Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Rezervacija ili laz ?

> jelena2606: > Kako znate da je neko pokudao da prevari??A onda vrati novsc...Propusti se desavaju.Takodje je vrlo uiptno ko ima lakva ocekivanja.Nekada se dize frka za stvar od 200 din jer viri koncic i slicno...Treba biti obazriv pri kupovini ali uvek je lutrija. Pa ovome su svi ogromni prevaranti, i ona koja nije proverila da li radi rajfeslus na pantalonama i pritom odmah platila popravku istog, i ova sto je uvalila smece i ova sto je ojadila clanice za 1000e. I ne kapiraju da kada se neko blokira, predmeti su , kolika sam ja primetila uvek izbrisani, tako da ne mozete nikako da znate koji je nov profi. Sve je na ovom sajttu lutrija i kada ste kupac i kada ste prodavac.
2022 12 04
> Neroxy: > > jelena2606: > > Kako znate da je neko pokudao da prevari??A onda vrati novsc...Propusti se desavaju.Takodje je vrlo uiptno ko ima lakva ocekivanja.Nekada se dize frka za stvar od 200 din jer viri koncic i slicno...Treba biti obazriv pri kupovini ali uvek je lutrija. > Ma samo vi tražite opravdanje za prevarante pta ću vam ja. Smepne ste. A onda dižete frku kad vas neko prevari. I da je 200 din to su nečijih 200 din koje je neko zaradio. Ma da je dinar. Nemaš pravo da ulazip bilo kome u novčanik. Zato i sami vidite sa kim trgujete. Nisam jednom odbila da trgujem jer mi se članica nije činila ok. Ne može da bude lutrija. Ako nešto prodaješ i to predstavljaš kao robu koja je upotrebljiva i može da se nosi tu nema lutrije. Onda je i lutrija koju će ti ocenu ostaviti. Nemojte da se bunite za negativnu. I sve ok. -Ako treba poslaću vam 100 slika da se uverite da li vam to odgovara ili ne!!!Novac ne vraćam i robu ne primam nazad i zato mi nije problem da vam šaljem slike i da vam odgovorim na svako pitanje, pošaljem mere. Zato pre kupovine budite 100% sigurni u kupovinu da ne bude posle malo mi je ili to nije to pa da me ucenjujete sa lošim utiskom jer ću objaviti slike razgovora da se vidi ko je upravu. Ovo stoji u Vasem opisu profila, sto znaci da su neki kupci izrazili nezadovoljstvo vasim predmetima. Po meni onda ste i vi trebali da dobijete negativnu ocenu, jel tako?
2022 12 04
> Neroxy: > > jelena2606: > > Kako znate da je neko pokudao da prevari??A onda vrati novsc...Propusti se desavaju.Takodje je vrlo uiptno ko ima lakva ocekivanja.Nekada se dize frka za stvar od 200 din jer viri koncic i slicno...Treba biti obazriv pri kupovini ali uvek je lutrija. > Ma samo vi tražite opravdanje za prevarante pta ću vam ja. Smepne ste. A onda dižete frku kad vas neko prevari. I da je 200 din to su nečijih 200 din koje je neko zaradio. Ma da je dinar. Nemaš pravo da ulazip bilo kome u novčanik. Zato i sami vidite sa kim trgujete. Nisam jednom odbila da trgujem jer mi se članica nije činila ok. Ne može da bude lutrija. Ako nešto prodaješ i to predstavljaš kao robu koja je upotrebljiva i može da se nosi tu nema lutrije. Onda je i lutrija koju će ti ocenu ostaviti. Nemojte da se bunite za negativnu. I sve ok. Uvek je lutrija.Kupim farmerke kao polovne,ni jednog jedinog traga nosenja kao iz radnje.Prodavac je perfekcionista,ocogledno. Sa druge strane kupim dzemper,zaista nema ostecenja i tragove nosenja ali se jednostavno vidi da je nosen.Tako da dzemper nosim po kuci.Argument za negativnu nemam jer je opis ok samo sto nije zadovoljio moja ocekivanja.Drugaciji su arsini..Nejasno je kako vam to nije jasno.I to je deo lutrije,pri online kupovini.Neke svoje stvari, koje znam sta su, sam tokom pregleda detaljnog,pronasla po neku malu rupicu,sto znaci da sam ja to tako nosila i uopste nisam primetila.Sada paranoicno zagledam stvari pre prodaje,bas iz razloga da me neko kao vi ne proglasi prevarantom i jedva doceka da zavali negativnu,jer mi se omakla neka nepravilnost,Za razliku od Vas,kada smatram da mi je prodato nesto sto nije tacno opisano,gledam kako znam da ispeglam sa prodavcem,negativna je poslednja opcija.
2022 12 04
> masha91: > > jelena2606: > > Kako znate da je neko pokudao da prevari??A onda vrati novsc...Propusti se desavaju.Takodje je vrlo uiptno ko ima lakva ocekivanja.Nekada se dize frka za stvar od 200 din jer viri koncic i slicno...Treba biti obazriv pri kupovini ali uvek je lutrija. > Pa ovome su svi ogromni prevaranti, i ona koja nije proverila da li radi rajfeslus na pantalonama i pritom odmah platila popravku istog, i ova sto je uvalila smece i ova sto je ojadila clanice za 1000e. I ne kapiraju da kada se neko blokira, predmeti su , kolika sam ja primetila uvek izbrisani, tako da ne mozete nikako da znate koji je nov profi. Sve je na ovom sajttu lutrija i kada ste kupac i kada ste prodavac. Bukvalno po tome je svako prevarant,.Sta da vam kazem,prodavala sam drugaricinu "haljinu",koja je u stvari kombinezon.Da ironija bude veca,jos sam je i probala i nisam primetila.Pre prodaje,valjda zato sto nije moja,pa sam jos vise zagledala,obrnem je naopako i sokiram se ,:) .Javim kupcu da nije haljina nego kombinezon...objasnim.Javlja mi se kada joj je stigla,kaze zaista nema sanse spolja da se provali i ona je bila zbunjena,kombinezon je bio bas dobro ukrojen,a naravno zadovoljna kupovinom.I kako objasniti nekome,cak ni ja sebi ne bih mogla da objasnim,kako nisam provalila da je kombinezon..Po Neroxy bih ispala tezak uvaljivac i prevarant.
2022 12 04
> jelena2606: Tako je ...Ma greske se desavaju, promaknu nekad sitnice. a i generalno gledano ovo je sajt polovne garderobe, sto neki ne razumeju pa ocekuju da im stigne kao novo iz radnje...A neki razlicito gledaju na te neke mane. i ta sitna ostecenja..Evo ja sam na primer devojci prodala zarinu haljinu koja je u ok stanju.. Haljina je nosena samo par puta ali se ne tegli (lan ili mesavina lana i necega) pa su kod struka savovi popustili malo. Bukvalno sam devojci do detalja uslikala haljinu , jer sam se za nedelju dana selila na Novi Zeland..pa .nisam zelela da imam problema. A devojka sva u cudu, kao u fazonu ovo nije ostecenje :D Nije ni meni, ali bolje da uslikam, da ne moram posle preko Westerna da vracam novac :D
2022 12 04
> masha91: > > Neroxy: > > > jelena2606: > > > Kako znate da je neko pokudao da prevari??A onda vrati novsc...Propusti se desavaju.Takodje je vrlo uiptno ko ima lakva ocekivanja.Nekada se dize frka za stvar od 200 din jer viri koncic i slicno...Treba biti obazriv pri kupovini ali uvek je lutrija. > > Ma samo vi tražite opravdanje za prevarante pta ću vam ja. Smepne ste. A onda dižete frku kad vas neko prevari. I da je 200 din to su nečijih 200 din koje je neko zaradio. Ma da je dinar. Nemaš pravo da ulazip bilo kome u novčanik. Zato i sami vidite sa kim trgujete. Nisam jednom odbila da trgujem jer mi se članica nije činila ok. Ne može da bude lutrija. Ako nešto prodaješ i to predstavljaš kao robu koja je upotrebljiva i može da se nosi tu nema lutrije. Onda je i lutrija koju će ti ocenu ostaviti. Nemojte da se bunite za negativnu. I sve ok. > -Ako treba poslaću vam 100 slika da se uverite da li vam to odgovara ili ne!!!Novac ne vraćam i robu ne primam nazad i zato mi nije problem da vam šaljem slike i da vam odgovorim na svako pitanje, pošaljem mere. Zato pre kupovine budite 100% sigurni u kupovinu da ne bude posle malo mi je ili to nije to pa da me ucenjujete sa lošim utiskom jer ću objaviti slike razgovora da se vidi ko je upravu. > Ovo stoji u Vasem opisu profila, sto znaci da su neki kupci izrazili nezadovoljstvo vasim predmetima. Po meni onda ste i vi trebali da dobijete negativnu ocenu, jel tako? Naravno. Neka da ako misli da sam ga prevarila. A kao što sam i napisala nidam jednom odbila saradnji sa članicama koje čiji mi se stav ne dopada. Hvala bogu do sada su svi bili zadovoljni i nikada nisam imala ni jednu reklamaciju. :)
2022 12 04
> jelena2606: > > masha91: > > > jelena2606: > > > Kako znate da je neko pokudao da prevari??A onda vrati novsc...Propusti se desavaju.Takodje je vrlo uiptno ko ima lakva ocekivanja.Nekada se dize frka za stvar od 200 din jer viri koncic i slicno...Treba biti obazriv pri kupovini ali uvek je lutrija. > > Pa ovome su svi ogromni prevaranti, i ona koja nije proverila da li radi rajfeslus na pantalonama i pritom odmah platila popravku istog, i ova sto je uvalila smece i ova sto je ojadila clanice za 1000e. I ne kapiraju da kada se neko blokira, predmeti su , kolika sam ja primetila uvek izbrisani, tako da ne mozete nikako da znate koji je nov profi. Sve je na ovom sajttu lutrija i kada ste kupac i kada ste prodavac. > Bukvalno po tome je svako prevarant,.Sta da vam kazem,prodavala sam drugaricinu "haljinu",koja je u stvari kombinezon.Da ironija bude veca,jos sam je i probala i nisam primetila.Pre prodaje,valjda zato sto nije moja,pa sam jos vise zagledala,obrnem je naopako i sokiram se ,:) .Javim kupcu da nije haljina nego kombinezon...objasnim.Javlja mi se kada joj je stigla,kaze zaista nema sanse spolja da se provali i ona je bila zbunjena,kombinezon je bio bas dobro ukrojen,a naravno zadovoljna kupovinom.I kako objasniti nekome,cak ni ja sebi ne bih mogla da objasnim,kako nisam provalila da je kombinezon..Po Neroxy bih ispala tezak uvaljivac i prevarant. Pa niste dobro opisali predmet. Znači tvoja greška! Zar ne. Imala je članica puno pravo da vrati da joj se nije sviđalo. Priznala si u sama da si pogrešila. Ne znam čemu dalja rasprava. 🤷🏻‍♂️
2022 12 04
Neroxy..Clanici je javljeno pre slanja i pre uplate.Eto Vi ste vec doneli zakljucak da sam pogresila.Znaci ni ne citate,odmah najgore..a mogu misliti kakva bi bila komunikacija sa vama,da sam slucajno nesto previdela i poslala vama.Verovatno bi biilo da sam namerno pokusala da uvalim i da sam prevarant ,:( Jer tako razmisljate...Nema rasprave,ne znam gde ste je uocili,nego razmene misljenja.Kod Vas je sve negativno...
2022 12 04
> Neroxy: Da zato ste stavili takav opis profila..zato sto vam se do sada nije javio nezadovoljan kupac.. Lepo ste napisali da se lepo raspitaju pre kupovine da ne bude posle da im je malo ili da vas ucenjuju negativnom...sto mi govori , da su vam se vec javljali nezadovoljni kupci..Niko ne ostavlja ovakve stvari u opis ako nije imao iskustva sa takvim stvarima... Ali pretpostavljam da ste to resili s obziorm da nemate negativnu :D
2022 12 04
> masha91: > > Neroxy: > Da zato ste stavili takav opis profila..zato sto vam se do sada nije javio nezadovoljan kupac.. Lepo ste napisali da se lepo raspitaju pre kupovine da ne bude posle da im je malo ili da vas ucenjuju negativnom...sto mi govori , da su vam se vec javljali nezadovoljni kupci..Niko ne ostavlja ovakve stvari u opis ako nije imao iskustva sa takvim stvarima... Ali pretpostavljam da ste to resili s obziorm da nemate negativnu :D Sasvim logican zakljucak :D
2022 12 04
> jelena2606: > > masha91: > > > Neroxy: > > Da zato ste stavili takav opis profila..zato sto vam se do sada nije javio nezadovoljan kupac.. Lepo ste napisali da se lepo raspitaju pre kupovine da ne bude posle da im je malo ili da vas ucenjuju negativnom...sto mi govori , da su vam se vec javljali nezadovoljni kupci..Niko ne ostavlja ovakve stvari u opis ako nije imao iskustva sa takvim stvarima... Ali pretpostavljam da ste to resili s obziorm da nemate negativnu :D > Sasvim logican zakljucak :D Sasvim glup zaključak od obe zaključila bih. 😅 Ali šta očekivati od osoba koje pravdaju prevarante. Ništa pametnije. Eto ako vam je toliko stalo slobodno kontaktirajte svaku članicu koja mi je ostavila pozitivnu pa se raspitajte kakva je saradnja bila. I ovako ste dokone pa ulazite na profile. A ja se sada isključujem iz teme i ostavljam vam da tu slobodu izbora da vas prevaranti prave budalam, vuku za nos i namagrče. A vi ostavljajte neutralne 😂😂😂 idem da uživam u nedeljnom ručku, a ne da gubim vreme na krpičarke. 😍
2022 12 04
> jelena2606: > > masha91: > > > Neroxy: > > Da zato ste stavili takav opis profila..zato sto vam se do sada nije javio nezadovoljan kupac.. Lepo ste napisali da se lepo raspitaju pre kupovine da ne bude posle da im je malo ili da vas ucenjuju negativnom...sto mi govori , da su vam se vec javljali nezadovoljni kupci..Niko ne ostavlja ovakve stvari u opis ako nije imao iskustva sa takvim stvarima... Ali pretpostavljam da ste to resili s obziorm da nemate negativnu :D > Sasvim logican zakljucak :D Interesantno kako smo od rezervacija dosle do ovoga, sto nema nikakve veze sa temom :D
2022 12 04
Neroxy,u ovoj diskusiji ste sve izvrnuli.Od toga da pravdamo prevarante,da smo dokone krpicarke.Tesjo je i zamisliti saradnju sa Vama,mogu misliti tek u toj situaciji sta bi se desilo.Prijatan rucak .,
2022 12 04
Nije sve crno-belo. Nikako ne želim da pravdam prevarante ali desilo se više puta da se nije moglo utvrditi ko je u pravu, prodavac ili kupac. Desilo se i čak da su kupci namerno oštetetili predmet da bi povratile novac. Svega ima, definitivno ne podržavam da se brišu utisci onima koji su uvaljivači i prevaranti ali primer Stefani sa farmerkama pokazuje koliko umeju i kupci da budu podmukli pa čak i prevaranti. Treba razdvojiti utiske definitivno da sve bude pregledno ali ovde se slabo uvode novine jer očigledno sajt zarađuje dovoljno i ne postoji volja da se ulaže u nove ideje.
2022 12 04
1 2 3