Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Guess duzina gazista?

Kakav je kalup obuće? Molim vas kažite mi da mi treba broj vece 😂 Našla sam prelepe čizme na sniženju 70% ali ja nosim 39 duzina gazista 25 a njih ima samo u broju 40. Da li je to mnogo veće? Hvala unapred i pišite što pre 😀
2023 04 07
> Bojanaboka990: > Kakav je kalup obuće? Molim vas kažite mi da mi treba broj vece 😂 Našla sam prelepe čizme na sniženju 70% ali ja nosim 39 duzina gazista 25 a njih ima samo u broju 40. Da li je to mnogo veće? Hvala unapred i pišite što pre 😀 Pa ja znam da jeste malo veći kalup, npr 38 su 24,5cm. Gde ima toliko sniženje? 😃
2023 04 07
Ja nosim 39 i Guess čizme i njihove sandale na štiklu koje imam su mi broj 39. Staje mi noga i u njihov 38, tako da mislim da će ti 40 ipak biti velike. Ali ako ti se toliko dopadaju, uvek možeš da staviš silikonske uloške (recimo Scholl) ispod prstiju i tipa pozadi iznad pete gde je tetiva. Osim što obuću čine udobnijom, mogu i da je "smanje" jer kada se stave popune malo prostora.
2023 04 07
U fashion and friends na sve čizme svih brendova je sniženje. Liu jo čizme sa 27000 na 10000. Mislila sam da uzmem te uloške ali ovo su čizme od eko kože one ravne malo iznad članka. I plašim se da će se presaviti i izguzvati ono popreko gde su prsti. Definitivno su mi 40 velike onda. A to su čizme mojih snova, ne što su guess, čak šta više njihova garderoba mi se relativno brzo ofuca ali ove čizme su bas onakve kakve sam htela.
2023 04 07
Po vama meni bi odgovarale pre 38 nego 40. Znaci ne idete u moju korist nikako. 😂
2023 04 07
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d3c6f4170a5b82ae5d89eedb0ba93597.jpg) 60% su snižene, ipak nisam lepo izracunala koliki je popust. Ali opet je veliko sniženje. Mislim da je model takav da će se prelomiti napred ako budu velike. Ili da kupim pa da prodam vama ako mi ne odgovaraju 😃
2023 04 07