Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Je l' ovo nesto novo?

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fbdf24344a21b469241ca0dad10fe6da.jpg) Vec su mi slali kao CC, ne znam sta je sad problem. Majica je u pitanju.
2023 01 09
Moguće je samo da su joj tražili da bude upakovano u kutiju, jer u nekim poštama to traže. Težina sigurno ne predstavlja problem. Svakako je trebalo prvo da Vas pita da li Vam odgovara slanje Post-express-om, jer će, sa otkupom, poštarina biti veća od navedenih 350 dinara.
2023 01 09
Mozda je bio jako mali paket, mora da bude odgovarajuca veličina, a negde iskljucivo traže da bude u kutiji
2023 01 10
I ja pretpostavljam da je nacin pakovanja u pitanju,a ne tezina... A s obzirom da je paket sa otkupom,mislim da vam je razlika u nacinu slanja izmedju px i cc oko 50din,pa ako se varam neka me neko ispravi...:)
2023 01 10
Verovatno nije bilo dobro upakovano jer je mali paket. I bolje vam je post expressom kad je nešto manje u pitanju jer se dešavalo da oštete te slabe kesice i robu sa velikim paketima jer sve ide zajedno. Za teže i veće se isplati CC, za te majičice sa otkupom, ne. Brže će vam i stići ovako, nema čekanja danima...
2023 01 10
Lagane majice najbolje kao preporučeno da se šalju uz prethodnu uplatu
2023 01 10
Slazem se… Evo ja sam danas poslala beretku kao preporuceno pismo… I ostale sitnije stvari, nakit, donji ves… takodje bih slala preporuceno… Naravno, ako se kupac slaze :) > jacaikaja: > Lagane majice najbolje kao preporučeno da se šalju uz prethodnu uplatu
2023 01 10
Pa realno je sa svi gledamo da sto manje novca ostavimo posti. Svi te sitniji komadi, tipa nakit, ves, majice, mogu se lepo upakovati i u koverat i poslati i kao preporuceno pismo, ali i kao CC paketic, samo dimenzija mora biti pristojna, bar 14cm x 9cm, koliko sam negde procitala i da se lepo obmota u selotejp, inace znaju da prave problem. 😊
2023 01 10
Juce nisu prihvatili paket kao CC posiljku iako je bio upakovan kako je i trebalo,u kutiju.Insistiraju na slanje kao postexpress,tako da ovo nije usamljen slucaj.
2023 01 10
Pa sta su Vam naveli kao razlog? > veprolece: > Juce nisu prihvatili paket kao CC posiljku iako je bio upakovan kako je i trebalo,u kutiju.Insistiraju na slanje kao postexpress,tako da ovo nije usamljen slucaj.
2023 01 10
Prvo je govorila da ne moze,bez objasnjenja,da bi na kraju kao izgovor nasla da nemaju potvrde za CC slanje.
2023 01 10
Svasta…🙄 > veprolece: > Prvo je govorila da ne moze,bez objasnjenja,da bi na kraju kao izgovor nasla da nemaju potvrde za CC slanje.
2023 01 10
> veprolece: > Prvo je govorila da ne moze,bez objasnjenja,da bi na kraju kao izgovor nasla da nemaju potvrde za CC slanje. Kod mene kada nemaju potvrde urade to na potvrdi za PostExpress ili na praznom papiru odstampaju. Zaista su mi sve prihvatili kao cc paket, pakovano obicno u kesama. Medjutim skoro sam imala razmenu i clanici nisu hteli da prime kao cc paket, bilo je u kutiji upakovano. Mislim da sve zavisi od poste i radnika
2023 01 10
Meni sve prihvataju, a šaljem upakovano u jače kese iz prodavnica, ili u ukrasnim kutijama ukoliko je veća količina odeće u pitanju. Danas su mi prvi put odštampali na praznom papiru, jer im je nestalo potvrda za CC pakete.
2023 01 10
Iako nemaju potvrde,mogu i obicnom hemijskom da precrtaju px i dopisu brojeve za cc,te brojeve uvek imaju iako nemaju potvrde. Malo su placeni, okej, razumem, ali kako im nije zao da neko bespotrebno plati nesto vise kad ne mora,pritom to im je i u opisu posla... Cast izuzecima naravno,ima i njih,pa ih ja prva castim nekom čokoladom s vremena na vreme,kad uzmu papir,prepisu,zalepe i aj cao. Pakuj kako hoces,tvoje pravo,moja obaveza. Mada to mi je dalja posta, posto su i ovi moji pred praznike poludeli,jadni 2 njih unutra na 20+ ispred poste pa sve nesto odbijaju zbog pakovanja...
2023 01 11
1 2