Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel realno?

Svaka cast na posvecnosti, elokventosti i tome sto ste realno,zeni dali sansu da objasni, skrenuli ste joj paznju na to da su cene nerealne. a stvari ostecene. tek nakon sto je tvrdoglavo drzala svoje "perem pre slanja, idite u butik ako vam se ne svidja" stav, tek onda ste bili grublji. jeste bilo malo grublje, ali u suprotnom. ako mi kao ljudi, ne reagujemo, ko ce? ;)
2023 04 24
> srebrna: > > korenmilica: > > vec mi je dosadilo da pisem o grozotama, ali zbog takvih ce svi normalni otici sa sajta > Ako ti je dosadilo a ti prestani a ne jos tema o Poklanjam jer je osteceno. > Svi normalni normalno posluju na sajtu, kupuju, prodaju i menjaju konstantno, kada vide lose zaobidju pa i ko zna kakve stroke, ovo je moglo i sa prijavom adminu bez teme jer ne podleze pravilima prodaje jer je osteceno i prljavo, ispale su sve higijenicarke jos na vise tema, peru mirisljavo turbo dan pred slanje i Svi sveti. > Ako vas toliko svrbi tudja stroka i tudje cene pa prijavite a ne da se javno iznosi prljavi ves iz inboxa pa kao svi vicu Bravo! i usput rade psihoanalizu. > Strahota, oteracete sve sa foruma i ostace samo one sto kukaju na losu prodaju, prijave o prevarantima, trazim i rasprodaje i bolesna sam i ko zna kakve gluposti, upadate ljudima u inbox kao nezdrave pa sve to javno kacite. > Ovo ovde je losa namera i provokacija. Dovidjence. Potpuno ste u pravu! Da podsetimo da je KorenMilica svojevremeno branila clanicu LaurenMarie - laznog humanitarca (btw ciji profil vise ne postoji). Ili je to cak, ista persona. 😏 Tad nije bila na strani pravde (a bar je 10 clanica iznelo dokaze o prevarama) Neka poklanja ko sta hoce, sigurna sam da bi neko uzeo i novo sa felerom i noseno sa manjim ostecenjem, ako nema za bolje. A da li je u skladu sa Pravilnikom sajta, neka se bave Administratori.
2023 04 27
1 2 ... 4 5 6