Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koliko ste dugo na sajtu?

Ja sam na sajtu od 2019. godine. Prvih nekoliko prodaja su mi bile lično nalaženje uglavnom za torbe i nesesere. A prvo što sam kupovala su gel lakovi jer sam htela da naučim da radim manikir sebi, a to u startu nije baš jeftino.
2023 01 29
Od proleća 2019. 🍀🌈😊 Otvorila sam nalog zbog kupovine,a onda mi je palo na pamet da mogu i ja da prodajem 😁 Postavila neke parfeme i nisam se nadala prodaji,medjutim odmah se javila jedna članica i kupila parfem. Bila sam presrećna!
2023 01 29
Ja sam na sajtu od kraja novembra 2022. Pre toga nisam ni čula za sajt, a nisam se ni interesovala za prodaju. Tu sam zbog prodaje viška stvari i oslobađanja prostora od istih, a ima ih zaista puno. Prodaja je fino počela, prvo sam prodala donji deo ženske trenerke sa tregerima. U suštini sam zadovoljna sajtom, lepo je osmišljeno, jedino što ponekad ne mogu stvari da dođu do izražaja zbog velikog broja artikala koji se nalaze na sajtu. Kao što rekoh, nova sam ovde, pa ko je zainteresovan za kupovinu, neka baci pogled, radi podrške. 😊🥰
2023 01 30
Ja sam ovde od februara 2015. godine... Prvo sam prodala original Moschino maramu, u originalnom pakovanju za 500 dinara. Clanica koje je kupila me pitala da li sam svesna da sam mogla mnogo vise za nju da dobijem, ali ja nisam imala pojma koliko ona moze da vredi, samo sam zelela neki vid saradnje... I tako je sve pocelo... 😊 I bas volim ovaj sajt. 🥰
2023 01 30
Od juna/jula 2017. Za sajt sam znala i duze ali sam oklevala da otvorim profil sve dok u ormar vise ni igla nije mogla da stane. Prve 2,3 nedelje nije bilo nikog da se javi i samo su mi nudili razmene, sto je meni bilo cudno 😄 pa sam se totalno smorila. I onda se javila devojka za Parfois torbu (iznos je bio oko 2000 din.) i pristala na moje uslove da prvo uplati novac pa da saljem paket: ja sa 0 utisaka, a ona sa 10ak. Tada nisam ni bila svesna da je to pravo "čudo" da neko ima toliko poverenja u novog clana i to za sumu novca koji nimalo nije zanemarljiv. Danas se toga secam kao divnog pocetka i divne prve saradnje, sto se kaze "povukla mi je nogu" . 🥰❤
2023 01 30
Ja sam tu od letos. Prva prodata stvar bila je lakirana kabanica/jakna. Tu sam da bih prodala stvari jer nemam mesta i selim se.. Veliki pozdrav za sve 🌸
2023 01 30
Prva saradnja mi je bila 28.3.2013-te godine tako da tu sam vec dugo dugo godina 🙃
2023 01 30
Od kraja 2020. Slučajno sam naišla na članak o ovom sajtu. Imala sam brdo stvari koje su mi zauzimale prostor u ormaru, pa sam odlučila da napravim profil. Prvi predmet koji sam prodala je bio zeleni duksić iz Sinsaya, a prvi koji sam kupila su bile čizme preko kolena. 😊🌷
2023 01 30
Februar 2013-te na ovom profilu https://mojekrpice.rs/sanjce-9687 , ali nakon gasenja fb naloga, nisam vise mogla da se ulogujem na taj profil, pisala sam i adminima, nisu uspeli da ga vrate. Tako da sam napravila ovaj :) . Prva kupovina torba, a prvi prodati predmet, mislim da je korset , nisam sigurna. x-)
2023 01 30
Od maja 2016. Nalog sam otvorila zbog kupovine a prva kupljena stvar kozna jakna.
2023 01 30
Od proleca 2013te. Napravila ga da bih kupovala prvenstveno,a zatim je krenulo i kao prodaja. Ne secam se prve stvari,jer me ima i na Limundu od iste godine.
2023 01 30
Na sajtu sam od 2013 godine, okruglo sad već 10 godina. Profil sam otvorila da bih se rešila svojih stvari kojih je uvek previše, sećam se da sam prodala neku tuniku za 400din i da sam bila malo reci, oduševljena jer - hej, dodatni džeparac 🤣, a sta sam prvo kupila toga se ne sećam.
2023 01 31
Od leta ili jeseni 2012-te. Nemam pojma kako sam zasla ovde, ali sudeci po prvom utisku - kupila sam od clanice @mimaunique neki sareni set narukvica koji je bio jako povoljan u odnosu na radnje tada. Posle sam malo kopala po sajtu i videla da ima svasta nesto lepo ovde u ponudi, plus sam u tom trenutku imala dosta odece koja se godinama nakupila i vise nisam nosila a posto sam tada tek pocinjala faks bila sam siroma' i nisam mogla da kupujem - pa kad nesto prodam onda sebi kupim drugu krpicu :) Sada vise nemam potrebu ali mi je postalo hobi i navika, otvorilo mi je rano oci o fast fashion industriji i recikliranju odece. Pomazem mami i sestri da se otarase viska garderobe da one dobiju neku kintu da uzmu sebi nesto novo, narocito sestri posto je tinejdzerka i svaki dinar vise joj znaci
2023 01 31
Pocela sam sa sestrom pre tacno 10 godina, htele smo veci dzeparac u osnovnoj pa smo pocele da prodajemo i razmenjujemo. Apropo tome, mnogo puta su nas prevarili jer smo bile klinke. Ali nikad ne bih otisla jer mi je ulepsalo detinjstvo i dalo ideju cime da se bavim u zivotu 😁
2023 02 01
Prvi put na sajt dosla 2014. i bila 2 godine, nisam bila mnogo aktivna, ali sam imala sve pozitivne saradnje. Prestala da dolazim na sajt, mislim da sam cak i pisala adminu da mi ugasi profil, ali tada to nisu radili tako da mi je stari profil ziv. Zaboravila na sajt i nakon par godina mislim da sam nesto trazila i pretraga mi izbaci MK tako da sam napravila ovaj profil jer starog nisam mogla da se setim tada kako je tacno bio nadimak, a ni koji email sam koristila. Posle sam se setila i nasla ga. Na jednoj temi sam napisala ovo sto i vama sada pisem, od neke dokone baba-clanice sam bila napadnuta zbog toga do te mere da je prijavila adminu da me blokira i adminka je blokirala stari profil, ali je nakon moje intervencije on odblokiran. Ono, nema razloga da se blokira profil koji je imao sve pozitivne, i na koji se nije uslo od 2016. Cista zloba i zavist dokonih ljudi.
2023 02 01
1 2