Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

VIP članstvo

Kako funkcioniše VIP članstvo?
2023 07 02
Ne funkcionise🤣
2023 07 04
> carobni_ormaric: > Ne funkcionise🤣 :') :') :')
2023 07 04
Neću više uplaćivati jer je porez abnormalan, na minimalnu uplatu od 360ak dinara, plaćate još dodatnih 100 din poreza što je apsurdno! :o Koristim A1 mrežu. Uplaćujem reklame redovno i stvarno je bilo too much… Mnogo manje ljudi je na sajtu generalno, preprodavci samo trpaju robu na dnevnom nivou i nema smisla više za nas koje se ne bavimo komercijalnom prodajom. Pre ću preusmeriti taj novac za pomoć deci kojoj svakako uplaćujem. Oduvek sam zagovarala da se nešto vrati sajtu u smislu sitnih uplata, pa da se sajt bolje održava, da imaju finansijskog prostora za neke izmene. Nažalost, oni su se odlučili za to da ubiju sajt sa klik reklamama. ,:(
2023 07 05
Da samo dodam i ovo, reklamirala sam se oko pola meseca svakog dana, prodala sam samo jedan predmet sa profila i ne znam da li je taj neko došao baš putem reklama ili pretragom.
2023 07 05
Auu, skupo je , hvala sto ste podelili.. :D
2023 07 05
Ja uplaćujem najviše zbog kataloga, jer drugačije ne bih mogla da se snadjem sa stvarima, ovako mi je preglednije jer imam kategorije tipa "Haljine", " Kupaći" I slično.
2023 07 06
Ja sam sokirana. 🤣
2023 07 08
> Mojekrpice69: > Ja sam sokirana. 🤣 Ah mislim, ideja kao ideja, kao i sve na ovom sajtu je na mestu. Realizacija, međutim nije. Trebalo bi da možete pratiti na VIPu preglede vaših predmeta na sajtu, kako se kreće po nedeljama zainteresovanost i prodaja. Pa da možete po kategorijama razvrstati predmete na vrhu strane. Dodati naslovnu fotografiju. Ipak, ovde prodaja ne ide toliko dobro da bi značilo nekome. Eto komercijalni prodavci iskoriste da nešto malo razvrstaju po kategorijama i to je to. Tako da kako god okrenete, stvarno nije isplativo. Pa evo ni na reklame nema ko da uđe…
2023 07 09
> MissDiva: > > Mojekrpice69: > > Ja sam sokirana. 🤣 > Ah mislim, ideja kao ideja, kao i sve na ovom sajtu je na mestu. Realizacija, međutim nije. > Trebalo bi da možete pratiti na VIPu preglede vaših predmeta na sajtu, kako se kreće po nedeljama zainteresovanost i prodaja. Pa da možete po kategorijama razvrstati predmete na vrhu strane. Dodati naslovnu fotografiju. > Ipak, ovde prodaja ne ide toliko dobro da bi značilo nekome. Eto komercijalni prodavci iskoriste da nešto malo razvrstaju po kategorijama i to je to. > Tako da kako god okrenete, stvarno nije isplativo. Pa evo ni na reklame nema ko da uđe… Nisu samo komercijalni prodavci, ja koristim iz lenjosti. Nemam baš toliko puno stvari da mi je nepohodno da imam kategorije, ali npr. stigne mi neka poruka tipa "Da li je cena fiksna za crni duks?" I lakše mi je da isti pronadjem uz pomoć kategorija nego da listam stranice. Ali da, generalno ne Vidim neke druge prednosti, te statistike nikad ni ne pogledam.
2023 07 09
Da budem iskrena, pre mi je prodaja jako dobro isla.. A moze se reci imala sam manje moderne stvari.. Sad kako sam se ugojila prodajem sve sto bih i dan danas nosila... Ali da sam znala da je sajt ovako usporio i da ovo VIP nista ne donosi, ne bih ga uzela 🤣
2023 07 09
Uplaćivala sam vise puta promocija i zaista mislim da nema smisla. Nisam primetila ni značajne promene u pregledima. Vise definitivno neću bacati novac na to.
2023 07 16