Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta je s mozgom ???

Sta je s mozgom ovih clanica sto kliknu na "zelim", pitaju da im se spusti cena, naravno pristanem, i nakon toga sledi muk? Jos napisem samo mi javite da znam, i one lagano ulaze non stop na sajt i kuliraju poruke. Sta je u pitanju, visak slobodnog vremena pa zajebavaju ovde ljude po sajtu ili ?
2023 03 12
Desava se, to je ovde redovna pojava. Ne nervirajte se, zanemarite i idite dalje 😊
2023 03 12
> JelenaSokic: > Desava se, to je ovde redovna pojava. Ne nervirajte se, zanemarite i idite dalje 😊 Tacno tako ..u toku dana 20 poruka zelim ..zelim..
2023 03 12
> Ivana19999: > Sta je s mozgom ovih clanica sto kliknu na "zelim", pitaju da im se spusti cena, naravno pristanem, i nakon toga sledi muk? Jos napisem samo mi javite da znam, i one lagano ulaze non stop na sajt i kuliraju poruke. Sta je u pitanju, visak slobodnog vremena pa zajebavaju ovde ljude po sajtu ili ? Ma hajde to što pita da spustiš cenu pa nestane i još još, al brate kada te iscima za svaku meru, sto-šesnaest slika ti traži na viberu, ti se preznojiš hiljadu puta dok joj uslikas i na kraju ni hvala, e mene to nervira..Niko ne mora da kupi, sve razumem i trazenje slika dodatnih itd ali brate kaži to j..eno "hvala"..
2023 03 12
> JelenaSokic: > Desava se, to je ovde redovna pojava. Ne nervirajte se, zanemarite i idite dalje 😊 Pa vidim, uzas stvarno..
2023 03 12
> ninanica: > > JelenaSokic: > > Desava se, to je ovde redovna pojava. Ne nervirajte se, zanemarite i idite dalje 😊 > Tacno tako ..u toku dana 20 poruka zelim ..zelim.. Bas strasno ... ne razumem poentu, cemu zelim ako nemas u planu da odgovoris na poruku? sve i da si se predomislila, pa napisi brate mili, napisi..
2023 03 12
> Ralekrusevac: > > Ivana19999: > > Sta je s mozgom ovih clanica sto kliknu na "zelim", pitaju da im se spusti cena, naravno pristanem, i nakon toga sledi muk? Jos napisem samo mi javite da znam, i one lagano ulaze non stop na sajt i kuliraju poruke. Sta je u pitanju, visak slobodnog vremena pa zajebavaju ovde ljude po sajtu ili ? > Ma hajde to što pita da spustiš cenu pa nestane i još još, al brate kada te iscima za svaku meru, sto-šesnaest slika ti traži na viberu, ti se preznojiš hiljadu puta dok joj uslikas i na kraju ni hvala, e mene to nervira..Niko ne mora da kupi, sve razumem i trazenje slika dodatnih itd ali brate kaži to j..eno "hvala".. Pa bas to... Sve i da se predomislila ali red je neki da se napise, ne zelim i to je to.. prosto je...
2023 03 12
I meni se desilo samo jedna poruka i muk nema posle odgovora nista... Ma sta vam je to su ozb pacijenti. Msm da ne treba da se obaziremo na takve stvari cim nema odgovora a procitano sve jasno kao dan 😋
2023 03 12
Ja doslovno popizdim kada dodatno merim, slikam, spustim cenu i ne dobijem cak ni “hvala”. Uzas, ne znam zasto bilo ko klikce na “zelim” ukoliko ne zeli🤣
2023 03 12
Jedna članica sa 20+ pozitivnih mi je poslala zahteve za nekoliko predmeta. Pitala sam da li želi da kupi, i ništa nije odgovorila. Pa je opet poslala zahteve i ja napišem da mi je već stiglo da želi par predmeta i da li želi da kupi na šta je odgovorila sa 'hahahaha' 😒 Svakakvih ima vala 😁
2023 03 12
> Ivana19999: > Sta je s mozgom ovih clanica sto kliknu na "zelim", pitaju da im se spusti cena, naravno pristanem, i nakon toga sledi muk? Jos napisem samo mi javite da znam, i one lagano ulaze non stop na sajt i kuliraju poruke. Sta je u pitanju, visak slobodnog vremena pa zajebavaju ovde ljude po sajtu ili ? Često se dešava, ako ne odgovore u roku od dan, dva, ignorišem i prodam dalje. Dodatne slike i snimke ne šaljem jer sve detaljno uslikam i ovako, dnevno svetlo, razni uglovi. Taj ko hoće da kupi, kupi odmah, ostali se premišljaju i razmišljaju i na kraju ništa, samo gubljenje vremena, a i ovako dosta vremena utrošim na slike, čekam određeno Sunce u toku dana da realno ispadne na slici, i slično.
2023 03 12
Redovna pojava, ignorisite. Tj naucicete vremenom 😂
2023 03 13
Naviknes se vremenom😃
2023 03 13
> DoliBlack: > > Ivana19999: > > Sta je s mozgom ovih clanica sto kliknu na "zelim", pitaju da im se spusti cena, naravno pristanem, i nakon toga sledi muk? Jos napisem samo mi javite da znam, i one lagano ulaze non stop na sajt i kuliraju poruke. Sta je u pitanju, visak slobodnog vremena pa zajebavaju ovde ljude po sajtu ili ? > Često se dešava, ako ne odgovore u roku od dan, dva, ignorišem i prodam dalje. Dodatne slike i snimke ne šaljem jer sve detaljno uslikam i ovako, dnevno svetlo, razni uglovi. Taj ko hoće da kupi, kupi odmah, ostali se premišljaju i razmišljaju i na kraju ništa, samo gubljenje vremena, a i ovako dosta vremena utrošim na slike, čekam određeno Sunce u toku dana da realno ispadne na slici, i slično. I iz mog iskustva je tako: ko hoce da kupi ne premislja se ako ima dovoljno informacija. Mada, u poslednje vreme kao da je sve stalo...
2023 03 13
Pa i on line kad se naručuje novo iz prodavnica nema toliko informacija, niti dodatne slike i mere, pa naruče opet, ko hoće... 😁 Sad bi verovatno neko komentarisao da je to ipak novo, ali i novo može da bude oštećeno, sa greškom i pogrešan broj. Rizik naručivanja... 😊
2023 03 13
1 2