Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARANTJos jedan FashiongirlVa!!!

Molim vas obrtite paznju!!! Platila sam joj cizme Nike,nije poslala nit se javlja,nit nista!!!PREVARA jos jedna :-(((
2013 09 21
Ako nije podigla novac ,mozes ga povuci ako si uplatila postnetom [:osmeh]
2013 09 21
Pa sto si placala unapred kada je nova..?
2013 09 21
Bas, sto si uplacivala kad je bez utisaka? [:sokiran] Nikad mi nece biti jasno kako tako naivno nasednete na ocigledne prevarante. [:vrtoglav] O njoj se pre neki dan vec pisalo...
2013 09 21
prevaranata i lazljivaca ima na sve strane! to da li ima 1 ili 10 pozitivna utiska nije nikakav parametar za :poverenje: toliko mi je muka tih bezobraza ljudi, da mi se ne mili vise ni da se logujem na sajt, a kamoli da kupim nesto!!! da prodam ovo sto imam i sto planiram da oglasim i necete me videti vise ovde. bas sam besna [:isfrustriran]
2013 09 21
Vidi de da joj je ova Hafuda dala utisak onako,bez veze, pise da su iz istog mesta. Odmah se znalo da mirise na prevaranta :D samo vi uplacujte unapred, ako vam nije zao novca [:vrtoglav]
2013 09 21
A sto sam? Ne verujuci u ovako nesto,nisam ovde og juce,I nije ona prva bez utisak,I ja ih nekad nisam imala :-((sad je ovo nauk za ubuduce,koliko god mislis da sibpametan nisi,da sam znala za ovako nesto ne bi [:sokiran] tako da nema razloga za to...sto sam??? [:poljubac]
2013 09 21
Za nedelju dana tri neprijatna iskustva,sta se desava sa clanicama??? Zar ovde nismo svi iz istog razloga [:osmeh]
2013 09 21
@Jejooo pa gde si bila kad sam pisala o njoj [:vrtoglav] ??U neku ruku mi je drago sto sam ispala u pravu,a do tad sam imala samo dobru sumnju(drugarica i ja smo je testirale) pa sam odlucila da po prvi put napravim temu i napisem tako nesto [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav] bilo je mnogo providno sve kod nje i zato sam podelila sve javno da se slucajno ne bi neka upecala [:tuzan] ,naravno mnogo mi je krivo sto si prevarena,ne daj Boze nikom ovde,ali ubuduce oprez-odnosi se na SVE,jer je postalo strasno [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:poljubac]
2013 09 21
Zao mi je sto si prevarena,i meni se desilo i uzasno sam se glupo osecala i to od strane clanice sa mnogo pozitivnih,tako da..da..nema pravila ali se ne bih usudila da platim unapred nekom sa jednim ili bez utisaka,cak ni da posaljem pouzecem,jer se desavalo da placam duplu postarinu kada ne preuzmu. Dobro razmisli svaki put...
2013 09 21
@Minimalcica slazem se sve,a dodala bih jos da je kod ove bez utiska bila dodata odmah opcija razmene za mnoge dobre stvari,smrdi smrdi smrdi [:vrtoglav] ,a pritiom jos kad smo joj se drugarica i ja obratile u inbox(svaka sa svog naloga),ponavljam da je svrha bila klasicno testiranje,tj.samo smo htele potvrdu na nasu vec postojecu sumnju,imale smo sta i da vidimo/procitamo...sve sama laz do lazi,jadna se izgubila kad smo pomenuli licnu razmenu u Valjevu,dodatne slike jakne koju sam trazila da obuce da vidim kako stoji,ma haos [:vrtoglav] [:isfrustriran]
2013 09 21
O tome je bilo pisano mnogo puta,sto se mene licno tice iz istih razloga ne praktikujem rezerv.mozda para dana,a opet sve zavisi o kojoj clanici se radi i koji je razlog cekanja,mozda glupo zvuci,ali tako je,a pogotovo sto su me ranije zavlacili par puta pa odustanu ili se prosto nikad ne jave [:vrtoglav] [:isfrustriran] ...sto je najveci fazon meni nije to problem,sta sad,predomislila si se ili nemas para,iskrslo nesto,ali pusti poruku da odustajes,JER JE TO OSNOVNA KULTURA [:isfrustriran] !Nikad nisam davala neutralne/ negativne ocene za to,jer smatram da nije u redu posto nije doslo do saradnje,sta znam...mada vidim da mnoge clanice daju,sto je opet u neku ruku u redu i postujem!Sto se tice prvobitne teme,odnosno potencijalnih prevaranata prodavaca/kupaca ja mislim da ima milion razloga(da ih sad ne nabrajam)po kojima mozes skontati ili posumnjati u nekog,stoji da su neke manje ili vise providne,ali opet se to vrlo lako da spoznati [:besan] ...po meni je generalni problem sto devojke polete za dobrim stvarima koje su povoljne ili su za razmenu,ne razmisljajuci malo dublje o tome,o uplati pre slanja necu komentarisati,izuzev kad neko ima sasvim dovoljno utisaka pa trazi isto,ja prva ponekad,jer mi je tako lakse,a i ne praktikujem slanje pouzecem,jer mi se paket vracao zbog nepreuzimanja pa sam imala samo stetu,u vidu duple postarine koju sam morala da platim [:isfrustriran] ...ali opet sve je to stvar dogovora,ukoliko su obe devojke normalne i korektne [:lepota] ...@Jeja je po meni jako pogresila i naivno nasela,iskljucivo iz razloga sto misli da vecina razmislja kao ona i da je nece prevariti,a nazalost smo se u vise navrata uverili da nije tako,citajucu svakodnevno o raznim prevarama [:tuzan] [:isfrustriran] [:poljubac]
2013 09 21
ako si joj uplatila post netom morala ti je dati svoje pravo ime i prezime kako bi posle podigla novac sa licnom u posti..isto tako i ako je uzimala stvari u razmenu morala je dati svoje tacne podatke da bi joj stigao paket,sacekaj da se javi neka devojka koju je zavrnula za razmenu(a verujem da ih biti) i lepo nadjite imenik valjeva,broj telefona i zivkajte na fixni,trazite svoje pare i stvari nazad
2013 09 21
Axaxaxaxaxaxa ona je LUDAAAA,i dalje uzima ljudima pare i stvari,ubacuje nove,azurnija je na sajtu od pola nas [:vrtoglav] ,a ja temu postavila u cetvrtak cini mi se [:isfrustriran]
2013 09 21
gospode.... [:isfrustriran]
2013 09 21
1 2