Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc molim vas HITNO

> Milica9933: > Meni ne iskace taj nalog na insta.. > Koji iznos je u pitanju? 4200, nije mnogo novca, ali opet sam zelela da izguram neku pravdu, draze mi je da taj novac ni ne dodje kod mene ali da ne ode u ruke tom prevarantu
2023 02 02
Kad je kriza, pogotovo ovolikih razmera, ljudi svasta rade, tako da je, nazalost, sasvim ocekivano. 90te malo lepse upakovane.
2023 02 02
Nisam upucena u regulativu, mislila sam da se ispod 15hilj policija ne interesuje uopste za takve prevare. Naravno da ste u pravu, nadam se da cete dobiti novac!
2023 02 02
Ti ljudi koji varaju najcesce nemaju ni prijavljen posao, ni imovinu... i da se sudite necete moci da izvucete ni svoje troskove, nazalost to je tako u praksi :(
2023 02 02
Ma necu ici dalje od ovoga, podnela sam prijavu cisto radi forme da bih mogla da odnesem u Postu neki dokaz da je u pitanju online prevara, naravno da policija niti javno tuzilastvo nece prstom da makne ni za mnoogo veci novac, zato verovatno i ima sve vise prevaranata jer znaju da ce proci nekaznjeno
2023 02 02
Iznos uopšte nije mali za današnje vreme, podrška što ste išli dalje da izgurate pravdu. 😊
2023 02 02
> Majce91: > Iznos uopšte nije mali za današnje vreme, podrška što ste išli dalje da izgurate pravdu. 😊 ❤️
2023 02 02
Jaao uzas sta ljudi rade,meni je najzalije kad cujem da starije ljude prevare,tipa taj covek je dao za telefon vise od iznosa same penzije,uzas..😢 Inace,ja mislim da ima opcija da se dodatno plati i proveri paket pre preuzimanja,cini mi se da je neka clanica pisala ovde na sajtu o tome tako da nije losa ni to kao solucija za vece iznose samo sto nazalost to ni mi mladi do skoro nismo znali,a tek neko stariji... A licno meni je ovaj sajt trenutno najprovereniji pored butika koji su poznatiji tipa Selection to Perfection ili Mix and Match, vise se ne usudjujem da porucujem preko instagrama jer broj pratilaca odavno nije verodostojan. Primer butik Maki,porucim sako od 1800 ona mi ga salje za 2800,primer moja zaova porucila trikotazni komplet koji ful izgleda,dobila nesto sto ne bi ni gratis nosio..i tako da ne navodim,bilo je slucaja narucim bele patike sa crnim djonom,oni posalju bele sa crnim a ni jednu sliku takvih i nemaju u ponudi.
2023 02 02
Da, izgleda da postoji ta opcija, ali ni ja do malo pre to nisam znala, vidim da su se sad na tik toku udruzile neke devojke koje su danas prevarene preko iste stranice kao i ja, i kazu da postoji ta opcija da se pogleda pre preuzimanja ali da svakako paket prvo mora da se plati i da sve zavisi od volke kurira, ko ce ga znati..
2023 02 02
Volje*
2023 02 02
1 2