Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Farbanje u plavo Beograd

Da li imate preporuku za frizerski salon (radila bih Pramenove. Ali da mi Ne naplate 100e kao svuda vec da su cene prihvatljive a da rade dobar posao? Srednja duzina kose je u pitanju
2023 02 04
Za dobro blajhanje i farbanje 100e je ok (to naravno ne znači da onaj ko traži tu cifru zna posao). Ako trenutno niste u dobroj finansijskoj situaciji ne preporučujem farbanje u plavu (ni full kosa, ni u pramenovima), jer plava kosa mora redovno da se održava. Znam devojke kojima nije žao da daju 500e na patike, ali bi da štede na blajhanoj kosi, pa kad ostanu bez kose i shvate da kosu ne možeš da zameniš kao cipele, onda se hvataju za glavu.
2023 02 04
> gothkitty: > Za dobro blajhanje i farbanje 100e je ok (to naravno ne znači da onaj ko traži tu cifru zna posao). > Ako trenutno niste u dobroj finansijskoj situaciji ne preporučujem farbanje u plavu (ni full kosa, ni u pramenovima), jer plava kosa mora redovno da se održava. > Znam devojke kojima nije žao da daju 500e na patike, ali bi da štede na blajhanoj kosi, pa kad ostanu bez kose i shvate da kosu ne možeš da zameniš kao cipele, onda se hvataju za glavu. Plavusa sam, pa sve znam vrlo dobro sta i kako. Blajhanje mi ne treba jer sam izuzetno svetla. Samo mi je dojadilo da za duzinu kose do ramena na 2 meseca dajem za pramenove 12000 pa sam pitalal sa li Neka od vas zna za salon koji je dobar na ne moram da dam 100 eura. :)
2023 02 05
Kod mene ima jedna frizerka, kod koje su pramenovi max 30-40 eura, zavisi od dužine kose. I radi ih odlično. Ako Vam bude negde uzgred, svratite u NP. 😄💘
2023 02 05
> LEJLA96: > Kod mene ima jedna frizerka, kod koje su pramenovi max 30-40 eura, zavisi od dužine kose. I radi ih odlično. > Ako Vam bude negde uzgred, svratite u NP. 😄💘 <3
2023 02 05
Imam fenomenalnog frizera, na instagramu dzoni jesi ti radio boju, vrhunsku plavu mi je izvukao + olaplex 6400, a pri tom imam kosu do struka. Sve preporuke lik je madjionicar. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/25dd201d18dfd4cfc3494f0e44fdd7a4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a27db1e767c74105b5ab53742edb2b06.jpg)
2023 02 13