Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodaja nikako ne ide slabo bas

😁dobila je moja sestra na poklon🤣haha sladak sloncic pa ga iskoristila....
2023 05 29
> Da ovde ili je nekome dosadno toliko ja ne znam sta je ovo,traze slike,mere,postavljaju 1001 pitanje odluce se ostave podatke sve,i posle nekog vremena nema ih za uplatu.Ne znam ja kada kupujem pogledam slike mere ako mi bas treba i uzimam to je to. U pravu ste, na kraju stvarno da se zabrinemo gde to završavaju naši podaci... 😐 Pričala sam sa jednom devojkom koja je ovde bila da proda svoje krpice, nije uspevala dugo, bez obzira na full slike i modernu garderobu, na kraju otvorila insta profil, dodala devojke koje prate second hand i prodaja je krenula odlično po mnogo boljim cenama nego ovde. Ljudi su danas više na društvenim mrežama, pa tamo i kupuju. Ako se nekom žuri da proda svoje stvari, možda je to način. 🙃 Takođe sam ovde pročitala da hvale grupe na fb-u za prodaju. Her_Fashion - Hvala na komentaru. 🤗 Nisam preprodavac (imala bih mnogo više predmeta na profilu i sa većim cenama), ali jeste mi asortiman šaren dosta. Skidala sam pozadinu sa slika jer mi je tako delovalo lepše. Tačno je da najbolje prolaze profili koji imaju slike na belim pozadinama.
2023 05 29
> magic_mushrooms: > U pravu ste, na kraju stvarno da se zabrinemo gde to završavaju naši podaci... 😐 > Pričala sam sa jednom devojkom koja je ovde bila da proda svoje krpice, nije uspevala dugo, bez obzira na full slike i modernu garderobu, na kraju otvorila insta profil, dodala devojke koje prate second hand i prodaja je krenula odlično po mnogo boljim cenama nego ovde. Ljudi su danas više na društvenim mrežama, pa tamo i kupuju. Ako se nekom žuri da proda svoje stvari, možda je to način. 🙃 > Takođe sam ovde pročitala da hvale grupe na fb-u za prodaju. > Her_Fashion - Hvala na komentaru. 🤗 Nisam preprodavac (imala bih mnogo više predmeta na profilu i sa većim cenama), ali jeste mi asortiman šaren dosta. Skidala sam pozadinu sa slika jer mi je tako delovalo lepše. Tačno je da najbolje prolaze profili koji imaju slike na belim pozadinama. Nisam ni mislila da ste preprodavac, oni obično imaju i puno utisaka i sl. Samo eto tako na prvi pogled deluje. Što se tiče FB grupa, prodala sam jednu stvar tamo (doduše objavila sam samo nekih 7-8 predmeta) A Instagram sam napravila pre naloga na krpicama i isto tako zapratila dosta njih (imam oko 400 pratilaca) i tamo sam isto samo jednom prodala nešto. Bolje mi se pokazala prodaja ovde, mada sad retko i objavim nešto na IG. Mislim da nema pravila, ali svakako vredi pokušati.
2023 05 29
> magic_mushrooms: > > Da ovde ili je nekome dosadno toliko ja ne znam sta je ovo,traze slike,mere,postavljaju 1001 pitanje odluce se ostave podatke sve,i posle nekog vremena nema ih za uplatu.Ne znam ja kada kupujem pogledam slike mere ako mi bas treba i uzimam to je to. > U pravu ste, na kraju stvarno da se zabrinemo gde to završavaju naši podaci... 😐 > Pričala sam sa jednom devojkom koja je ovde bila da proda svoje krpice, nije uspevala dugo, bez obzira na full slike i modernu garderobu, na kraju otvorila insta profil, dodala devojke koje prate second hand i prodaja je krenula odlično po mnogo boljim cenama nego ovde. Ljudi su danas više na društvenim mrežama, pa tamo i kupuju. Ako se nekom žuri da proda svoje stvari, možda je to način. 🙃 > Takođe sam ovde pročitala da hvale grupe na fb-u za prodaju. > Her_Fashion - Hvala na komentaru. 🤗 Nisam preprodavac (imala bih mnogo više predmeta na profilu i sa većim cenama), ali jeste mi asortiman šaren dosta. Skidala sam pozadinu sa slika jer mi je tako delovalo lepše. Tačno je da najbolje prolaze profili koji imaju slike na belim pozadinama. Mozda ste u pravu da se bolje prodaje na insta.ili fb. Ovde,pricam u svoje ime je postalo bzv.koliko god se trudili i da slikate lepo i povoljnije cene nije vise kao sto je nekada bilo,svaka cast onome kome prodaja ide super i ko je zadovoljan,zabranjeno je ponavljanje oglasa sto ne kazem ok je na neko vreme bilo bi idealno na mesec dana,ali ne na 2 godine i onako se oglas koji danas izbacite zatrpa a ne za 2 godine,ali tako je kako je sve vise ce se clanica odlucivati prodavati tako preko neke grupe.
2023 05 29
> Zlata-14: > Mozda ste u pravu da se bolje prodaje na insta.ili fb. > Ovde,pricam u svoje ime je postalo bzv.koliko god se trudili i da slikate lepo i povoljnije cene nije vise kao sto je nekada bilo,svaka cast onome kome prodaja ide super i ko je zadovoljan,zabranjeno je ponavljanje oglasa sto ne kazem ok je na neko vreme bilo bi idealno na mesec dana,ali ne na 2 godine i onako se oglas koji danas izbacite zatrpa a ne za 2 godine,ali tako je kako je sve vise ce se clanica odlucivati prodavati tako preko neke grupe. Lično, nikad ne bih kupila nešto sa FB grupe, to mi je totalno nesigurno. Ovde bar mogu da vidim pozitivne i sl. (Iako to nije skroz sigurno, prevarena sam od strane članice sa 700 pozitivnih) ali barem imam neku mogućnost da proverim sa kakvom osobom sarađujem, na FB grupama nema nikakvih informacija dok nekog ne prevare, a tad je već kasno. IG je malo sigurniji jer objavljuju utiske, ali opet mi je ovde nekako najbolje.
2023 05 29
Kod mene isto, a jedno vreme je bas lepo išlo…Čudno jer nema snizenja, obično kad su snizenja slabo prodaja ide ovde
2023 05 30
> Her_Fashion: > > Zlata-14: > > Mozda ste u pravu da se bolje prodaje na insta.ili fb. > > Ovde,pricam u svoje ime je postalo bzv.koliko god se trudili i da slikate lepo i povoljnije cene nije vise kao sto je nekada bilo,svaka cast onome kome prodaja ide super i ko je zadovoljan,zabranjeno je ponavljanje oglasa sto ne kazem ok je na neko vreme bilo bi idealno na mesec dana,ali ne na 2 godine i onako se oglas koji danas izbacite zatrpa a ne za 2 godine,ali tako je kako je sve vise ce se clanica odlucivati prodavati tako preko neke grupe. > Lično, nikad ne bih kupila nešto sa FB grupe, to mi je totalno nesigurno. Ovde bar mogu da vidim pozitivne i sl. (Iako to nije skroz sigurno, prevarena sam od strane članice sa 700 pozitivnih) ali barem imam neku mogućnost da proverim sa kakvom osobom sarađujem, na FB grupama nema nikakvih informacija dok nekog ne prevare, a tad je već kasno. IG je malo sigurniji jer objavljuju utiske, ali opet mi je ovde nekako najbolje. Mogu reći da tamo bolje itekako vode i kontrolišu grupe administratori, postoje pravila koja se moraju poštovati kao i to da svaka objava mora biti odobrena od istog, a moj profil ili bilo kog korisnika ima bedž kakav smo korisnik. Naravno da ima i prevaranata al taj odmah bude izbačen iz grupe i nema vise pristup dok toga ovde nema. E sad nigde nije sigurno 🤷🏻‍♀️ al te žene što su osnovale te grupe sa preko 20 ili 30 hiljada pratilaca itekako dobro zarađuju od lajv prodaja 😉
2023 05 30
> katjas_closet: > > > Zlata-14: > > > Mozda ste u pravu da se bolje prodaje na insta.ili fb. > > > Ovde,pricam u svoje ime je postalo bzv.koliko god se trudili i da slikate lepo i povoljnije cene nije vise kao sto je nekada bilo,svaka cast onome kome prodaja ide super i ko je zadovoljan,zabranjeno je ponavljanje oglasa sto ne kazem ok je na neko vreme bilo bi idealno na mesec dana,ali ne na 2 godine i onako se oglas koji danas izbacite zatrpa a ne za 2 godine,ali tako je kako je sve vise ce se clanica odlucivati prodavati tako preko neke grupe. > Mogu reći da tamo bolje itekako vode i kontrolišu grupe administratori, postoje pravila koja se moraju poštovati kao i to da svaka objava mora biti odobrena od istog, a moj profil ili bilo kog korisnika ima bedž kakav smo korisnik. Naravno da ima i prevaranata al taj odmah bude izbačen iz grupe i nema vise pristup dok toga ovde nema. E sad nigde nije sigurno 🤷🏻‍♀️ al te žene što su osnovale te grupe sa preko 20 ili 30 hiljada pratilaca itekako dobro zarađuju od lajv prodaja 😉 Slažem se sa Vama 100 % Nigde nije sigurno, ali na fb-u je i veća kontrola i daleko manje smaranja u porukama. Ovde prevarant može jednostavno da napravi nov nalog i to je to. Em sajt sve više baguje i raspada se, ali je navlakuša za razgledanje. 😆
2023 05 30
> katjas_closet: > > Her_Fashion: > > > Zlata-14: > > > Mozda ste u pravu da se bolje prodaje na insta.ili fb. > > > Ovde,pricam u svoje ime je postalo bzv.koliko god se trudili i da slikate lepo i povoljnije cene nije vise kao sto je nekada bilo,svaka cast onome kome prodaja ide super i ko je zadovoljan,zabranjeno je ponavljanje oglasa sto ne kazem ok je na neko vreme bilo bi idealno na mesec dana,ali ne na 2 godine i onako se oglas koji danas izbacite zatrpa a ne za 2 godine,ali tako je kako je sve vise ce se clanica odlucivati prodavati tako preko neke grupe. > > Lično, nikad ne bih kupila nešto sa FB grupe, to mi je totalno nesigurno. Ovde bar mogu da vidim pozitivne i sl. (Iako to nije skroz sigurno, prevarena sam od strane članice sa 700 pozitivnih) ali barem imam neku mogućnost da proverim sa kakvom osobom sarađujem, na FB grupama nema nikakvih informacija dok nekog ne prevare, a tad je već kasno. IG je malo sigurniji jer objavljuju utiske, ali opet mi je ovde nekako najbolje. > Mogu reći da tamo bolje itekako vode i kontrolišu grupe administratori, postoje pravila koja se moraju poštovati kao i to da svaka objava mora biti odobrena od istog, a moj profil ili bilo kog korisnika ima bedž kakav smo korisnik. Naravno da ima i prevaranata al taj odmah bude izbačen iz grupe i nema vise pristup dok toga ovde nema. E sad nigde nije sigurno 🤷🏻‍♀️ al te žene što su osnovale te grupe sa preko 20 ili 30 hiljada pratilaca itekako dobro zarađuju od lajv prodaja 😉 Ja od skoro u jednoj grupi, nemam iskustva s time, ali eto napisah kako mi deluje, sad sam pogledala, vidim da imaju nekakve poene i bedž tipa new member, top contributor i sl. Nisam obratila pažnju na to do sad.
2023 05 31
> Ja od skoro u jednoj grupi, nemam iskustva s time, ali eto napisah kako mi deluje, sad sam pogledala, vidim da imaju nekakve poene i bedž tipa new member, top contributor i sl. Nisam obratila pažnju na to do sad. Nije bajno ni sjajno ni tamo, al da ne ureknem pu pu imala sam i ovde i tamo pozitivna iskustva, mada neki je talas zatišja zavladao na oba fronta, valjda narod nema para a cene su skoro pa kao i butiku, kao i nove što bi bile.
2023 05 31
Da, nije mi to jasno, zašto stavljaju velike cene, ako im ta krpica već ne treba i kad se iste takve stvari (i bolje) mogu naći u radnjama polovne garderobe? Tamo oko 300 dinara, a ovde 3000. Cirkus. 🤡
2023 05 31
> magic_mushrooms: > Da, nije mi to jasno, zašto stavljaju velike cene, ako im ta krpica već ne treba i kad se iste takve stvari (i bolje) mogu naći u radnjama polovne garderobe? Tamo oko 300 dinara, a ovde 3000. Cirkus. 🤡 Ja takve stvari realno i ne postavljam tipa 300 din, ni ja je ne bih kupila plus ptt ne isplati se, zato postavljam stvari koje sam nosila najviše dva puta ili nove i skoro se ništa ne dešava 🤷🏻‍♀️😃 Da, da to je i meni smešno kad vidim 😅 neće ni nova stvar za mala pare da se proda a kamoli to i onda se tako gomilaju oglasi i po 3 god stari, pre bi stavila "pokloni" a sumnjam da bi se ko i javio ☺️
2023 06 01
Bas slabo ide prodaja... mnogo pregleda, upita, cimanja sa merenjem, isprobavanjem, slanjem dodatnih slika, videa i na kraju nista. Cene su smesne, pojedine clanice traze da nesto sto kosta kod mene 600 dinara, kostalo je 10x vise, dam za 50 dinara... Neke se ne udostoje ni za toliko da kazu da li zele, ili ne odredjeni predmet, neke uopste ne citaju opis. Uglavnom - mucenje...
2023 07 01
Cak i kad napisem Predlozite cene😅 0 predloga. Inace prodajem nove ili skoro nove modernije stvari. Mrzim da probam kad kupujem i desava mi se da omasim velicinu ili mi prosto ne stoji dobro.
2023 07 26
1 2 3