Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Difuzor - vredi kupiti?

U poslednje vreme sve više vidim na internetu difuzore u koje se stavljaju kapi raznih prirodnih ulja. Da li vredi kupiti takav difuzor? Citala sam da pojedina ulja pomažu eliminisanje virusa, bakterija u vazduhu, itd. Da li je zaista korisno? Unapred hvala.
2023 05 02
Nisu nista posebno... Po meni cisto bacanje para...😀 Imam i ukljucujem samo eukaliptus kad se mali prehladi da mu malo olaksam disanje... Da bi soba od 30m² mirisala potrebno je najmanje 3x na dan dolivati ulje... sto je skoro jedna bocica dnevno U dm ulje kosta 200 din, pa izracunajte koliko treba da bi soba misirala mesecno😅
2023 05 04
> Natasica92: > Nisu nista posebno... > Po meni cisto bacanje para...😀 > Imam i ukljucujem samo eukaliptus kad se mali prehladi da mu malo olaksam disanje... > Da bi soba od 30m² mirisala potrebno je najmanje 3x na dan dolivati ulje... sto je skoro jedna bocica dnevno > U dm ulje kosta 200 din, pa izracunajte koliko treba da bi soba misirala mesecno😅 U dm je ulje uglavnom sinteticko, to vam nista ne znaci. Ja sam kupila onaj redovan gorionik i u njega sipam vodu i ulje, sa tim da ulje za neke benefite morate paziti gde kupujete. 🤗
2023 05 09