Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Iskustvo sa Zara koznim jaknama

Mozda nisam ubola dobar podforum, izvinjavam se. Treba mi pomoc clanica sa iskustvom sa Zara jaknama od prirodne koze. Kakav je kvalitet? Nisu nimalo jeftine, a od jedne koleginice sam cula lose iskustvo. Ja sam imala samo od eko koze i zaista je pocela da se ljusti jako brzo, tako da definitivno nije vredela placenog novca. Sada rqzmisljaj o koznoj, ali ne bih da se zeznem. Hvala!
2023 03 25
Meni je njihova eko kozna jakna trajala godinama, tacnije 7 godina, tako da se isplatila. Sva kozna obuca od njih mi je propala neverovatno brzo. Tako da... Ja sam vise za varijantu dodati jos malo, pa kupiti nesto kvalitetno, ne mora uopste biti ni markirano.
2023 03 25
E, to me je i zanimalo, hvala puno!
2023 03 25
Super su jakne, ja sam svoju kupila u Grckoj, pre 10-al godina, tek se prosle godine krenula ljustiti malo oko vrata Preporuka za Monine 👍
2023 03 26
> MajaaDj22: > Super su jakne, ja sam svoju kupila u Grckoj, pre 10-al godina, tek se prosle godine krenula ljustiti malo oko vrata > Preporuka za Monine 👍 I od mene preporuka imam dve i dan danas su u odličnom stanju. Mada realno treba ih paziti i povremrno nahraniti kožu..
2023 03 26
Drugarica je ima već skoro 5 godina i rekla je da je odlična. Kaze da je nije skidala. Imam isti model iz Zare samo od eko kože i vidi se razlika u kvalitetu kada su nam bile jedna pored druge. Za 5 godina je samo malo izlizana na ramenima i na nekim krajevima ali vise deluje rustično nego neuredno i staro. Moja od eko kože, koju sam kupila na popustu na jesen prosle godine, vec je počela da se ljušti. Njenu bih preporučila, svoju ne bih. Slobodno naručujte one "Zara model" jakne na IG jer verujem da su istog kvaliteta ako ne i bolje.
2023 03 27
Hvala puno, uzela sam Zarinu od prirodne kože, model od prošle-pretprošle godine. Deluje mi malo tanano, ali se nadam da će uz redovnoodržavanje kože (pošto jako pazim na sve kožne predmete)izdržati dobro. O Moninoj maštam, ali ni bubrege ne bih mogla da prodam za te novce trenutno :)
2023 03 30