Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Idemo, osvetnicka opet

Inace, ne otvaram ovakve teme, ali ovo je stvarno show.. Da skratim : dogovoreno licno preuzimanje sa clanicom koja mi je dala negativnu ocenu, ode moja sestra na licno sa detetom od 2,5 gpd. Posle duzeg cekanja i milion poziva, zena se ne pojavi. Tek na zadnji poziv se javi i kaze spavam (12 sati, inace) i pita sestru da je ceka do 13 h, van svake pameti. Ja joj napisem kako je neodgovorna i kako to nije u redu, ona mi salje sledeću poruku ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d6cfe9fa895f637da4e2e92c987ad2e4.jpg) Jastuk je prodat, isti dan, ja joj vise ne odgovaram. Zove me par puta, na kraju mi je dala negativnu 😂
2023 05 28
Još Vam napisala mrs. Užas!!!
2023 05 28
Da, zvala me je dinoc oko 21h, ja pokusavam dete da uspavam, pricam mu neku pricu i odbijem poziv i posaljem uredno da uspavljujem dete i da je jastuk prodat, ona mi napise mrs 😂 ali da se zena ne pojaci uopste ili makar da jaci da ne moze, ne stize, a ne neko na ulici da ceka sat vremena. Nidje veze
2023 05 28
Videla sam da je odmah nakon moje pozitivne dobila negativnu. Ja sam saradjivala sa članicom dan pre i jako je fina i dogovorile se sve na prvu... Baš sam bila zbunjena šta se desilo jer znam da niste hirovita osoba
2023 05 28
Ma, ne bih je mi ocenila negativno da se makar javila na vreme, da kaze da kasni ili da ne moze, nije problem, ali bas da neko tako dugo ceka, na ulici, stvarno je bezveze, posebno na dan prostesta, kad su svi busevi bili ptepuni i guzva svuda po gradu.
2023 05 28
Ne znam zašto uopšte radite lično preuzimanje, niti ko je smislio taj koncept. Po mom mišljenju to je traćenje vremena i energije čak i da se osoba pojavi i da saradnja protekne dobro 🤷‍♀️
2023 05 28
Pa, meni stvarno nije tesko, dodju do mog posla, ponesem samo izletim ili kad mi je usput, retko kad se ovako dogovaram da idem negde samo zbog toga. Mislim, razlog je nebitan, ona je predlozila licno, nije se pojavila i jos mi dala negativnu :D
2023 05 28
> Debela_devojka: > Pa, meni stvarno nije tesko, dodju do mog posla, ponesem samo izletim ili kad mi je usput, retko kad se ovako dogovaram da idem negde samo zbog toga. Mislim, razlog je nebitan, ona je predlozila licno, nije se pojavila i jos mi dala negativnu :D Ok, da, to već ne zvuči kao neki komplikovani proces. Što se tiče same negativne, naravno da ste u pravu, to nisam dovela u pitanje. Mada iskreno me je nasmejalo to "mrs" prosto neverovatno 😅 Samo eto prokomenrarisah vezano za lično, mene je jednom devojka pitala, rekla sam joj da ukoliko ne odgovara predmet može da ga vrati nazad jer mi je toliko mrsko to nalaženje s nekim itd. Mada generalno sam introvert totalni, tako da radije ne 😅
2023 05 28
Lično preuzimanje po meni najbolja opcija jer predmet može da se vidi uživo ali to nije tema ovog razgovora nego neodgovornost clanice
2023 05 28
Adminka je skinula negativnu, ali i devojci koja se nije pojavila.
2023 05 28
To je bezveze što je i njoj izbrisana ocena, treba napraviti posebnu ocenu za nekulture i nesavesne kupce/prodavce ako ne može da se daje negativna. Neutralna nije rešenje. Ja bih jako volela da mogu da vidim po ocenama ako je neko nekada bio neljubazan kao ova devojka, volela bih da mogu da znam da izbegnem saradnju sa takvim ljudima. Ne razumem zbog čega joj je ocena obrisana? Da li možete da ostavite ovde onda link profila ili u nekoj od tema tipa crna lista...
2023 05 28