Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc oko diplome

Treba mi diploma srednje skole, koja je ostala na Visokoj, gde sam dosla do trece koju zbog novca nisam zavrsila, problem je u tome sto se ja ne secam sta sam im i da li sam uopste ostala duzna, znam da sam placala na rate. Dosla sam do pred kraj i nisu me pustili na zavrsne ispite u trecoj, jer nisam imala za, cini mi se, zadnje dve rate. Da li ce oni meni dati diplomu sad, pitanje je?
2023 02 26
Kolega.... :') Odes u svoju srednju skolu i trazi novu kopiju. Placa se nesto malo i ceka se 10tak dana....
2023 02 26
Des, koleginice 😂 Valjda nece da li prave problem vamo, trebalo bi da pocnem da radim u sredu. Samo sto mi traze diplomu, do sad mi niko nikada nije trazio. Imam staru radnu knjižicu da im dam kao dokaz 😂
2023 02 26
Bez brige DD, zato postoji arhiva da se izda duplikat. Kod nas redovno traže i uvek dobiju.
2023 02 26
Ja sam vadila par puta... treba i za biro npr i ako se odjavis sa biroa onda treba opet novu diplomu da im odneses... I meni isto neka dva magicna ispita ostala... ne idem u taj deo grada evo vec 10 godina od kad sam konacno odustala i mnogo sam srecnija 8-)
2023 02 26
Skoro je drugarica izvadila duplikat, moras da udjes na Sluzbeni glasnik i na odjavljivanje da bi se ponistila prva diploma, nakon toga se placaju 2 takse u srednjoj u kojoj si bila i za par dana je gotovo
2023 02 26
Ja sam skoro cula, da vise nije moguce podici duplikat diplome, nego samo potvrdu da ste diplomirali.A diplomu mozete da uzmete najverovatnije gde ste studiralibali se i to podizanje dokumenata placa.Cudi me da nemate neku overenu kopiju diplome, i to mozete da prilozite umeeto originala.
2023 02 27
Nemam nijednu, iskreno to mi nikada niko nigde nije trazio. Zvala sam Visoku 3000 ispisnica, pa da mi daju dokumente :D
2023 02 27