Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Samopotamnjivanje uporedjivanje proizvoda

Cao devojke, Prvi put sam ove godine uzela nesto za samopotamnjivanje. To je bilo Nude&Rude Ultra Dark pena. Meni je to bilo super, boja faantasticna, ali se jaaako tesko skida iako sam uzela i piling od njih. Ljusti se sa koze ali u meri u kojoj on hoce😂 nekad se toliko iznerviram da trljam ko sivonja do crvenila ali nista..A ako se ne istrlja dobro i preko toga namaze novi sloj izgleda katastrofa. Sad bih probala Ziaja kremu za samopotamnjivanje. Da li je neko koristi? Kakvi su utisci? Bilo bi super da neko ko koristi slika ten. Da li je neko koristio oba proizvoda, pa da prenese iskustvo..Hvala devojke❤️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/31669bd7807ab4375acd636ec8e7ce6d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/22f0d01a9df994ee7e710798ec29536c.jpg)
2023 03 22
Ja sam celo proslo leto koristila ziaju. Ravnomerno se skida i ne ostavlja fleke. Daje bas dobar ten poslee dva mazanja i ne ispira se tako brzo. Preporuke
2023 03 22
Moja sestra koristi ziaja kremu za samopptamljivanje i ona je uvek prezadovoljna njom, lako se nanosi i ravnomerno skida bez fleka Tako da je provereno dobra 👍
2023 03 22
Slazem se sa devojkama iznad za Ziaju, ali meni se i ovaj odlicno pokazao iz Dm-a, za duplo manji novac i na prirodnoj bazi☺️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2921045e1eb209b276b8992e2e0f6527.jpg)
2023 03 23
Ne preporucujem ni jednu iz vise razloga koje ne bi da ovde nabrajam 😵 samo sunce
2023 03 24
Ja sam isprobala mnogo stvari za samopotamnjivanje Bila sam zadovoljna sa Nude&Rude penom. Ziaja krema, ne primetim nikakvu razliku sa i bez nje. Garnier pena, dobra je, ali mora jako da se pazi pri nanosenju, posto je providna i ne vidi se gde se prelazi, a tesko se skida. Sunkissed pena, umeren ten sa najtamnijom nijansom, slicna kao nude&rude, ali se brze skida. Avon krema za samopotamnivanje, narandzasta, ocajna... Bez rukavice za samopotamnjivanje nikako se nemojte mazati, nema sanse da ne ostanu fleke. Najbolje je da se mazete u periodu bez znojenja, jesen, zima.. Leti sam odustala od ovoga zbog preslikavanja boje na odeci kada se oznojim u toku dana. Lepo je imati preplanuli ten, ali sa fejk tenom se necete bas proslaviti.. Moje misljenje.
2023 03 24
Probajte La Piel proizvode🥰🥰
2023 03 25
Ja sam isto sve probala,ali najbolje iskustvo imam sa airbrush tehnikom u nekom proverenom salonu. Gotovo za 10 min,boja ravnomerna,isto tako se i ravnomerno skida,predivna i traje par dana. Mana je jedino cena,oko 1.600. Ko može na 20ak dana da izdvoji taj novac,dok ne krene sezona sunčanja-topla preporuka😊
2023 03 25
Ziaya je super
2023 03 27
Sundance iz DMa je isto dobar, a povoljan 🙏🏼☺️
2023 03 27
Ja imam garnier penu, kad prirodno malo dobijem boju i stavim penu, bude dobro, ali ovako budem sarena. Da li je neko koristi i kako? 🙂 Mozda po manje da stavljam, jer ja bas preteram prvi put, ujutru ustanem sarena. 🙂
2023 03 28
Update: Probala Ziaya kremu, ten tek tek preplanuo...I to na rukama gde sam vec i imala prirodnu boju. Ali se mnogo lepse skida od Nude&Rude pene. Ne ljusti se. Sve se vise slazem sa clanicom @SilvanaMisovic. Sledece sto cu probati je sunkissed tamna nijansa, ako im ona bude mlaka onda stvarno ne znam...Probala bih i airbrush, da li boja traje samo par dana u smislu da se skroz skine ili se postepeno skida kroz par nedelja do tvoje boje? Hvala vam devojke❤️
2023 03 29
> Zorana333: > Ne preporucujem ni jednu iz vise razloga koje ne bi da ovde nabrajam 😵 samo sunce Da li su razlozi zdravstvenog tipa?🫣
2023 03 29