Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ulje divljeg origana

Da li ste koristile ulje divljeg origana i da li Vam je pomoglo?
2023 03 24
Pomaže za razne zdravstvene probleme, ja sam uzimala i mnogi koje znam
2023 03 24
> jacaikaja: > Pomaže za razne zdravstvene probleme, ja sam uzimala i mnogi koje znam Čula sam i ja od par ljudi da je dobro ali ga nisam nikad koristila, pa rekoh da čujem još neke utiske. Koliko dugo ste ga pili?
2023 03 24
Ja sam pocela da ih uzimam kad sam par puta za redom bila bolesna, nisam cele 3 nedelje koliko se uzimaju. Onda se pauzira, pa ponovo ako postoji i dalje problem. Za bakterije u mokraći su odlične. Prijateljica ih je izecila posle 2 godine cimanja po klinikama i to tek sa kapima, inače su joj prepisivali antibiotike non stop i zaglavila je i u bolnici. Ćerka je dugo kasljala i pomogle su joj kapi. Inače, hoce da snize gvozdje, ali ja kuburim sa niskim gvozdjem i uzimam gvozdje odvojeno od kapi divljeg origana. Komsinica od 85 godina je izlecila eserihiju u mokraći njima, imala je ogroman broj, a lecenje kod starijih žena ide teze i stalno se vraćaju kad se koriste lekovi. Bukvalno mozes da uzmeš kap ili dve u maslinovom ulju ( jedna cela kašika ulja) kad osetiš da ti nije dobro i da ih koristiš par dana tri puta dnevno. Jako su ljute i moraju da se razblaže u ulju
2023 03 24
> ketypery944: > > jacaikaja: > > Pomaže za razne zdravstvene probleme, ja sam uzimala i mnogi koje znam > Čula sam i ja od par ljudi da je dobro ali ga nisam nikad koristila, pa rekoh da čujem još neke utiske. Koliko dugo ste ga pili? Ulje divljeg origana nisam koristila, kapsule jesam ali su mi smetale, presla sam na caj koji mi je dosta pomogao da se resim vaginalne kandide izazvane raznim antibioticima zbog ceste gnojne angine na krajnicima kao i poboljsanje kks (gvozdja) resila se i streptokoka koji je zahvatio krajnike tako da ipak nisam morala da ih vadim. Od srca preporucujem za imunitet, detoksikaciju organizma i slicne probleme 😘
2023 03 24
> jacaikaja: > Ja sam pocela da ih uzimam kad sam par puta za redom bila bolesna, nisam cele 3 nedelje koliko se uzimaju. Onda se pauzira, pa ponovo ako postoji i dalje problem. Za bakterije u mokraći su odlične. Prijateljica ih je izecila posle 2 godine cimanja po klinikama i to tek sa kapima, inače su joj prepisivali antibiotike non stop i zaglavila je i u bolnici. Ćerka je dugo kasljala i pomogle su joj kapi. Inače, hoce da snize gvozdje, ali ja kuburim sa niskim gvozdjem i uzimam gvozdje odvojeno od kapi divljeg origana. Komsinica od 85 godina je izlecila eserihiju u mokraći njima, imala je ogroman broj, a lecenje kod starijih žena ide teze i stalno se vraćaju kad se koriste lekovi. Bukvalno mozes da uzmeš kap ili dve u maslinovom ulju ( jedna cela kašika ulja) kad osetiš da ti nije dobro i da ih koristiš par dana tri puta dnevno. Jako su ljute i moraju da se razblaže u ulju Meni je caj pomogao oko gvozdja, dok ulje kantariona je snizilo valjda sva ulja uticu na regulaciju gvozdja. Caj mi se pokazao najbolji i rado ga preporucujem 🙂
2023 03 24
Uzimam i ja ulje povremeno,kada mi padne imunitet,zaboli grlo i sl., ali ne vise tri puta dnevno,jer mi se javljaju vrtoglavice,samo po jednu kap dva puta u toku dana. I osetim poboljsanje vec drugog dana.
2023 03 26
Odlične su, svaka preporuka
2023 03 29
Jel preporučujete nekog određenog proizvođača ili svejedno? Pošto ima ih baš dosta u ponudi
2023 03 29
> didi83: > Jel preporučujete nekog određenog proizvođača ili svejedno? Pošto ima ih baš dosta u ponudi Mislim da je svejedno. Ja sam kupila u Lilliju probotanic.
2023 03 29
Ja isključivo probotanik. Ako kupujete od nekog drugog proizvođača morate da obratite pažnju koliko sadrži karvakrol. Minimum bi trebao da bude 70 % da bi ulje imalo učinka.
2023 03 29
> Stuplja75: > Odlične su, svaka preporuka Za šta je Vama pomoglo ulje? Ja sam tek počela da ga koristim, pa još uvek nisam merodavna da delim iskustva.
2023 03 29
> Stuplja75: > Ja isključivo probotanik. Ako kupujete od nekog drugog proizvođača morate da obratite pažnju koliko sadrži karvakrol. Minimum bi trebao da bude 70 % da bi ulje imalo učinka. Hvala puno!
2023 03 29