Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kineski smrad iz farmerica

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/676d9037454d985813f341429b94c5e6.jpg) Porucila sam farmerice sa ove stranice, model je dobar, ali kada sam otvorila kesu prvo sto me je ,,oduvalo,, je odvratni kineski smrad, ustajali.. Pokusala sam 3 puta da ih operem, smrad je i dalje tu.. Da li je neko imao slicna iskustva i ako ste uspele kako ste se resile ovog problema? Kontaktirala sam stranicu, prave se blesavi.. Kao da sam jedina od hiljadu njih koja se zali.. Sta reci, znam sve te fore i fazone.. Zaista sam šokirana.
2022 12 06
Potopite ih u vodu u koju ste dodali sirce ili sodu bikarbonu. Onda pranje. Posle toga na mraz nekoliko dana. Javite da li je uspelo. 🙂
2022 12 06
> Milica9933: > Potopite ih u vodu u koju ste dodali sirce ili sodu bikarbonu. > Onda pranje. Posle toga na mraz nekoliko dana. > Javite da li je uspelo. 🙂 Hvala, probacu Jedino u zamrzivac da se bas zalede 😃
2022 12 06
Sirce ce isprati sav smrad. Onaj specifican kineski smrad je od formaldehida i ostalih supstanci kojima prskaju sve zivo, uzas. Zato nikad nisam uzimala kineske stvari, tretiraju ih svakakvih zabranjenim i opasnim supstancama
2022 12 07
Ne tretiraju samo kineske, tretira se sve što dolazi u kontejnerima, to mi je pričao veterinarski inspektor sa carine koji je radio i u Australiji i na Novom Zelandu.
2022 12 07
Evo, torba od eko kože koju sam kupila u PSu pre četiri godine smrdi i dalje 😂
2022 12 07
> Esprit21: > Sirce ce isprati sav smrad. > Onaj specifican kineski smrad je od formaldehida i ostalih supstanci kojima prskaju sve zivo, uzas. Zato nikad nisam uzimala kineske stvari, tretiraju ih svakakvih zabranjenim i opasnim supstancama Kupovala sam po kineskim buticima par stvari, nisam imala ovako nesto nikad... Ovo je tako jak smrad, da tacno smrdi na neki otrov.. Ko zna sta je i sa cime prskaju. Probacu, mada cisto sumnjam da cu uspeti bilo sta da izvucem..
2022 12 07