Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Reklame preko celog ekrana?

E strava, došla sam ovde da kačim ovu temu, i vidim da ima još vas koji ste preneraženi ovom odvratnošću od reklama. Ako je Opera spas, vala ću je iskoristiti, sajt je postao neupotrebljiv.
2023 08 08
sajt je postao neupotrebljiv +
2023 08 10
Skroluj nanize da izbegnes reklamu odnosno da nestane sa ekrana i onda klikni gde zelis, to je na telefonu jedino resenje. A jeste nepodnosljivo i pocinjem da se osecam kao budala u piramidalnoj semi. Kao da su sve nase objave postale beznacajna pozadina za taj nepredusni marketing. Razmisljam o tome da ugasim nalog jer sustina sajta koja je fina i postena, jednostavno se gubi. To za sajt i nece biti neka steta, niko se nece bas zamisliti nad ovim nasim "mukama" ali meni licno bice olaksanje - barem vise necu traziti "trikove" da nekako surfujem po krpicama. A pri tome, na kompu mi se gasi sajt posle par minuta....
2023 08 20
> nonettnar: > sajt je postao neupotrebljiv + Meni se cini da je tako. Steta, sajt je bio bas simpatican.i po malo jedinstven. Ovo je neka nova faza, meni se ne svidja...
2023 08 20
Adblocker, imate i za browser iza yt na mobilnom pa nema dosadnih reklama
2023 08 20
Ja dok se izborim sa reklamama ja i zaboravim sta sam došla da vidim uopšte 🙈
2023 08 21
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/baf50f4b0f1e1c007f79c5b445e54817.jpg) Tražite u podešavanjima telefona DNS (obično bude u wifi/internet) i postavite na dns.adguard.com i nestaju reklame iz svih aplikacija, i browsera, naravno. Ovo može da se podesi i na nivou rutera pa da svi u kući imaju adblock po "defaultu" ali to ne mogu stvarno da objašnjavam trenutno
2023 08 22
Ja razumem da je sajt besplatan za korisnike a da sajt opet mora "od neceg da zivi".... ali brate... bezobrazno su preterali sa reklamama!
2023 09 24
1 2