Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć u vezi Post ekspresa

Da li je neko imao iskustva sa slanjem predmeta dimenzija 50x70 ili slično? U pitanju je lagan predmet Poslala bih sliku s mog profila ali ne bih da me vrate sa šaltera pa molim i zahvaljujem na odgovoru. 🎈
2022 12 12
Mislim da se to šalje kao CC paket.
2022 12 12
Takođe mislim da mora cc,šaljem sliku šta piše za post express na zvaničnom sajtu Pošte. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7735a0bd0d6a9b589b0a2884960adacc.jpg)
2022 12 13
Ukoliko posaljem kao CC paket bez otkupa, to je ta najpovoljnija opcija koja je sada aktuelnija? Jer sam danas slala nakon dužeg vremena pakete a vidim da se priča o toj CC opciji o kojoj ja ništa ne znam Koja je razlika između Post ekspresa i CC paketa osim sto je postarina paketa bez otkupa 200 dinara?
2022 12 13
Rok isporuke je duži do 5 radnih dana,obavezno pakovanje u jačim kartonskim ambalažama sa najmanjom dimenzijom 9x14cm ili u jačim kesama. U nekim poštama traže da kutije budu jednobojne ili bar prikriven logo i naziv firme,ali to već zavisi od volje radnika.. I da,najpovoljnije,200 bez otkupa,sa otkupom 375din (ako se novac vraća post netom,a za druge opcije uzimanja novca od otkupa je 10din gore-dole).
2022 12 13
Sada je verovatno ovako kako devojke kazu, a identicnu dimenziju slike sam pre otprilike godinu dana poslala kao PostExpress. Jesu se bunili pa sto slika, kako slika, pa moguca ostecenja i slicno...ali je moja tada bila perfektno zasticena i cela obmotana tankim stiroporom.
2022 12 13
Hvala na odgovorima! :")
2022 12 13