Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako vam ide prodaja ovih dana?

Ko bos po trnju 🤔🤔 Nekako ide ide pa stane, ali definitivno da su pregledi u zadnjih mesec dana opali. Više kupujem
2023 07 06
Meni se cini da je generalno slabije posecen sajt ovih poslednjih nekoliko nedelja… Nemam uplacenu promociju kako bih pratila statistike, ali mogu videti i kad udjem na svoj predmet da je manje lajkova, cini mi se da je i oglasavanje na forumima znatno manje, a tu su, naravno, i upiti za kupovinu kojih nema… 🤭 Ali valjda je to i normalno za ovaj period… Sezona godosnjih odmora, letovanja (prva tura)… Verujem da ce se situacija poboljsati- druga polovina jula- avgust ☀️… Srecno!🍀
2023 07 09
Slabo i kod mene u poslednje vreme... Ali verujem da ce nam krenuti🥰
2023 07 09
Moram da se složim za preglede, baš slabo. Postavljala sam ovih dana nešto novih stvari i zaista nikad manje pregleda nisam imala.
2023 07 10
Isto i kod mene, uglavnom upiti i po neka prodaja jednom u mesec dana. Sajt je postao nepregledan, ma samo kad bi se kategorije u pretrazi sredile bilo bi drugacije. A ako vam smetaju reklame na sajtu, stavite neki ad blocker i gotovo :)
2023 07 11
nikako :) Ali kupovina kao i uvek, cveta :D
2023 07 12
Meni ovih dana fino, danas saljem 5 paketa :) Ali sam ubacivala dosta novih stvari
2023 07 12
Retko objavljujem nove predmete, tako da baš i ne ide u ovom trenutku, ali verovatno će biti bolje kad se malo aktiviram 😅
2023 07 12
Update: Prodala sam kupaci i sorts 😃😃😃 Imam i ponudu za razmenu, ali se premisljam 😂
2023 07 12
Svaka cast!🍀 > ubavkam: > Meni ovih dana fino, danas saljem 5 paketa :) > Ali sam ubacivala dosta novih stvari
2023 07 12
Nije ni dobro, al nije ni lose bas. Po 2, 3 prodaje nedeljno. Uvek moze i bolje, to je sigurno. 😊😊😊
2023 07 12
Не баш сјајно, пренатрпано је све, видљивост слаба Али надам се да ће кренути свима нама 🙂 Верујем да свака роба има свог купца и само стрпљиво 🥰
2023 07 13
> Anja0404: > Svaka cast!🍀 > > ubavkam: > > Meni ovih dana fino, danas saljem 5 paketa :) > > Ali sam ubacivala dosta novih stvari Hvala, evo danas imala jos 3 prodaje :) Drzim palceve i vama 😀
2023 07 13
Molim za pomoć. Vidim da komentarišete koliko pregleda imate za predmet. Gde je ta opcija da vidim za svoj predmet koliko je imao pregleda? Hvala unapred!
2023 08 01
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4ee6eb147095cf6e53406efb2ec8c65c.jpg) Evo ovde
2023 08 02