Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nemogućnost listanje fotografija

Od jutros ne mogu ni da listam slike ni da dodam u omiljeno, na sajt ulazim sa telefona
2023 05 21
Evo opet isto ceo dan ....sinic i jutros kratko radilo kako treba....isto reklame kao lude skacu po ekranu :@
2023 05 21
Ja imam taj problem odavno, mislila sam da sam nešto pritisnula negde i da zato ne mogu da pregledam ni jednu sliku sem prve...Da li možda mogu administratori da pomognu?
2023 05 21
> ubavkam: > > IvanaSo: > > > ubavkam: > > > Kod mene radi sve sa telefona, upravo sam probala da stavim u omiljeno i da kliknem na zelim, kao i listanje fotografija > > Kod mene neće,a baš želim mami da kupim neku tašnu,bojim se da mi ne ode :@ > Da li mozete da posaljete poruku clanici preko profila, bez te opcije zelim? Moze. Ja sam tako juce uradila. Nista drugo mi ne radi (preko telefona).
2023 05 22
Preko telefona ne radi, samo preko kompa na google chromu funkcionise.
2023 05 22
Problem od subote postoji i sa galerijama slika koje ne mogu da se slajduju niti moze da se klikne ista. Problem za developere, treba proslediti bug podrsci. (ne radi ni na chrome ni mobilnom pretrazivacu)
2023 05 22
Kod mene je islo redom, prvo nisu mogle slike da se listaju, pa dan kasnije komunikacija iz menija "zelim ovo", a danas nece ni poruka, sve sa telefona. Sa lap topa hoce danas samo poruka iz opsteg menija.
2023 05 22
> IvanaSo: > Ne znam da li neko od Vas ima problem,i na računaru,i telefonu isti problem,mogu da pogledam samo prvu fotkicu artikla. Takodje,isti problem....
2023 05 22
Isto i kod mene!
2023 05 22
Kod mene ne moze ni na kompu,nista,ne mogu ni poruku da posaljem,a opet mi treba jedna tasna :')
2023 05 22
1 2 3