Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Najbolja saradnja

Nisam sigurna da li je vec postojala ovakva tema, ne zamerite. Zanima me, koja je to saradnja u kojoj ste bili bas zadovoljni kako ste prosli, koja vam je ostala u pamcenju i ulila nadu u smisao ovog sajta? I naravno, da su obe strane bile zadovoljne. Bilo da je rec o kupovini, razmeni, pa i prodaji.😊
2022 12 13
Jao, bože, iskrena da budem, sad motam film po glavi, toliko sam predivnih saradnji imala, doslovno mislim da ni sa jednom nisam bila nezadovoljna, cak sta vise, sve su mi bilo top. Ne znam kako sam imala toliko srece, ali i u razmenama sam bila i vise nego zadovoljna, bukvalno i vise od onoga sto ocekujem. Mogla bih mozda da ostavim posebno link nekih clanica, ali da ne bih izostavila nekoga, sve članice sa kojima sam ja saradjivala od mene imaju preporuku, zaista. I moram da priznam da me mnogo vise razmene drze da ostanem na sajtu nego prodaja i kupovina, ne samo iz razloga sto bih volela da prodjem jeftino, nego je toliko predobar osecaj kada znate da ste dobili stvar bas kakvu ste npr trazili da kupite a resili se necega sto ne nosite, a taj neko takodje dobio sta je zeleo. Meni su razmene no.1. Pronasla sam tako tooooliko dobrih komada koje nosim godinama. Naravno i kupovinom, ali razmene su mi draze. 😁
2022 12 13
Kupovina od Jelena_Jekaa. Devojka je divna,jakna je najlepša do sad koju sam imala i najtoplija,a plaćena je samo 3500din. Evo već mesec dana od kupovine,a ja sam kao malo dete,nosila bih je po kući koliko mi se sviđa. 😍 a tek što sam dobro prošla,polovna a kao novaa,huuu💃💃💃
2022 12 13
I meni su razmene draze, ali nisam ih za sad imala bas mnogo. Sto se tice kupovina uglavnom su bila dobra iskustva. Izdvojila bih jednu kad sam od clanice kupila lot igracaka za vise nego pristojnu cenu, jos mi je poslala poklon. Iskreno najvise me raduje kad je neko fin, kulturan, pristojan, a i opusten u komunikaciji. Volim jednostavnost i konkretnost prilikom dogovora oko predmeta. Ali, neretko u konverzaciji dodje i do humora, ponekad caskanja, i to mi je super. Naravno koliko smo u mogucnosti s vremenom i imamo zelju za razmenom iskustva/reci. Lepo je kad se poklope energije, i divno da obe strane budu zadovoljne.🥳
2022 12 13
> Ejndzi: > Kupovina od Jelena_Jekaa. Devojka je divna,jakna je najlepša do sad koju sam imala i najtoplija,a plaćena je samo 3500din. Evo već mesec dana od kupovine,a ja sam kao malo dete,nosila bih je po kući koliko mi se sviđa. 😍 a tek što sam dobro prošla,polovna a kao novaa,huuu💃💃💃 Divnoo😍 U zdravlju je nosili i uzivali u njoj, pa i po kuci nekad sto da ne🙈😃..🌹 Bas mi je drago da ste zadovoljni, da je ispunila ocekivanja, da Vas je usrecila i utoplila😚
2022 12 13
Kupila sam od jedne članice torbicu koja mi se toliko dopala da sam je nosila svaki dan bez obzira da li mi se slagala uz outfit ili ne. Nosila sam je bukvalno dok se nije raspala. A nisam je puno platila, mislim da sam čak i neki popust dobila, ali se ne sećam.
2022 12 13
> MaagicniOrman: > I meni su razmene draze, ali nisam ih za sad imala bas mnogo. Sto se tice kupovina uglavnom su bila dobra iskustva. Izdvojila bih jednu kad sam od clanice kupila lot igracaka za vise nego pristojnu cenu, jos mi je poslala poklon. > Iskreno najvise me raduje kad je neko fin, kulturan, pristojan, a i opusten u komunikaciji. Volim jednostavnost i konkretnost prilikom dogovora oko predmeta. Ali, neretko u konverzaciji dodje i do humora, ponekad caskanja, i to mi je super. Naravno koliko smo u mogucnosti s vremenom i imamo zelju za razmenom iskustva/reci. > Lepo je kad se poklope energije, i divno da obe strane budu zadovoljne.🥳 Tako jee. 😊😊 mislim da ta opuštenost i prijatnost u razgovoru ostavi baš dobar utisak dodatno na celu kupovinu. I kad prodam, najviše volim taj osećaj kada se članica oduševljena javi i shvatiš da si nekog usrećio,taj filing. 😍 bravo za temu 👏
2022 12 14
Super tema,imala sam do sada divne saradnje,izdvojila bih jednu torbicu koju sam platila sa postarinom 650 dinara i nisam mogla da verujem kada mi je stigla bukvalno nova bez etikete🙃bila sam bas srecna🙆‍♀️
2022 12 14
Definitivno kad mi je <3 srebrna <3 poklonila cvece! I to tri pelcera! I plus poslala je kao CC! <3
2022 12 14
Ja mislim da treba malo i da se hvalimo. Kako postije negativne saradnje i imenovanje clanica,lepo je da ovde stavimo i sa kim je ta saradnja ostala u secanju kao najbolja.
2022 12 14
Uh,imala sam mnogo lepih saradnji. Svaka mi je na poseban nacin draga. Pre dva dana sam imala saradnju sa clanicom Selena86.Bas sam se odusevila. Magicni orman Mr Poe Justshoe…itd
2022 12 14
Meni su zaista sve saradnje prošle super, i najiskrenije preporučujem saradnju sa članicama i članovima sa kojima sam do sada sarađivala. Članica "Treenja" mi je ostavila prvi utisak, od nje je sve krenulo, pa bih je zato izdvojila. 😊💕
2022 12 14
> KristinaCa12: > Uh,imala sam mnogo lepih saradnji. > Svaka mi je na poseban nacin draga. > Pre dva dana sam imala saradnju sa clanicom Selena86.Bas sam se odusevila. > Magicni orman > Mr Poe > Justshoe…itd Hahah hvala,ovo nije namesteno 😁😁❤️❤️
2022 12 14
Hvala puno svima na odzivu. Lepo je ubaciti malo pozitive i procitati i o sjajnim saradnjama. Ja uvek strepim kao prodavac vise nego kao kupac, jer je zaista neverovatan osecaj nekog usreciti. Na neki nacin, u danasnje vreme smo postali potrosacko drustvo, kupujemo mahom svasta i sto nam treba i sto ne. A zapravo je smislenije i divno proslediti dalje neku svoju stvar, koja nam ne sluzi, a nekom drugom jako dobro dodje i bude zadovoljan, i obrnuto..😃 Zato su razmene, po mom misljenju bas dobra stvar ako se poklope ukusi normalno.😍💐🌷
2022 12 14
> KristinaCa12: > Uh,imala sam mnogo lepih saradnji. > Svaka mi je na poseban nacin draga. > Pre dva dana sam imala saradnju sa clanicom Selena86.Bas sam se odusevila. > Magicni orman > Mr Poe > Justshoe…itd Hvala ako mislite na nasu saradnju, hvala puno❤️😱 Posto je dosta carobnih i magicnih ormana, nije mi nesto originalno ime.😂 Anitocka jako harizmaticna devojka, nasmejla me kroz konverzacije i ulepsala dan.😊 11Ivana11 prekorektna, fer , spremna na svaku vrstu dogovora, prijatna, velikodusna, i dar mi je poslala uz citav veliki lot vec vise nego povoljnog paketa. Srebrna jednostavna, nezahtevna, prijatna, korektna.. Samo su neke od divnih saradnji za pamcenje. Naravno, preporuka za sve clanice s kojima sam sarađivala. Ove sam nekako izdvojila, jer su mi se urezale u pamcenje.
2022 12 14
1 2 3