Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

"ljubaznost"

> AppleRed: > > Ejndzi: > i Evo primera. Narucila od devojke sako i pantalone pre nekih mozda godinu dana. Komunikacija super, devojka ljubazna, ovo je trebala da nam bude druga saradnja u roku od mesec dana. Nije mogla da posalje odmah jer nije bila u zemlji. Dogovorimo se da mi posalje u petak sledece nedelje kad se vrati pouzecem. Dodje petak , devojka nista ne javlja. Ja nisam htela da smaram, reko mozda je zaboravila da javi. U nedelju posaljem : Izvini da li si poslala paket, cisto da znam kada da ga ocekujem.Gde dobijam odgovor: Izvini sako je prodala sestra u medjuvremenu, mogu da pantalone da ti posaljem po toj i toj ceni. Znala sam da je izmislila i da je sako prodala po punoj ceni. I ja od njene ljubaznosti i njenog izvini nisam imala nista. Cekala sam vise od nedelju dana da bih me ona izradila. Sto je najgore kupila bih sako po punoj ceni jer mi se bas svideo, samo da mi je iskreno rekla.
2022 12 31
Takodje vIse puta sam kupila od clanice koja nije ljubazna, jednostavno je takva. Kratki odgovori, ako ne dobije uplatu u roku od 2 dana predmet ide sledecem i kraj. Cak mi nikad nije javila ni da je predmet poslat. Predmeti su uvek bili besprekorni, cene su vise nego pristupacne i uvek sam dobila popust na vise predmeta bez trazenja istog. Prezadovoljna sam bila njenim predmetima.
2022 12 31
I ja sam vise puta slala slike i mere a nisam dobila to hvala. Pogotovo za razmene iscimam se pola dana da uslikam pola ormana plus mere i na kraju: hvala ali nista ne odgovara .. Dzaba kad sam ja izgubila pola dana :D
2022 12 31
@masha91 Naravno da ljubaznost ne podrazumeva uvek i dobru saradnju ali mi je uvek prijatnije sa kulturnom osobom komunicirati nego sa nekulturnom. Pod nekulturom meni spada ne javljanje, bez hvala, bez izvni ali mi ne odgovara, ne mogu, iskrslo mi nešto itd. Da ne pričam o vređanju i omalovažavanju. I ja sam imala odlične saradnje u 3 rečenice ali svaki dogovor je bio ispoštovan. Želim, uplata, slanje broja za praćenje, stiglo, hvala. A to cimanje za mere mi ne smeta ako kaže na kraju da ne odgovara veličina. Zašto bi neko uzeo nešto što ne odgovara!? Prolazim od toga da sam i ja tražila mere a da nisam kupila na kraju.
2022 12 31
A sta mislite o clanicama koje dobiju poklon, a ne ostave utisak? Mislim, nije da poklanjam stvari da bih prikupljala utiske, daleko od toga… Ali nekako mi dodje prirodno da se to uradi u znak zahvalnosti….
2022 12 31
> AppleRed: > @masha91 Ne kažem da neko mora nešto da uzme ako mu ne odgovara. Samo kažem da meni lično ne znači ništa ako mi neko napiše :hvala ne odgovara itd. Svakako sam se iscimala i izgubila vreme da izmerim i posaljem dodatne forografije i ukoliko sledeća poruka nije :odgovara uzimam , meni je potpuno svejedno.Isto tako za članice koje uzimaju podatke za uplatu a istu ne izvrše po dogovoru , niti jave da li su iz nekog razlog sprečene da taj dan izvrše ili da su odustale jednostavno predmet prodajem sledecem zainteresovanom i kraj.
2022 12 31
> Anja0404: > A sta mislite o clanicama koje dobiju poklon, a ne ostave utisak? Mislim, nije da poklanjam stvari da bih prikupljala utiske, daleko od toga… Ali nekako mi dodje prirodno da se to uradi u znak zahvalnosti…. I to je katastrofa isto,obavezno hvala i utisak... Makar i prodala stvar utiskom,ne vidim ništa loše,čak šta više svima dobro. Članice će nastaviti da poklanjaju,nove će brže steći poverenje,itd.. Ove što ispare za dimenzije nisam rekla da me pogađa već je ružno,ali eto bar dodam u opis posle njih.Jedna devojka mi se pre 2 dana javila i tipa pitala za dimenzije,pa se izvinila na cimanju i uzela,poslala poruku kad je uplatila i zahvalila na slanju cc.Retkost. Druga žena se javila za poklon,toliko je bila ljubazna da sam povukla pantalone iz prodaje i poklonila joj uz ostalo,ona se oduševila. Kako kazu: "Sve se vraća,sve se plaća,dobro se dobrim vraća" E baš to,kad-tad vrati se pa sve u krug.
2022 12 31
Slazem se da hvala ne menja nista u smislu izgubljenog vremena ako prodaja nije dogovorena. Sto bi salteruse rekle: Od tvog hvala ja nemam cokoladu. 🙂 Ali nekako mi je prijatnije da saradjujem sa kulturnim i ljubaznim ljudima.I to mi se nekako podrazumeva,ako sam.nekoga nesto pitala,zamolila,zatrazila da se i zahvalim. Nije pitanje rasprave da li je potrebno ili ne,nekako mi se podrazumeva, to je stvar osnovne kulture i vaspitanja.
2023 01 01
Meni samo nije jasno zašto kliknu na želim ako ne žele zaista da ga kupe ,kad već postoji opcija da taj isti predmet stave u omiljene!?!?
2023 01 03
Poklonila sam stvari,mislite da je neka napisala- stigao je paket,hvala, ma kakvi... Ne vredi poklanjati neljudima,a znaju da se grabe prve
2023 01 07
> MaMarijana: > Meni samo nije jasno zašto kliknu na želim ako ne žele zaista da ga kupe ,kad već postoji opcija da taj isti predmet stave u omiljene!?!? Slučajno im se dešava da kliknu na želim. I kad smo već kod ljubaznosti, retko ko objasni da su slučajno kliknule dok su razgledale stvari
2023 01 10
1 2