Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Aplikacija “MOJE KRPICE”

Bilo bi dosta dobro, ali onda u tom mahu da generalno srede sajt. I od prastarih predmeta koji stoje i zbog njih je nepregledno i od neaktivnih profila. A nakon toga, onda makar i da svi budu jednako sankcionisani u svakom smislu. (lazni tagovi itd) Da se prosto povede vise racuna oko kvalita sajta/aplikacije i da se prioriteti u tom smislu naglase.
2023 07 27
> HauteCouture20: > Bilo bi dosta dobro, ali onda u tom mahu da generalno srede sajt. I od prastarih predmeta koji stoje i zbog njih je nepregledno i od neaktivnih profila. > A nakon toga, onda makar i da svi budu jednako sankcionisani u svakom smislu. (lazni tagovi itd) > Da se prosto povede vise racuna oko kvalita sajta/aplikacije i da se prioriteti u tom smislu naglase. Ovo je blog,sajt je nešto drugo I to u ovom slučaju nije moguće, upravo zbog toga što je ovo blog.
2023 07 27
> ___jana___: > Imam u planu da napravim aplikaciju, ali uz određene promene: > - Bilo bi više kategorija i ne bi bilo ograničenja šta smemo da kačimo. > - Predmet koji okačiš, možeš obrisati samo ti lično i niko drugi. > - Niko ne bi mogao da bude blokiran od strane admin tima ili nekog nadležnog, nego isključivo od strane drugog korisnika i pri čemu ostalima ostaje dostupan (kao što je praksa na društvenim mrežama). > - Ocene i forum bih zadržala, poruke bi izgledale malo drugačije nego sad u smislu da sa jednim članom možemo imati samo jednu prepisku, svaka sledeća poruka bi bila dodata u tu prepisku, ne bi bila započeta nova prepiska kad biramo 'pošalji poruku' nekom s kim smo već imali razmenjene poruke. > Naravno, ako imate još predloga, želim da ih čujem. Ono što me prvo zanima je, da li biste koristile i desktop aplikaciju ili isključivo mobilnu aplikaciju? Mobilna bi nam svima bila praktičnija, ali ne mogu to da postignem ove godine, nažalost. :D To bi bilo dobro… mislim da bi bilo vise clanica da je aplikacija besplatna… I bila bi bolja mobilna aplikacija😁 Slazem se sa svim ovim predlozima
2023 07 29
> HauteCouture20: > Bilo bi dosta dobro, ali onda u tom mahu da generalno srede sajt. I od prastarih predmeta koji stoje i zbog njih je nepregledno i od neaktivnih profila. > A nakon toga, onda makar i da svi budu jednako sankcionisani u svakom smislu. (lazni tagovi itd) > Da se prosto povede vise racuna oko kvalita sajta/aplikacije i da se prioriteti u tom smislu naglase. Bas tako
2023 07 29
1 2