Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Čitaju li članice opis profila?

Stvarno sam u više navrata primetila pojavu da me neko pita za stvari i lično preuzimanje, a jasno sam navela u opisu kakva je situacija. I zato mi je palo na pamet - da li se opisi profila uopšte čitaju pre kontakta? :')
2022 12 16
Ja nekad u brzini pa ne procitam ali kazem da nisam videla i izvinem se.Kod mene je lepo sve napisano,nije zgurano da se ne vidi.
2022 12 16
Niko ne cita:( Udje se u profil da se vidi da li ima neka negativna ocena i to je to. Ako ima 40000 pozitivnih a 1 negativna onda se trazi ta negativna da se procita i to Vam je to :D Ispravite me ako gresim😂😂😂
2022 12 16
> carobni_ormaric: > Niko ne cita:( > Udje se u profil da se vidi da li ima neka negativna ocena i to je to. > Ako ima 40000 pozitivnih a 1 negativna onda se trazi ta negativna da se procita i to Vam je to :D > Ispravite me ako gresim😂😂😂 Za to si u pravu.Meni se javila zena za igracku,ja usla u profil kad ono 4 ili 5 negativnih.Sve su zbog toga sto se javi da kupi,trazi podatke za uplatu i ne javi se vise.Ista stvar i kod mene.Kliknula zelim,ja rekla moze.Dajte podatke i nje nema.Malo bzv
2022 12 16
> carobni_ormaric: > Niko ne cita:( > Udje se u profil da se vidi da li ima neka negativna ocena i to je to. > Ako ima 40000 pozitivnih a 1 negativna onda se trazi ta negativna da se procita i to Vam je to :D > Ispravite me ako gresim😂😂😂 Otprilike.🤣🤣🤣
2022 12 16
Zasto se to desava. Nikad necu da shvatim. Milion puta sam imala tu situaciju,clanica klikne zelim,posaljem poruku i nakon toga tisina. Nista. Ja cak nekad napisem sutra dan poruku sa pitanjem da li je idalje zainteresovana i opet nista… 😳> KristinaCa12: > > carobni_ormaric: > > Niko ne cita:( > > Udje se u profil da se vidi da li ima neka negativna ocena i to je to. > > Ako ima 40000 pozitivnih a 1 negativna onda se trazi ta negativna da se procita i to Vam je to :D > > Ispravite me ako gresim😂😂😂 > Za to si u pravu.Meni se javila zena za igracku,ja usla u profil kad ono 4 ili 5 negativnih.Sve su zbog toga sto se javi da kupi,trazi podatke za uplatu i ne javi se vise.Ista stvar i kod mene.Kliknula zelim,ja rekla moze.Dajte podatke i nje nema.Malo bzv
2022 12 16
Gde su pretnje u mom opisu? :')
2022 12 16
Pre par dana sam članici poslala poštom nešto što je moglo biti lično samo da je pročitala moj opis. Kada sam kucala broj pošiljke da vidim da li je dostavljeno,shvatila sam da joj je pošta,tj i stan na 10ak minuta od mene tako da je pročitala sigurno ne bi platila poštarinu,a još i sa otkupom.. A na primer, manje mi stižu poruke za razmenu,ali manje i šalju poruke oni sa 2,3 utiska koji žele uplatu pouzećem. Moj utisak je da 90% ljudi pročita,pa i romane poput mog.
2022 12 16
Neke da, neke ne. Generalno ne. Gledaju predmet. Mene često i za mere pitaju u poruci pa ih uputim na opis. Bez sekiracije i opušteno, nije sekira za vratom, sa svakim se možeš dogovoriti i lepo i normalno iskomunicirati u cilju obostrano zadovoljne saradnje.
2022 12 16
Niko ne čita opis profila, pa ni ja, a i to što srebrna kaže, pitaju i za mere koje su već navedene u oglasu... Uvek se lepo odgovori na sva pitanja, pa čak i ako piše. 😁
2022 12 17
Ne samo što čitam opis predmeta za koji sam zainteresovana, već i poneki opis drugih predmeta koji su na profilu, i ukoliko oni odstupaju od slika,ili je sve "novo" a po slikama vidim da nije, odustajem od saradnje. Volim da vidim sto vise informacija vezanih za predmet da bih odmah mogla da procenim da li mi nešto odgovara ili ne, i da ne vodim bespotrebne razgovore zapitkujuci i čekajući odgovor , zato me često odbijaju opisi "super stoji/pitajte sve sto vas zanima". Bacim pogled i na utiske,čak i na one koji su prodavci ostavljali, jer dosta govori način izražavanja (ukoliko ima negativnih npr).
2022 12 17
Ja citam kada zelim saradnju sa clanicom… A nekad citam opise profila i kada mi je dosadno 😂😂😂
2022 12 17
Ja lično više volim da vidim kad članicama nešto piše u opisu profila nego baš ništa, nijedna rečenica. Ali nikad mi nije smetalo kada mene nešto pitaju čak i ako već stoji odgovor na profilu. Šta mi teško da odgovorim. Više me nervira kad na odgovor ne dobijem ni hvala, ali to je već stvar vaspitanja..
2022 12 17
Ne čitaju, evo baš sam skoro stavila u opisu profila da mesec dana neću biti tu za poručivanja itd jer sam na odmoru. Svaki dan dobijam upite 🤣 Tako da sam skontala da ne čitaju... Ja volim kada neko sve info stavi u opis, tako sam i ja... Da ne moraju ljudi da pitaju već da znaju odmah da li im to odgovara ili ne, ali iz iskustva, ne čitaju, jer sam masu puta imala odustanak od kupovine zbog nečega šta su mogli da pročitaju u opisu i da me ni ne kontaktiraju. Troše time i moje i svoje vreme, ali dobro 😁
2022 12 19