Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li vam stižu otvorene pošiljke

Da li vam se desilo da u svom sandučetu zateknete pocepanu ili otvorenu kovertu? Već nekoliko puta se dešava da dobijamo oštećenu kovertu a uvek su u pitanju pošiljke iz naših institucija, dakle ništa iz inostranstva ili što podleže kontroli. Npr poresko rešenje je stiglo u pocepanoj koverti. I lepo može da se izvadi papir i vrati nazad. Šta mislite, da li je do pošte ili možda do zaludnih komšija? Ja ne mogu da shvatim da neko pokušava da izvuče koverat iz tuđeg sandučeta, a nije baš jednostavno.. Ako neko ima iskustva, značilo bi mi kako ste rešili problem. Da napomenem samo da nije sigurno došlo do cepanja prilikom ubacivanja u sanduče, jer računi za komunalije stižu uvek neoštećeni. Samo kad je neki 'poseban' dokument, e on je misteriozno pocepan.
2023 07 23
Mislim da nije do poste, pre bih rekla da je do komsija. Ako znate postara mozete da ga zamolite da vam 'posebne' dokumente dostavlja licno. Meni jednom pre nekoliko godina nije stiglo resenje za porez. Verovatno ga je ili neko izvukao iz sanducete ili ga je postar greskom ko zna gde stavio. Nije mi bilo uopste prijatno da neko cita adrese mojih nekretnina. Potpuno vas razumem.
2023 07 23
> didi83: > Da li vam se desilo da u svom sandučetu zateknete pocepanu ili otvorenu kovertu? Već nekoliko puta se dešava da dobijamo oštećenu kovertu a uvek su u pitanju pošiljke iz naših institucija, dakle ništa iz inostranstva ili što podleže kontroli. Npr poresko rešenje je stiglo u pocepanoj koverti. I lepo može da se izvadi papir i vrati nazad. Šta mislite, da li je do pošte ili možda do zaludnih komšija? Ja ne mogu da shvatim da neko pokušava da izvuče koverat iz tuđeg sandučeta, a nije baš jednostavno.. Ako neko ima iskustva, značilo bi mi kako ste rešili problem. Da napomenem samo da nije sigurno došlo do cepanja prilikom ubacivanja u sanduče, jer računi za komunalije stižu uvek neoštećeni. Samo kad je neki 'poseban' dokument, e on je misteriozno pocepan. Postoje neka dokumenta gde koverat jednostavno mora da bude otvoren tako da uglavnom se takvi ni ne ostavljaju u sanduce vec moras u postu da potpises ili da postar donese licno i kazu ti u posti da ta posiljka mora da bude otvorena. Recimo plave koverte one su skoro uvek otvorene xD Ja iz sela kad dobijam neke pozive ili nesto za porez bude otvoreno
2023 07 23
Razumem za pošiljke koje moraju da se preuzmu u pošti i potpišu, ali sve što stiže u sanduče, a cepano je ili otvoreno mi je sumnjivo...
2023 07 23