Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pregledanje slika

Molim za pomoc , Sa svog naloga mogu da pregledam slike artikala sa bilo kog uredjaja osim sa svog. Sta da uradim, da li sam nesto blokirala? Nesmetano udjem na sajt i ulogujem se, ali ne mogu da listam slike
2023 04 19
Ako Vam je uključen ADblocker onda zato neće. Ni da se dodaju u "omiljene" predmeti, ni da se listaju slike. Ograničen je pristup tad. Ja imam u google i operu pa zato znam.
2023 04 19
> ADRIJANA0202: > Ako Vam je uključen ADblocker onda zato neće. Ni da se dodaju u "omiljene" predmeti, ni da se listaju slike. > Ograničen je pristup tad. > Ja imam u google i operu pa zato znam. Upravo to, ne mogu no da stavim u omiljeno ni da kliknem "zelim", da zapocnem komunikaciju. Kako da proverim i gde da iskljucim Adblocker? Hvala Vam
2023 04 19
Da,da. To je to. Koristite Operu ili Google hrome? Ako neko od ukućana ne zna da Vam isključi, pokazaću Vam ili potražite u podešavanjima sami "blokiraj oglase" Ili Adblocker nije kod svakog isto upisano. Videćete opciju da isključite. A poruku možete poslati ako uđete na profil kom želite da pošaljete i kliknete na "pošalji poruku" -to može. Samo je opcija "želim" blokirana.
2023 04 19
Sajt zarađuje od reklama koje prikazuju, zato su ograničili korišćenje za ove kojima su blokirane reklame. 🙂
2023 04 19
Uspela sam! Mojoj sreci nema kraja! Hvala najlepse!!!
2023 04 19
Eto rešeno. Molim lepo. Zadovoljstvo je moje. 👍😃
2023 04 20