Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Postavka oglasa

U 21.veku popravka traje danima.. ovaj sajt je odavno zreo za gasenje..
2023 06 12
>:(
2023 06 12
Sajt je upravo proradio!Čestitam administratoru i ekipi!
2023 06 12
Uspela sam postaviti oglas ali sa mobilnog, jer je verovatno do operativnog sistema. Na kompu neće da uplouduje fotke, dok sa mobilnog ide bez problema. Unela sam najkraći opis,pa sam posle modigfikovala na kompu jer te opcije dozvoljava, tako da se nadam da će polako sve da dođe na svoje.. Dakle, na kompu samo neće fotke da uplouduje, dok je sve ostalo moguće - bar kod mene :)
2023 06 12
Meni još uvek ne radi na telefonu upload slika...
2023 06 12
😴😴😴
2023 06 12
👏👏👏
2023 06 12
Da li samo jos meni sajt ne radi ili sta se desava?
2023 06 12
> Mofcrown: > Da li samo jos meni sajt ne radi ili sta se desava? Pokusajte da restartujete telefon tako sam ja i radi a nije moglo pre toga.
2023 06 12
Izlogujte se, pa ulogujte ponovo. Radi sve normalno nakon toga🤗
2023 06 12
> AdminRS: > Poštovani članovi, > ponovo postoji tehnički problem na sajtu i nije moguće postavljanje novih oglasa. Tehničari su obavešteni, te se nadamo popravci u što kraćem roku. <Greška na sajtu je otklonjena i trebalo bi da svi mogu da postavljaju nove oglase
2023 06 13
> AdminRS: > > AdminRS: > > Poštovani članovi, > > ponovo postoji tehnički problem na sajtu i nije moguće postavljanje novih oglasa. Tehničari su obavešteni, te se nadamo popravci u što kraćem roku. > <Greška na sajtu je otklonjena i trebalo bi da svi mogu da postavljaju nove oglase Hvala! 🫶🏻
2023 06 13
> nada1610: > Clan sam ovog sajta 10godina skoro. Umesto da se poboljsavaju i unapredjuju oni nazaduju i sve je gore i gore. Ubise sa reklamama, banovima, brisanjem oglasa ako si postavio zarin predmet a stavio jedan od tagova npr “mona”, amaterski izgled sajta gooodinama isti, evo i sad da oglasim stvar vidim opet “tehnicki” problem. Ovo je jedan od najvise i najpoznatijih sajtova za kupoprodaju garderobe, posebno za zene, specifican za celu Srbiju. Ne znam ko uredjuje i ko je administrator, ali zaista imate jako puno materijala za razmisljanje kako da se unapredite i poboljsate, zastite korisnike i otklanjate “tehnicke” greske u roku od par sati a ne par dana. Ovo vam pisem iz razloga jer zaista mislim da ovaj posao moze i mora bolje da se radi i vodi. Pozdrav bravo, lepo ste im napisali...
2023 06 13
> AdminRS: > > AdminRS: > > Poštovani članovi, > > ponovo postoji tehnički problem na sajtu i nije moguće postavljanje novih oglasa. Tehničari su obavešteni, te se nadamo popravci u što kraćem roku. > <Greška na sajtu je otklonjena i trebalo bi da svi mogu da postavljaju nove oglase Super! Evo i ja od danas mogu i sa kompa, mada mi je mobilni služio do danas jer je verovatno bilo i do operativnog sistema. Hvala.
2023 06 13
> nada1610: > Clan sam ovog sajta 10godina skoro. Umesto da se poboljsavaju i unapredjuju oni nazaduju i sve je gore i gore. Ubise sa reklamama, banovima, brisanjem oglasa ako si postavio zarin predmet a stavio jedan od tagova npr “mona”, amaterski izgled sajta gooodinama isti, evo i sad da oglasim stvar vidim opet “tehnicki” problem. Ovo je jedan od najvise i najpoznatijih sajtova za kupoprodaju garderobe, posebno za zene, specifican za celu Srbiju. Ne znam ko uredjuje i ko je administrator, ali zaista imate jako puno materijala za razmisljanje kako da se unapredite i poboljsate, zastite korisnike i otklanjate “tehnicke” greske u roku od par sati a ne par dana. Ovo vam pisem iz razloga jer zaista mislim da ovaj posao moze i mora bolje da se radi i vodi. Pozdrav Uzmimo u obzir i to da mnogo toga na sajtu i nije u funkciji. Opcija filtriranja oglasa postoji izgleda samo reda radi. A to što ste rekli za brisanje oglasa, ja ne znam kakav problem admini imaju. Možeš misliti slike sa sajta. Da se neće neka Zara dosetiti da tuži ovaj mali sajt za kršenje autorskih prava? 😅🥲
2023 06 14
1 2 3 4 5 6 7