Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto ne zeli da proda?

Ne razumem clanicu. Molim je vec 3 puta da mi posalje dimenzije u oglasu ih nema. Zelim da kupim iako pri kupovini nikada to ne klikcem. Do sada sam kupovala u 3 recenice. Dimenzije, uplata i slanje. Ko ne zeli da proda? Ne razumem.
2023 04 13
Moža nije videla poruku, možda predmet stoji kao mamac, ko zna.
2023 04 13
Mozda je predmet prodat ali ga drzi zbog preglednosti profila ili ko zna kog razloga njoj poznat. Imala sam takve situacije, prosto se pomirim i nastavim dalju potragu.😂
2023 04 13
> Aaanaaaa: > Mozda je predmet prodat ali ga drzi zbog preglednosti profila ili ko zna kog razloga njoj poznat. Imala sam takve situacije, prosto se pomirim i nastavim dalju potragu.😂 Svako se snalazi na svoj nacin. I Vi bombardujete potforum "Rasprodaje" malo - malo najavljujuci selidbu. 🫣
2023 04 13
> Milica9933: > > Aaanaaaa: > > Mozda je predmet prodat ali ga drzi zbog preglednosti profila ili ko zna kog razloga njoj poznat. Imala sam takve situacije, prosto se pomirim i nastavim dalju potragu.😂 > Svako se snalazi na svoj nacin. I Vi bombardujete potforum "Rasprodaje" malo - malo najavljujuci selidbu. 🫣 Živa istina.
2023 04 13
> AppleRed: > Moža nije videla poruku, možda predmet stoji kao mamac, ko zna. Loguje se redovno. Ali sam ja nevidljiva 👻
2023 04 13
> Aaanaaaa: > Mozda je predmet prodat ali ga drzi zbog preglednosti profila ili ko zna kog razloga njoj poznat. Imala sam takve situacije, prosto se pomirim i nastavim dalju potragu.😂 Lep komplet nije preskup ako je mamac onda se pecam. Necu vise 🫠
2023 04 13
> AppleRed: > > Milica9933: > > > Aaanaaaa: > > > Mozda je predmet prodat ali ga drzi zbog preglednosti profila ili ko zna kog razloga njoj poznat. Imala sam takve situacije, prosto se pomirim i nastavim dalju potragu.😂 > > Svako se snalazi na svoj nacin. I Vi bombardujete potforum "Rasprodaje" malo - malo najavljujuci selidbu. 🫣 > Živa istina. Devojke samo oglasavajte rasprodaju ko je ne voli. Ja ih redovno sve pregledam 🌸
2023 04 13
> BakiNB: > Devojke samo oglasavajte rasprodaju ko je ne voli. Ja ih redovno sve pregledam 🌸 Gledala bih i ja da se nudi super popust u odnosu na prvobitno iskazanu cenu. Medjutim, taj potforum se sveo samo na "pogledaj moj profil" (reklamiranje).
2023 04 13
> Milica9933: > > BakiNB: > > Devojke samo oglasavajte rasprodaju ko je ne voli. Ja ih redovno sve pregledam 🌸 > Gledala bih i ja da se nudi super popust u odnosu na prvobitno iskazanu cenu. Medjutim, taj potforum se sveo samo na "pogledaj moj profil" (reklamiranje). Moguce, sve zavisi sta je kome potrebno ili hitno.
2023 04 13
Iskreno moja iskustva su da clanice koje traze dimenzije na kraju ne kupe predmet. Ja sam se srela sa vise slucajeva kad mi clanice vise puta posalju poruku jako mi je bitna haljina, jako mi se svidja majica i td... posalji dimenzije i na kraju bez ikakvog odgovora ne kupi ili je mislila da, npr.poslednja situacija, je poluobim grudi na s velicinu 54cm pa gde to ima 🤦‍♀️
2023 04 13
> Jovana.R.2207: > Iskreno moja iskustva su da clanice koje traze dimenzije na kraju ne kupe predmet. > Ja sam se srela sa vise slucajeva kad mi clanice vise puta posalju poruku jako mi je bitna haljina, jako mi se svidja majica i td... posalji dimenzije i na kraju bez ikakvog odgovora ne kupi ili je mislila da, npr.poslednja situacija, je poluobim grudi na s velicinu 54cm pa gde to ima 🤦‍♀️ Zato se napisu dimenzije. Ja saljem i video bez obzira na mere. Insistiram. Ta clanica me je pitala za razmenu. A ja hocu od nje da kupim. Nismo imale saradnju i ne vidim razlog da ne proda, ako je prisutna. Ali ko ce znati razlog. Mi se ovde ne poznajemo, zanimaju nas te stvarcice i to je to.
2023 04 13
Ja imam situaciju sada gde bukvalno 2 puta molim clanicu da mi ostavi podatke za uplatu jer zelim da kupim predmet, nisam trazila cak ni dodatne slike i dimenzije. Ona se loguje i vidim da je aktivna ali ne odgovara… Bas ne znam o cemu se radi🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2023 04 13
> KrpiceMP: > Ja imam situaciju sada gde bukvalno 2 puta molim clanicu da mi ostavi podatke za uplatu jer zelim da kupim predmet, nisam trazila cak ni dodatne slike i dimenzije. Ona se loguje i vidim da je aktivna ali ne odgovara… Bas ne znam o cemu se radi🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ To je tek cudno. Ne znam zasto cuvaju stvari na profilu ili samo jednom porukom da odgovore. Ima i onih prica nije ovde kod mame je sestre...
2023 04 14
Meni se skoro desilo da sam pitala za razmenu (članica je navela da ponekad radi razmene), planirala sam da ukoliko nije zainteresovana predmet kupim, ali me nije udostojila bilo kakvog odgovora. Suknja mi se svidja ali opet ne želim da nekog molim za odgovor. Takođe još bizarnija situacija je kad sam skoro ostavila br telefona za dodatne slike ili video (za torbu od 18000) na šta nisam dobila bilo kakav odgovor, naravno članica je bila online 100 puta od tad. Kako reagujete na pitanja "Da li je fiksna cena?" ? Par puta mi se desilo da sam to pitala i nisam dobila nikakav odgovor.(Iako bih verovatno kupila i da jeste). Mene često pitaju pa imam dojam da je sasvim normalno pitanje na ovom sajtu.
2023 04 14
1 2