Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Admin i skidanje oglasa

Koji problem admini imaju sa postavljanjem oglasa parfema? Nije prvi put da mi se desi da okačim parfem, a oglas nestane nakon pola dana. Zna li ko u čemu je problem? Znam da postoji hiljadu stavki šta se na sajtu ne sme, ali nijednu nisam prekršila postavljanjem tih oglasa 🤦‍♀️
2023 06 08
Morate slikati batch code i navesti u oglasu.
2023 06 09
Jesam 😭 Sad sam pročitala negde na forumu da Avonove parfeme skidaju jer je zabranjena komercijalna prodaja. Mada ovo moje nije bilo te prirode, ali razumem 🥲
2023 06 09
Komercijalna prodaja onda može da bude za bilo koji parfem tj. marku. Mnogi dobijaju na poklon Avon i Oriflame parfeme a ne koriste ih, pa je glupo što isti ne mogu da se prodaju 😕
2023 06 09
ovo je već 55 put da mi brišu zarin parfem, ne znam više kakav problem imaju, uredno je sve ispisano ja stvarno više ne znam
2023 06 24
Milion parfema im promakne, ne obrisu, sta cemo sa tim. Nemam code jer je obrisam zbog kopiranja parfema, tester je u pitanju. Garantujem originalnost. Ne znam zasto mi skidaju parfem.
2023 06 24
Zasto su mi skinuti oglasi ne razumem
2023 10 15
Skinute su mi i majice ne razumem zasto godinama sam na sajtu ne znam zasto mi se brisu majice
2023 10 15
Sve slike su moje kao i uvek, ne kapiram sto su mi obrisane majice na sajtu sam godinama
2023 10 15