Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Herbalife-iskustva?

Da li neko koristi ili je koristio herbalife? Pisite iskustva☺️
2023 03 31
Lično meni nije pomoglo, možda zbog sklopa bolesti ili neki drugi razlog.
2023 04 02
Ja sam koristila, sa 65kg smanjila na 50kg i prestala jer sam malo preterala. Šejkovi su prelepi, zasite lepo, postujte plan ishrane to je jako bitno, i uz to sam pila caj i aloju 😊
2023 04 06
Umesto kojekakvih herbalife proizvoda koji su puni secerom, kupite kvalitetan protein prah, imate gomilu proizvodjaca. Uz to, izbalansirana ishrana i fizicka aktivnost. Izbacite brasno i secer iz menije i pazite na tecne kalorije (sokovi, kafa/caj sa secerom). Ukoliko nemate nikakve hormonske poremecaje, rezultati su zagarantovani. Znam da nisam odgovorila na pitanje ali jednom sam procitala onu tabelu na poledjini sejka od Herbalifea i bila sam sokirana koliko secera sadrzi.
2023 04 11
Ja sam mislila da probam proizvode ali nekako nemam poverenja, ko zna sta je tu sve smuckano. Sto se sastojaka tice moze se proveriti sta stetno utice na zdravlje, ali pitanje je da li sve sastojke navedu u sastavu. Sve sto je stiglo sa zapada mi je pod velikim znakom pitanja i ne verujem bas tako olako u dobrobit tih preparata. 🤔
2023 05 16
> DiamondPRINCESS: > Ja sam mislila da probam proizvode ali nekako nemam poverenja, ko zna sta je tu sve smuckano. Sto se sastojaka tice moze se proveriti sta stetno utice na zdravlje, ali pitanje je da li sve sastojke navedu u sastavu. Sve sto je stiglo sa zapada mi je pod velikim znakom pitanja i ne verujem bas tako olako u dobrobit tih preparata. 🤔 Svaki proizvod Herbe ima licencu ministarstva zdravlja republike Srbije.. Jeste da su malo skuplji ako se uzme uz šejk, čaj i aloja ali vredi svake pare.. Što reče članica gore šejkovi su super.. Poput sladoleda.. Čokolada, vanila, crunch... Aloja miriše na breskvu, Mango.. Čajevi zamenjuju kafu.. Moja preporuka su i vlakna i čokoladice... Itd. I ja sam bila skeptična dok se nisam navukla.. 🤣 Hoću da kažem da tetka poput mene od 45 godina je skinula 10 kg zahvaljujući Herbi.. Naravno treba je uzimati od distributera koji znaju da naprave plan ishrane.. Nema puno pridržavanja i verujte mi i eto lepog tela.. Ko kaže da sa herbom nije uspeo taj je baš kršio režim.. U 40 država u svetu su br 1 sto se tiče proizvoda za skidanje kilograma i zdrav način života..
2023 05 31
A ako nekog zanima kakvo tetka telo ima, očas posla tetka od 45 godina objavi sliku... 🤣😎😂
2023 05 31
Vidimo na profilu. 😄 Svaka čast "tetka". 🤣 🌸 Jesu im ukusni ti šejkovi baš. Meni je samo čudno to vrbovanje ljudi u Herba life piramidalni sistem, kao Jehovini svedoci su malo, ali dobro.
2023 05 31
> magic_mushrooms: > Vidimo na profilu. 😄 Svaka čast "tetka". 🤣 🌸 Jesu im ukusni ti šejkovi baš. Meni je samo čudno to vrbovanje ljudi u Herba life piramidalni sistem, kao Jehovini svedoci su malo, ali dobro. Ma i gori od svedoka... Svi su kao neki silni nutricionisti ali te priče i način poslovanja uče na raznim seminarima.. Sve ti je to đžaba ako nemaš keša i krug ljudi sa kojima ćeš praviti tim.. Ja sam samo korisnik proizvida do skoro bila.. Trenutno nisam zbog nekih drugih priprema za neke pametnije stvari u životu (vto)...😉 i dalje mislim da su što se tiče proizvida super.. A na svakoj kutiji postoji br licence pod kojom su zavedeni i odobreni u ministarstvu zdravlja.. Tako da ako hoćeš da probaš ti pitaj bilo kog farmaceuta ili dr garant ćeš naići samo na reči hvale..
2023 06 03
Jedem proizvode 3meseca,prezadovoljna Sam.Preporuka od mene.Ukoliko vas zanimaju proizvodi Javite mi se ❤️
2023 07 27
Herbalife proizvodi su za mene otkrice, ali bukvalno, licno ih koristim par meseci i mogu vam reci da zaista vrede svaki dinar, prezadovoljna sam😊 Svasta sam probala ali nijednom brendu nisam ostala lojalna da se ponovo vracam i isprobavam nesto, do ovog. Mislim da samo onaj ko nije probao neki njihov proizvod moze imati predrasude, i ja sam bila skepticna pre ali od kad sam ih otkrila samo kod njih uzimam sta god mogu da probam novo - osim sejkova, cajeva imaju i vitamine, liniju za negu koze, kose, svasta nesto Koga zanima moze mi se javiti, rado odgovaram na sva pitanja 🌸💖
2024 01 30
Tablete za mršavljenje - nplink.net/ry49i268 Pijem mesec i po dana. Prvi mesec - 4,5kg a drugi mi se cini da ce biti slicno.
2024 03 21
Ukoliko je neko zainteresovan da sazna vise informacija o Herbalife proizvodima, nacinu zivota, poslovnoj mogucnosti kao i da se dobro zabavi i nakupi pozivine energije, u subotu se sprema veliki dodadjaj u jednom hotelu u Beogradu, a za vise informacija mi se mozete obratiti u provatnoj poruci 😊🍀
pre 28 dana, 11:05