Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

MOLIM OBJASNJENJE

Iz kog razloga mi brisu ovu objavu Vidim kod drugih clanica, tacan mi je opis ne vidim razlog i plus dobijem negativnu od admina? https://mojekrpice.rs/items/zene/9689785/eucerin-spf-50
2023 03 26
morate da slikate ..verovatno rok trajanja na kremi ...
2023 03 26
Jeziv je postao sajt, sprovode pravila na svakome drugacije..
2023 03 26
aha stavka 30 - nakon sto unesete predmet ne smete da brisete pa ponovno postavite - verovatno ste postavili kremu pre nekog vrm - potom obrisali i ponovili ... to je zabranjeno ... :(
2023 03 26
> kalina__: > Jeziv je postao sajt, sprovode pravila na svakome drugacije.. Znaci obnova predmeta nije dozvoljena po stavci 30 ... jednom kada se unese predmet - dok se ne proda nema brisanja pa ponovnog postavljanja ... U prevodu ...
2023 03 26
Danas prvi put, oni mi obrisali i ja normalno opet stavila
2023 03 26
> kalina__: > Danas prvi put, oni mi obrisali i ja normalno opet stavila Neki predmet je u pitanju - da li je krema ili nesto od stvari - sto ste obrisali pa ponovo postavili ... To je na neki nacin zloupotreba po njima - jer na samom sajtu imaju "NEDAVNO POSTAVLJENI PREDMETI"..
2023 03 26
Glupost, sta sve rade po sajtu i oni na ovakve stvari dele negativne
2023 03 26
> kalina__: > Danas prvi put, oni mi obrisali i ja normalno opet stavila Obrisali su vam zbog datuma sto niste stavili rok trajanja ..... tj slikali da li je u roku trajanju ... Na osnovu ponovnog postavljenja su vam dali opomenu po stavci 30 ...
2023 03 26
> GiovanniBragoli: > > kalina__: > > Danas prvi put, oni mi obrisali i ja normalno opet stavila > Obrisali su vam zbog datuma sto niste stavili rok trajanja ..... tj slikali da li je u roku trajanju ... > Na osnovu ponovnog postavljenja su vam dali opomenu po stavci 30 ... Dali negativnu, da su opomenu razumela bih. Sve u svemu glupost
2023 03 26
> kalina__: > Glupost, sta sve rade po sajtu i oni na ovakve stvari dele negativne >>>>Obavezno je postavljanje slike na kojoj se vidi batch kod i rok trajanja, kao i navođenje istih u opisu proizvoda. Putna pakovanja kozmetike su dozvoljena. Zbog toga su vam obrisali predmet - Vi ste ponovno postavili - ( bila je tema o brisanju predmeta ) ... uglavnom je to jedan vid opomene... verujem da ce da vam obrisu negativnu ..
2023 03 26
> kalina__: > > GiovanniBragoli: > > > kalina__: > > > Danas prvi put, oni mi obrisali i ja normalno opet stavila > > Obrisali su vam zbog datuma sto niste stavili rok trajanja ..... tj slikali da li je u roku trajanju ... > > Na osnovu ponovnog postavljenja su vam dali opomenu po stavci 30 ... > Dali negativnu, da su opomenu razumela bih. Sve u svemu glupost Ovde svako otvori profil bez da se upozna sa pravilima sajta - msl koga to zanima ...svako ide na to da proda ... Ovde moras 3 x da razmislis - pre nego sto postavis predmet ... Ovde je sajt pretrpan sa kozmetikom bez datuma trajanja ... nazalost ...danas su naleteli na vas ...:(
2023 03 26
Meni treba pomoc. Zelim da postavim predmet za prodaju ali iz nekog razloga nista se ne desava kada klikne ma zadnju stavku. Ne znam sta radim pogresno. Probla sam par puta
2023 03 26
Mozda su prevelike slike, to se meni desilo vise puta. ili nije upisan neki od podataka. Vratiti se na gore pa videti gde stoji neki komentar.
2023 03 26
Na nekim kozm.proizvodima ne piše datum, šta sa tim artiklima? Ne smemo da postavljamo? Meni su brisali oglase baš zbog toga. Ne mogu da smišljam i izmišljam podatke kojih nema na proizvodu.
2023 03 27
1 2