Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakvo je vase misljenje? Da li je nestala draz na krpicama?

> makilis: > > DoliBlack: > > Mislim da prodaja nije stala generalno, nego se ponuda povećava, jer sve više njih prodaje i onda treba doći do izražaja u svemu tome. Sećam se i ja vremena od pre 10 godina, kada je mogla Diorova vintage majica da se kupi za 100 dinara, jer to tada kod nas niko nije kupovao. Vreme se promenilo, i ponuda i potražnja, pa ko isprati, isprati... Second Hand-ova je sve više i neki su se orjentisali tamo da kupuju, a ne na sajtu, a za to nije kriv sajt, nego i članice koje uvaljuju i razne prevare koje su se dešavale. Ranije nije bilo toliko tih prodavnica i više se kupovalo online... Sada treba imati mnogo bolju ponudu nego pre, da bi se nešto prodalo. Pre su išle i stvarčice od par stotina dinara, sad to više niko ne kupuje. > apsolutno se slazem od reci do reci sa clanicom...... > juce naletim na fejsu u jednoj grupi za prodaju oglas desiugal tasna, cena dogovor, komentar ispod koja je cena, prodavac odgovara da je cena dogovr ali kao ne bi je prodala ispod 100-150€ nova je iz amsterdama ali bez etikete bla bla bla....Ja u soku, tolike pare za nesto sto ne vredi ni sa etiketom u prodavnici toliko, a da stvar bude gore oglasava se kao kozna... Napisem da desigual nema kozne tasne vec poliuretan, prodavac smrtno uvređen time i onda paljba sa komentarima.... Ne mrzi mene da nađem po sifri tasnu i okacim link gde u deklaraciji pise to sto sam i navela ako vec prodavac laze deklaracija ne laze... Oglas je brze bolje izbrisan, ali dokle vide tih prevara za ogormne pare...... kakva katastrofa sta ljudi rade,cime se sluze..
2023 01 21
Valjda nada da možda naletim na nešto me zanima drži na sajtu. Ranije je bilo mnogo lakše naći dobre krpice po prihvatljivim cenama. Sad mi kao što neko reče ranije posle nekoliko stranica ode volja iako kucam po tagovima jer pretraživač na sajtu ne radi. Tražim cipele i dobijem haljine i torbe, ponovljene oglase, prodato i pogrešno tagovanu robu. Nekako mi se čini da su ranije ovo stvarno bile 'moje' krpice gde su se više prodavale lične stvari. Sad se mnogi bave sa preprodajom robe na veliko i to im je glavni izvor zarade. Sa zabranom obnavljanja oglasa potpuno se gube ekstra stvari jer je vidljiv taj koji nedeljno ubacuje na desetine pa i više novih predmeta. Ni forum nije kao pre, a tek prevare......
2023 01 21
> makilis: > > DoliBlack: > > Mislim da prodaja nije stala generalno, nego se ponuda povećava, jer sve više njih prodaje i onda treba doći do izražaja u svemu tome. Sećam se i ja vremena od pre 10 godina, kada je mogla Diorova vintage majica da se kupi za 100 dinara, jer to tada kod nas niko nije kupovao. Vreme se promenilo, i ponuda i potražnja, pa ko isprati, isprati... Second Hand-ova je sve više i neki su se orjentisali tamo da kupuju, a ne na sajtu, a za to nije kriv sajt, nego i članice koje uvaljuju i razne prevare koje su se dešavale. Ranije nije bilo toliko tih prodavnica i više se kupovalo online... Sada treba imati mnogo bolju ponudu nego pre, da bi se nešto prodalo. Pre su išle i stvarčice od par stotina dinara, sad to više niko ne kupuje. > apsolutno se slazem od reci do reci sa clanicom...... > juce naletim na fejsu u jednoj grupi za prodaju oglas desiugal tasna, cena dogovor, komentar ispod koja je cena, prodavac odgovara da je cena dogovr ali kao ne bi je prodala ispod 100-150€ nova je iz amsterdama ali bez etikete bla bla bla....Ja u soku, tolike pare za nesto sto ne vredi ni sa etiketom u prodavnici toliko, a da stvar bude gore oglasava se kao kozna... Napisem da desigual nema kozne tasne vec poliuretan, prodavac smrtno uvređen time i onda paljba sa komentarima.... Ne mrzi mene da nađem po sifri tasnu i okacim link gde u deklaraciji pise to sto sam i navela ako vec prodavac laze deklaracija ne laze... Oglas je brze bolje izbrisan, ali dokle vide tih prevara za ogormne pare...... Pa eto, varaju i onda posle naravno da opada prodaja online jer se lako gubi poverenje...
2023 01 21
Ja sam ovde od pocetka maltene, nista više nije isto, a ja ne gubim nadu i dalje 😅
2023 01 21
Ovaj sajt bi sa samo par pravila koja mogu da se donesu u jednom danu bio mnogo bolji: -Sve oznaceno kao prodato brisati cim.predmet stigne kupcu i potvrdi da je sve ok. -Dozvoliti jednom mesecno obnavljanje oglasa -Izbrisati sve stare i neaktivne profile -Prijaviti svaku clanicu kojoj se posalje upit za odredjenu stvar a ona odgovori da je prodata iako na sajtu stoji kao dostupna. Ovo su stvari koje se mogu promeniti u jednom danu i dosta bi olaksali preglrednost na sajtu. Za bolju pretragu,iskorenjivanje komercijalnih profila, zastitu od prevara treba vise vremena ali i to moze ako bi se admini potrudili i resavali jedno po jedno. Ali admine koliko vidim bas zabole za ovaj sajt.
2023 01 21
Ne moze se uporedjivati sajt od pre 5-6 godina sa ovim sad, od kad su butici uveli online prodaje i od kad su second hand radnje na svakom cosku, i to sa odlicnom ponudom, ko bi kupovao ovde takodje nosene stvari ali 3x skuplje + postarina... ja prva retko kad kupujem ovde vise, eventualno ako nesto prodam pa odmah te pare i potrosim ovde ili radim razmene ako mi se nesto svidi.. Sto se tice prevara, nije toga nikad manjkalo, bilo ih je i ranije, mozda i mnogo vise dok je sajt bio bas popularan... Sad ovde vlada anarhija, admini slabo rade svoj posao, postoje neka kao pravila koja 50% postuje a 50% ne postuje, a admini nisu isti prema svima.. i tako. Vec ispricana prica. Svi se zale vec jako dugo, a svi su i dalje na ovom sajtu.
2023 01 23
1 2