Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

"ljubaznost"

Verovatno je ova tema već pokretana, ali ne mogu da nadjem. Naime, članica je objavila na Forumu, podforumu Tražim, napisala je stvari koje trazi i rekla da joj se ponude šalju privatno. Poslala sam joj sliku par mojih stvari koje prodajem, na koje ona nije ni odgovorila sa "hvala". Ako je već tražila da joj se ponude šalju, zašto onda ne može bar da se zahvali (ako joj se stvari ne sviđaju). A tek da ne pominjem one članice koje traže dodatne slike i mere predmeta/stvari i takodje se bar ne zahvale. Ljubaznost na ovoj stranici je jako loša.
2022 12 29
Ovde imate mnogo "dokonašica" koje traže i dlaku u jajetu, iscimaju za sve i svašta, pitaju za popust, postavljaju glupa pitanja, rezervišu stvari i kada treba da uplate izmisle nešto i odustanu, traže broj računa i kada na sve odgovorite one samo ispare i ni hvala ne napišu. Ali šta ćete, to je njihova (ne)kultura i morate da se naviknete na to. Ne vredi se nervirati 😄
2022 12 29
To je ovde klasika. Ja sam imala slucaj da me devojka kontaktira na sajtu za krznenin tedy kaput,pita za cenu,spustim je. Posalje podatke i trazi da se posalje pouzecem, objasnim joj da to ne radim zbog loseg iskustva i duplih postarina. Pri tome vidim da ima 2 negativne ocene. Ona odgovori da je imala negativna iskustva sa uplatama unapred i da narucije samo pouzecem. Uvece kad sam imala vise vremena da cesljam ocene,vidim da je od iste clanice za isti predmet dobila negativnu,i kao kupac i kao prodavac. Bi mi nesto bezveze, presudile mi te dve negativne,a lice na osvetnicku,posaljem joj poruku da moze slanje postexpresom ako ce u narednih dan,dva sigurno podici paket. Prodje dva dana devojka ne odgovara.Vidim logovala se dan pre moje poruke, reko mozda nije videla.Kako imam broj jer mi je poslala podatke,napisem joj na viber poruku. Jer ja sam.jedan kreten od zene koja razmislja da ce biti glupo da prodam nekom kaput a ona tipa udje za tri dana na sajt i prihvati ponudu a ja prodala. Na viber joj napisem da moze postexpres,da mi javi ako.joj je ok da znam zbog drugih kupaca. Niti pisma nitii razglednice. Ni hvala ali ne bih,odustala sam od kupovine,jedi govna,mars u tri lepe... nista. Ja ne znam.gde je polovina ovih ljudi odrastasla i ko ih je vaspitavao ali ja sam zgleda na drvetu rasla,sisala sam vesla,pila naftu i zivela u saksiji.
2022 12 29
Skorije sam pročitala pitanje: "Šta nam znači od osobe koju ne poznajemo?" Hmm, to mi dosta govori o tome kako smo postali bezobzirni i bez osećaja za druge. Stvar je vaspitanja,a mene su učili da jednako poštujem i porodicu i radnika u pošti,banci,prodavnici,na ulici. Ne znam,ja kad priđem mački ona mi mjaukne, pa mi je logično i da čovek kao svesno biće nešto zna o kulturi bar za "ćao,hvala,izvoli i izvini", ali Bože moj,iskuliram nekulturu,na bezobrazluk reagujem... Dobro je da nismo svi isti. 😀
2022 12 29
Meni je skoro stigla poruka od clanice za jedan predmet wow, ja kazem izvolite jer nisam znala sta drugo da napisem na to, ona ce volela bih da kupim i nakon toga isparenje 🤣
2022 12 29
Aaa pa to je stvarno hit. Lagani šok.😳😅
2022 12 29
Da da, i meni se desilo da kazu “kupila bih artikal” I onda samo ispare… A skoro mi se javila clanica da zeli artikle koje sam poklanjala i takodje samo nestala 😂😂😂 > ubavkam: > Meni je skoro stigla poruka od clanice za jedan predmet wow, ja kazem izvolite jer nisam znala sta drugo da napisem na to, ona ce volela bih da kupim i nakon toga isparenje 🤣
2022 12 30
> Ejndzi: > Skorije sam pročitala pitanje: "Šta nam znači od osobe koju ne poznajemo?" Hmm, to mi dosta govori o tome kako smo postali bezobzirni i bez osećaja za druge. > Stvar je vaspitanja,a mene su učili da jednako poštujem i porodicu i radnika u pošti,banci,prodavnici,na ulici. > Ne znam,ja kad priđem mački ona mi mjaukne, pa mi je logično i da čovek kao svesno biće nešto zna o kulturi bar za "ćao,hvala,izvoli i izvini", ali Bože moj,iskuliram nekulturu,na bezobrazluk reagujem... > Dobro je da nismo svi isti. 😀 Baš sam o tome razmišljala. Odgovori su bili "Ovo je sajt za kupoprodaju." "Nismo tu da se družimo." itd. Sve to stoji ali vaspitanje nedostaje mnogima. I u radnji se javim kad uđem a na kasi se opraštam sa "Hvala i prijatan dan.". Naravno da ne očekujem ćaskanje i kafu ali ljudi su zaista postali bezosećajni i egocentrični. Ne shvatam to lično, isto iskuliram ali zašto nenormalno treba da se prihvati kao normalno samo zato što većina tako živi.
2022 12 30
I proizvodnja sledece nekulturne generacije je u toku. Prosli vikend smo slavili cerkin 13. rodjendan, doslo je 30 dece i mozda su mi 5 rekli dobar dan, svi ostali samo prosli kao da sam ne znam sta. Strasno!
2022 12 30
Joj, nažalost ljudi nemaju vremena a neki su i nekulturni. Meni je skoro zena poslala poruku koju sam slučajno izbrisala i videla posle dve nedelje. Inače nekad se prijatno iznenadim kada su članice kulturne, čak svi kritikuju mlađe generacije a meni su super samo što nemaju para za razliku od starijih generacija pa vole da se cenjkaju. Ne volim da generalizujem, mislim da je svaka generacija priča za sebe, jednostavno prihvatite. Inače za verovali ili ne, lik mi je poslao poruku i tražio broj računa. Ja sam totalno zaboravila na tu poruku i izbrisala je. Nakon mesec dana mi leže uplata i javlja se "dobar dan ja uplatio" 😂
2022 12 30
Omiljeno pitanje na sajtu- Da li je dostupno? Ne znam zasto se proverava dostupnost, kad ne kupuju
2022 12 30
> jacaikaja: > Omiljeno pitanje na sajtu- Da li je dostupno? Ne znam zasto se proverava dostupnost, kad ne kupuju Ja sam bas takvu poruku poslala clanici, jer sam zelela da kupim haljinu. Bilo mi je cudno da je vec neko nije kupio za 200 dinara. I odgovor nikada nisam dobila. A haljina je jos dugo bila na profilu
2022 12 30
Zapravo, jos uvek je na profilu i posle 4 meseca 😂
2022 12 30
To si slučajno ubola, inače se šalju pitanja za predmete koji nisu džabe i dostupni su, tek tako da se pita, a kad usledi odgovor onda ništa.
2022 12 30
> jacaikaja: > Omiljeno pitanje na sajtu- Da li je dostupno? Ne znam zasto se proverava dostupnost, kad ne kupuju meni se cesto desavalo da kliknem da kupim a da clanica odgovori da je predmet prodat.. zato uvek pisem da li je dostupan. e sad dal stvarno prodaju pa zaborave da skinu oglas ili im je to stvar za privlacenje kupaca, ne znam.
2022 12 30
1 2