Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodato a nije ni bilo u ponudi

Poštovane sapatnice, poštovani sapatnici, da li se i vama događa sledeća fatamorgana: oglas koji čekam dase pojavi radi kupovine je u mom slučaju decija garderobe Ninia kolekcija - korgi aplikacije, kod iste clanice bude postavljen vec dva puta, redovno pratim sajt da bih ispinulia želju svoje devojčice za haljinica sa kucom i oglas istog trenutka prilikom postavljanja dobije status PRODAT, i naravno tako stoji - ne bi li pretpostavljam ušla i na druge predmete članice koji su listom bofl. Zbog čega se prodati predmeti ne brišu, čemu to: u izlogu stoji roba: "Al' znate nije na prodaju, zapravo hmmmm prodata je... ali udjite možda ima nešto što bi Vam bilo zanimljivo". S poštovanjem, Boba
2023 05 31
Meni se desilo, a poruke i konverzacije ne brisem, da sam clanicu pitala za komplet koji nije prodat sigurno 4 puta. I jos stoji, nije prodat, odgovora nema. Da li su oglasi da privuku paznju ne znam, znam da sam bez odgovora i kompleta. Takvo je nase sapatnistvo 🙂.
2023 05 31
Primetila sam i ja to. Mislim da je samo reklama u pitanju. Nekoliko puta sam kontaktirala neke clanice koje su izbacile neku stvarcicu gde one meni odmah napisu prodato, sto je nemoguce jer sam se javila prva. Tako da sam shvatila da se tako samo reklamiraju za ostale predmete na profilu
2023 06 01
> Jovana.R.2207: > Primetila sam i ja to. > Mislim da je samo reklama u pitanju. > Nekoliko puta sam kontaktirala neke clanice koje su izbacile neku stvarcicu gde one meni odmah napisu prodato, sto je nemoguce jer sam se javila prva. Tako da sam shvatila da se tako samo reklamiraju za ostale predmete na profilu Iako ima članica koje se reklamiraju tako, vrlo je moguće da se predmet proda u roku od odmah, i da niste prvi pitali. Meni su se tako prodale 2 košulje ispred nosa, u 2 različite situacije, sa sigurnošću znam da su se zaista prodale jer sam sarađivala i pre sa tom članicom (prodaje uglavnom vintage stvari koje su dosta tražene i baš ih brzo rasproda). Takođe meni se desilo da sam jednu Zarinu teksas jaknu prodala bukvalno čim sam postavila. Nije nemoguće, ali je retko.
2023 06 01
Fascinantno je da se ista haljinica pojavljuje dva puta kod iste članice... Identičan modus operandi. Ovde zaista treba imati dobar želudac, čelične živce, obraz kao djon, ekstremni visok prag tolerancije. Koristim KP duže od krpica i ovakve pojavne oblike nisam uočila. Žao mi je jer sajt ima lepu ponudu, ali nepoverenje kao kupca kupovinu ovde čini mučnom hazarderskom igrom sa nečijim teško stečenim novcem. I da članica Šargarepa, na moju opasku da mi je papreno skupo prodala kopiju bez da je to naglasila, je u pravu da za te pare ni u Zari ja ne bih mogla ništa da kupim, zato i ne idem u famoznu Zaru već kupujem polovno...
2023 06 01
> Her_Fashion: > > Jovana.R.2207: > > Primetila sam i ja to. > > Mislim da je samo reklama u pitanju. > > Nekoliko puta sam kontaktirala neke clanice koje su izbacile neku stvarcicu gde one meni odmah napisu prodato, sto je nemoguce jer sam se javila prva. Tako da sam shvatila da se tako samo reklamiraju za ostale predmete na profilu > Iako ima članica koje se reklamiraju tako, vrlo je moguće da se predmet proda u roku od odmah, i da niste prvi pitali. > Meni su se tako prodale 2 košulje ispred nosa, u 2 različite situacije, sa sigurnošću znam da su se zaista prodale jer sam sarađivala i pre sa tom članicom (prodaje uglavnom vintage stvari koje su dosta tražene i baš ih brzo rasproda). > Takođe meni se desilo da sam jednu Zarinu teksas jaknu prodala bukvalno čim sam postavila. Nije nemoguće, ali je retko. To se proda na fejsu i instagramu, ovde teško da odmah ode. Takva je situacija da dosta ima prodavaca koji na više strana prodaju i onda brže ode. Mada sam ja često kupovala ovde stvar koju sam videla u roku od odmah, znači sa jednim, dva pregleda ukupno, tako da nije isključeno da se neko i zaleti ako je dobra ponuda.
2023 06 01
Meni je i dalje posle 6 goduna fascinatna pojava da se svi nerviraju oko ovakvih stvari. Prodato, reklama nije ni bitno, pogledas dalje i to je to. Nikada ne bih korisrila nijedan kupoprodajni sajt, da mi je isti izvor stresa. I i dalje su mi MK najbolje i za kupovinu i za prodaju Na KP nemam bas lepa iskustva uvek sa pojedinim kupcima, posebno muskarcima, poslednji je kupio od mene neku česmu i slao mi privatne poruke, zivkao me me morala sam da ga blokiram.
2023 06 02
> Debela_devojka: > Meni je i dalje posle 6 goduna fascinatna pojava da se svi nerviraju oko ovakvih stvari. Prodato, reklama nije ni bitno, pogledas dalje i to je to. Nikada ne bih korisrila nijedan kupoprodajni sajt, da mi je isti izvor stresa. I i dalje su mi MK najbolje i za kupovinu i za prodaju > Na KP nemam bas lepa iskustva uvek sa pojedinim kupcima, posebno muskarcima, poslednji je kupio od mene neku česmu i slao mi privatne poruke, zivkao me me morala sam da ga blokiram. Meni je jedini izvor stresa ovde kad dodam nešto u omiljeno pa se kao premišljam (a znam da ću da kupim) i onda odlučim da kupim a predmet je prodat.😭 Trenutno tražim jednu haljinu koju sam tako omašila da kupim i ne mogu da prežalim, dodje mi da pitam članicu kome je prodala da ponudim da je otkupm, ali to je već stalker level, pa mi je neprijatno 😂 Edit: Upravo sam pitala pa šta bude😂🙃
2023 06 02
I meni se desilo vise puta.Clanica mislim da je nik lunalu cim izbaci slike dosta je toga zaista rez.
2023 06 02
Lunelu, u pitanju je clan Njega prati preko 4.000 korisnika. Clanice doslovno refresh-uju stranu ceo dan kad krenu nove objave, tako da nije iznenadjujuce sto je sve rezz posle minut-dva
2023 06 03
Lunelu je musko 😂😂😂😂
2023 06 04