Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ostecenja CC paketa i bezobrazluk poste

> Keti1234: > Ti u Vulkanu stvarno imaju neki problem sa slanjem. Jednom prilikom zove me kurir da preuzmem paket knjiga. Ja sva u čudu jer nisam ništa poručila. Dolazim do kurira i pokušavam da objasnim da ja nisam to poručila, on proveri moje podatke, stvarno piše moje ime, adresa i broj telefona na paketu. Apsolutno ga nije zanimalo što ja nisam mesecima ništa poručila od Vulkana, ćušne mi paket i onako besno kroz zube mi kaže "evo ti ovo i budi srećna što ne moraš da platiš dostavu". Otpakujem kod kuće paket a ono u njemu još jedan omot samo sa drugim imenom i adresom. Zvala sam ih onda pa su poslali istog čoveka ponovo po paket da dostavi kome treba. juuu 😳 e ovo je stvarno vrhunac da im se tako nešto desi...
2022 12 15
ja sam poručila pre mesec-2 preko v.izdavalaštva 5 knjiga i bile su upakovane u kutiju,koja je oblepljena širokim selotejpom i preko zalepljen papir..sve je bilo čitavo. Sreća,jer da je stiglo drugačije verovatno se ne bih istog trenutka žalila pa mi reklamaciju ne bi ni uvažili.
2022 12 15
Ja nikada nisam imala problem s paketima,a godinama saljem...samo je eto neko imao neko neprijatn iskustvo,jer mozda neke clanice ne znaju adekvatno da upakuju,ali smatram da to nije do poste. Paket je paket
2022 12 21
1 2