Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Neodgovaranje na poruke

Da li možda postoji problem sa sajtom vezano za poruke
2023 01 23
Interesuje me da li postoji neki problem sa sajtom. Poslala sam dve poruke jednoj clanici, vidim da je bila online ali mi nije odgovorila. Da li je moguce da je neka greska u radu sajta?
2023 05 06
> mackomila: > Interesuje me da li postoji neki problem sa sajtom. Poslala sam dve poruke jednoj clanici, vidim da je bila online ali mi nije odgovorila. Da li je moguce da je neka greska u radu sajta? Postoji puno problema sa sajtom 😂 Da, desava se, ja nisam ulazila skoro dve nedelje ovde jer sam bila bolesna a jedna devojka je ishisterisala jer sam "ulazila na sajt" a nisam joj odgovorila. Kaze stajao mi je zeleni krug 🤷🏽‍♀️
2023 05 08
> Dani88: > > mackomila: > > Interesuje me da li postoji neki problem sa sajtom. Poslala sam dve poruke jednoj clanici, vidim da je bila online ali mi nije odgovorila. Da li je moguce da je neka greska u radu sajta? > Postoji puno problema sa sajtom 😂 > Da, desava se, ja nisam ulazila skoro dve nedelje ovde jer sam bila bolesna a jedna devojka je ishisterisala jer sam "ulazila na sajt" a nisam joj odgovorila. Kaze stajao mi je zeleni krug 🤷🏽‍♀️ Hvala puno. Poslacu joj jos jednom poruku.
2023 05 10
1 2