Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

O korisnicima sajta moje krpice

Smatram da ova tema i pitanje treba da stoje ovde jer se najviše tiču nas korisnika. A to je —- kada će neko full radno vreme da se posveti SREDJIVAJU bagova, funkcionalnosti, i ostalim normalnim stvarima koje biste u 21. veku očekivali od sajta? Postoji li nada da će uopšte tako nešto da se desi?!?
2023 04 21
Ne verujem 😂 Mislim da je to i nemoguce s obzirom da je mnogo clanova na sajtu. Vise puta vidim i clanove da dva i vise profila. Mene najvise nervira kad mi stranica odskace i udjem u nesto sasvim drugo. Ili prilikom slanja slika nekad moram i po 5 i vise puta da slikam da bi link ucitao. A da ne pricam tek o sredjivanju slika prilikom postavljanja oglasa 🙄🙄🙄🙄 A najhore su mi reklame, sa svih strana, sajt od njih skoro da ne vidim 😮‍💨😮‍💨
2023 04 21
Ne znam koliko im se isplati da bilo šta sređuju. Mada npr. kada bi poboljšali samu funkcionalnost sajta mogli bi i više da naplaćuju usluge koje trenutno nisu uopšte neka prednost pa većina ljudi ne uplaćuje. Npr. Na KP sam jednom uplatila 1000 rsd da mi predmet bude na vrhu pretrage i predmet je prodat za 1 dan. U pitanju je bio Phillips laser koji sam prodavala za 40000, tako da mi se isplatilo (ovde na krpicama je stajao dosta dugo). Verujem da ima članova koji prodaju skuplje predmete i koji bi takvu uslugu platili. Što se tiče reklama koje iskaču, to je nažalost neophodno jer je glavni izvor prihoda sajta, ali bilo bi lepo kad bi se ograničile bar u toku postavljanja predmeta jer otežavaju proces i samu funkcionalnost sajta.
2023 04 21
Ne pricam o reklamama. To je normalno. Nego o tome da ovo drzi neko koga zabole bas. Jasno mi je da nece nista da menjaju. Samo da se pojavi konkurencija oduvace ih. Evo ja sam programer pravim aplikacije i treba mi jos dve osobe da napravim app koja bi radila isto samo ne bi bila tako losa u puna bagova. Poenta je da su kratkovidi i da ce kad tad da se pojavi neko
2023 04 21
> JasnaIsailovic: > Ne pricam o reklamama. To je normalno. Nego o tome da ovo drzi neko koga zabole bas. Jasno mi je da nece nista da menjaju. Samo da se pojavi konkurencija oduvace ih. Evo ja sam programer pravim aplikacije i treba mi jos dve osobe da napravim app koja bi radila isto samo ne bi bila tako losa u puna bagova. Poenta je da su kratkovidi i da ce kad tad da se pojavi neko Apsolutno se slažem sa Vašom konstatacijom. Mislim da će se ova nezainteresovanost sa njihove strane vrlo brzo "osvetiti" na neki način - ili će krenuti osipanje članstva,ili će se pojaviti novi sajt sa jasnom vizijom postojanja ( što bi bilo sjajno). Vrlo je jasno da ekipa sajta nema nameru da poboljša situaciju, nikakve komunikacije nema sa članstvom,niti ih zanima šta mi pišemo, šta predlažemo,šta nam predstavlja problem
2023 04 22
> JasnaIsailovic: > Ne pricam o reklamama. To je normalno. Nego o tome da ovo drzi neko koga zabole bas. Jasno mi je da nece nista da menjaju. Samo da se pojavi konkurencija oduvace ih. Evo ja sam programer pravim aplikacije i treba mi jos dve osobe da napravim app koja bi radila isto samo ne bi bila tako losa u puna bagova. Poenta je da su kratkovidi i da ce kad tad da se pojavi neko Napravite nešto kao Vinted i ubrzo će biti popularno. Ubacite i forum jer je to jedina čar ovog sajta.
2023 04 22
> AppleRed: > Napravite nešto kao Vinted i ubrzo će biti popularno. Ubacite i forum jer je to jedina čar ovog sajta. Sad sam otisla na Vinted UK da vidim sta ima, u popularnim predmetima 90% Zara :') :'(
2023 04 23
> Her_Fashion: > > AppleRed: > > Napravite nešto kao Vinted i ubrzo će biti popularno. Ubacite i forum jer je to jedina čar ovog sajta. > Sad sam otisla na Vinted UK da vidim sta ima, u popularnim predmetima 90% Zara :') :'( 😭😭😭😭😭😭😭
2023 04 23
Pa, imai Sasomange koji ima najbolju korisnicku podrsku dostupnu puno radno vreme, ne naplacuje oglasavanje, redovno se brisu duoli ogčasi, blokiraju potencijalni prevaramti ima veliki broj kategorija, pa nikako da zazivi. Potrosacka navika je cudo.
2023 04 23
Sasomange je preobiman po mom mišljenju.
2023 04 23
Pa, postoje kategorije, filteri, pomoc agenta u svakom trenutku, broj telefona prodavca... Nije nista obimniji od Limunda ili od KP Takodje sjajna opcija Prijavi oglas i nema iskacucih reklama, radi odlično, skoro, pa bez bagova..
2023 04 23
> Debela_devojka: > Pa, postoje kategorije, filteri, pomoc agenta u svakom trenutku, broj telefona prodavca... Nije nista obimniji od Limunda ili od KP > Takodje sjajna opcija Prijavi oglas i nema iskacucih reklama, radi odlično, skoro, pa bez bagova.. To je istina ali nekako mi se izgubi garderoba. Sviđa mi se što se automatski obnavljaju oglasi.
2023 04 23
Pa, dobro, oglasavanje je besplatno, ne moze bas sve da bude svima po volji. Sasožange je svastara, nije samo za garderobu, isto kao i KP i jako su funkcionalni sajtovi, izgubi se malo vremena vise na pretragu, ali je sustinski dobar sajt.
2023 04 23