Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ne mogu pogledati priložene fotografije osim prve

Molim za pomoć. Već nekoliko dana u ponudi na sajtu mogu samo pogledati prvu fotografiju od ponuđenih nekoliko, ostale se ne mogu listati levo-desno. Ima li još neko taj problem
2023 05 22
Imam i ja, cak nekad ne mogu da udjem ni u poruku i da stavim opciju prodato
2023 05 22
Mislim da imamo svi...Ja ne mogu ni slike,ni želim ni omiljeno :-( Probajte da komentarišete nešto na forumu,devojka kaže da je njoj uspelo,posle komentarisanja otvaraju se sve slike,ali meni nije htelo ni tako...
2023 05 22
Da,već par dana i meni se isto dešava. Možda adminu da se pošalje poruka,pa nek rešavaju dalje?!
2023 05 22
> mira13: > Molim za pomoć. Već nekoliko dana u ponudi na sajtu mogu samo pogledati prvu fotografiju od ponuđenih nekoliko, ostale se ne mogu listati levo-desno. Ima li još neko taj problem Takodje. Mislim da sve imamo isti problem, nesto sa sajtom treba da se sredi izgleda.
2023 05 22
Ni ja ne mogu da prelazim sa slike na sliku u okviru oglasa. Poruke i opcija "Zelim" rade normalno jer su mi se malopre dve devojke javile za kupovinu.
2023 05 22
Opcija zelim ne radi,takodje listanje slika
2023 05 22
A ni opcija svidja mi se.
2023 05 22
isti problem! pisala sam i mejl i adminu ali dali su mi odgovor koji ne pomaze, da obrizem istoriju ili promenim pretrazivac. uradila i jedno i drugo i nista se ne menja a evo imam problem vec skoro nedelju dana 😒
2023 05 22
Drage devojke, posto imamo sve isti problem i koliko cujem traje vec nedelju dana, ali sam pronasla nacin kako da se javimo clanicama udjete kod njih na profil i tek onda stisnete na "posalji poruku" tako sam ja uspela nadam se da ce pomoci
2023 05 22
Konstantno neke komplikacije sa sajtom.
2023 05 22
Ne mogu ,već danima ,da vidim druge slike ,osim prve,ne mogu da kliknem na" želim" i "omiljeno",ne mogu da pošaljem poruku.Ovo je nešto do sajta i nadam se da će sajt biti popravljen,jer ovako niti možemo šta da kupimo ,niti da prodamo.
2023 05 23
> BranislavaB: > Konstantno neke komplikacije sa sajtom. Upravo tako!!!!
2023 05 23
Isti problem... 🙂
2023 05 23
Vecito nesto ne funkcionise, bas los sajt. I dok otklone problem 100 godina prodje.
2023 05 23
1 2 3 4