Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Novas koji je ostao u Novcaniku na sajtu

Pozdrav, Juce mi je privukla paznju jedna stvar a to su pare (małe sume) koje ostaju nepotrosene jer je doslo do promena cena usluga. Verujem da svaka od vas koja je koristila promotivne usluge ima taj novac i to sam primetila jer sam shvatila da to i nije tako mala suma kada se skupimo sve mi. 20 po 20 itd :) E sad, interesantno je da to nikada nece moci biti iskorisceno, jer je moguce uplacivati samo na okrugle cifre tako da ce taj sitan novac zauvek ostati ovde. Da li je nekoj od vas isto to nekako cudno i bezveze ili sam jedina. (o tome da li te reklame imaju smisla necu ni da procam jer sam ih ipak u nadi koristila)
2023 07 27
Meni to iskreno nije problem, svakom meseca uplatim neki iznos najviše zbog VIP članstva, jer mi odgovara da imam kategorije, (lakše se snalazim) i onda od ostatka uplatim reklame. Trenutno imam viška 10 dinara, I sigurno će se nakupiti za neki mesec tog "viška" da se uplati još neka reklama i izadje na nulu. Iako mi ne ide prodaja nešto fenomenalo, ok mi je da izdvojim npr. 360 dinara mesečno za to.
2023 07 28
S' obzirom da se od uplacenog novca koji sajt pokupi za usluge finasiraju pooljsanja sajta, verovatno i admin dobije neku kintu, mislim da je skroz ok da i taj "visak" ode njima. Ko daje, taj i dobija, u celokupnom zivotu sve funkcionise kao krug, sto ne bi i ovo. Ne bih imala problem da se uvede donat varjanta za administratore sajta jer oni ovde trose svoje vreme, ne treba da volontiraju i citaju razne gluposti kroz poruke koje im se salju. Ne secam se kada sam komunicirala sa adminom zadnji put privatno, prosto nije bilo potrebe, kada imam neku ideju za poboljsanje sajta, prosledim, ali ih ne davim i ne gusim kao pojedine. Mozete zamisliti sta sve admini citaju i sa cim se srecu, sorry, ali surovo je da ne naplate svoj boravak ovde, jer mi kao prodavci i kupci naplatimo, imamo benefit, a oni da nemaju nista, ne ide. Jos da se kojeko istresa nad njima... Uzas.
2023 07 28
Mislim da je autor teme htela da kaze da nije problem da admin dobije neku kintu nego to sto deo novca ne moze da se iskoristi zbog promene cena koje su zaokruzene, a moze da se uplati samo zaokruzen iznos
2023 07 30
Meni je sada novcanik na 15din, to moze da se iznivelise, ali je besmislena uplata od 696din za dopunu, ono, daj zaokruzite na 700, ili neka iz novcanika moze da se uplati kao jos jedna opcija donat za admina za njen rad ili odrzavanje sajta. Jer, ako cemo po logici 20 po 20, nakupi se, tako moze i rad admina i sajta da se sponzorise, kroz opciju placanja kao vip clanstvo ili sponzorisanje objave. To je mali znak paznje koji moze da motivise admina za bolju azurnost iz koristi koja je cista paznja clanova.
2023 07 30