Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Nefunkcionisanje sajta!!!

Ja sam ovde nekih godinu dana i od samog početka pretraga ne funkcioniše (traka na vrhu pored MK) Ukucam pojam ali se ništa ne dešava. Niti ona lupa potamni da može da se klikne, niti krene automatska pretraga, apsolutno ništa. Zadnje dve-tri kupovine ne mogu da ostavim utisak o prodavcu uz obaveštenje "Možete ostaviti samo jednu vrstu utiska"- šta god to značilo :(
2023 08 06
> Prckovic: >Zadnje dve-tri kupovine ne mogu da ostavim utisak o prodavcu uz obaveštenje "Možete ostaviti samo jednu vrstu utiska"- šta god to značilo :( Svakog člana možete oceniti jednom kao kupca, jednom kao prodavca određenim tipom utiska. Praksa na sajtu je: prva saradnja - ostavljate pozitivan utisak za kupljeno, sledeći utisak mora kao prodano (pa se obično napiše "ponovljena saradnja" u utisku), a treća opcija je neutralna ocena, opet ovako jednom za kupljeno jednom za prodano. Nažalost tako se snalazimo s tim, i eto može max 4 utiska da se "izvuku" ako se ponavljaju saradnje
2023 08 06
Što se same pretrage tiče - na kompjuteru kliknete "Enter" nakon unosa pojma u pretraživač, a ako pretražujete na telefonu na tastaturi kliknite strelicu udesno
2023 08 06
> SvetlanaRadic: > Što se same pretrage tiče - na kompjuteru kliknete "Enter" nakon unosa pojma u pretraživač, a ako pretražujete na telefonu na tastaturi kliknite strelicu udesno Hvala
2023 08 07
Ne mogu da postavim predmet, vise puta pokusavam, zasto se to desava?
2023 08 08
Kad smo kod pretrage, je l vi možete da kad ukucate pojam, izlistate posle po kategorijama, kao na drugim sajtovima? Ovde nudi samo Dom i Kućni ljubimci?!?!? I tako odavno.
2023 08 08