Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Najprodavanije stvari

Drage članice, otvaram ovu temu jer mi u poslednje vreme slabije ide prodaja. Zanima me koje su vam najprodavanije stvari na profilu, koji artikli? Od brendova verujem da je ZARA. Podelite svoje iskustvo. :D
2023 03 15
Nije ni ZARA vise a imam je dosta na profilu🙈🙈🙈🌸🌸🌸 Nema pravila ♥️
2023 03 15
Pa, ne mogu mi biti prodavane neke koje nemam. Imam inace dosta Mango i Marc O'Polo komada, tako da logicno, uvek mogu imati i nesto sta ne nosim pa zavrsi ovde. Volim i H&M, a volim da uzmem i no name komade necega sta mi je lep materijal i model.
2023 03 15
To je kada su u pitanju brendovi, a šta Vam se najviše prodaje kada su u pitanju komadi odeće?
2023 03 15
> Anast.: > To je kada su u pitanju brendovi, a šta Vam se najviše prodaje kada su u pitanju komadi odeće? mislim da nema odredjenog komada , nego iskljucivo zavisi od modela/boje/dezena itd -stvari koje su u trendu , pa nema veze jel suknja, haljina, dzemper itd (jedino sto kod mene nikad nikad ne ide su farmerke-ali ovo smo vec pisali-to je samo na mom profilu, ima clanica kojima odlicno idu bas farmerke)
2023 03 15
Meni u poslednje vreme idu haljine, i baletanke kada imam uvek odu.. 😊
2023 03 15
Kod mene nema pravila sta ce se kada prodati. U sred zime sam prodavala kupace kostime, sad skoro sam prodala dosta bruseva , neke haljine i paket majica
2023 03 15
Nisam puno toga prodala poslednjih par meseci, ali elegantne haljine uvek idu kod mene 🥰 medju poslednjim stvarima koje sam prodala su bile dve haljine koje su odlične za neke svečanije prilike. I to su se brzo nakon što sam ih postavila prodale.
2023 03 15
Kod mene zarine dečije lot stvari se uvek brzo prodaju i sl. Kao i lot kozmetike,a onda se tu provuce i neka jeftinija stvarcica da se upotpuni paket.
2023 03 15
Sad slabije ide, ali su zimi sjajno išli vuneni kaputi, džemperi od vune i kašmira, poneka torbica
2023 03 16
moje marame i esarpe svi vole,to je super i najvise mi traze parfeme
2023 03 17
Haljine definitivno, neke za specijalne prilike posebno...
2023 03 17
Prodaja ovde kao usporeni film, a sajt prepun super stvari. 😁 Nema ništa određeno od stvari šta ide, nego zavisi od konkretnog predmeta koliko je atraktivan, ali činjenica je da se ovde jako okleva sa kupovinom, samo se liste želja pune. 😊
2023 03 21
Upadljivi trendi komadi, takodje i jedinstveni bas vintage komadi, nema nekad veze nijedna marka, Meni se odmah proda i nesto sa merino vunom svilom i kasmirom.... Ti finiji materijali 😊😊😊
2023 03 21
> DoliBlack: > Prodaja ovde kao usporeni film, a sajt prepun super stvari. 😁 Nema ništa određeno od stvari šta ide, nego zavisi od konkretnog predmeta koliko je atraktivan, ali činjenica je da se ovde jako okleva sa kupovinom, samo se liste želja pune. 😊 Otkad sam otvorila profil, nešto jače od mesec dana, stalno se vrte isti najpopularniji predmeti koji evo nikako da se prodaju, a toliko imaju pregleda i omiljenih. Jednom sam već izbacila dosta stvari na IG, posle par meseci sam ih sve donirala, prodala sam možda dve. Čini mi se da će na kraju opet biti slična priča i ovde 😅
2023 03 22
1 2