Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Uplatila sam clanici novac, ne odgovara

Pozdrav clanice. Uplatila sam jednoj clanici novac za farmerice, ona mi sada ne odgovara na poruke. Sta uraditi?
2023 08 09
Pa sve zavisi, pre koliko ste uplatili?
2023 08 09
Juce sam uplatila, bila je online par puta, ali nije odgovorila jos uvek.
2023 08 09
Ne znam sta da Vam kazem, malo je sumnjivo, mada jos ne alarmantno… Ako slucajno imate njen br. telefona, posaljite joj poruku na Viber… Inace, da li je u pitanju nova clanica? Koliko ima utisaka? Da li ima negativnih? > miljana992: > Juce sam uplatila, bila je online par puta, ali nije odgovorila jos uvek.
2023 08 09
Jako je rano da se paniči jedan dan nakon uplate. To što je ulazila na sajt nije nikakav indikator da je prevara u pitanju. Možda ima drugih stvari za slanje i pregovara sa drugim članovima, pa kad završi javiće se i vama. Možda se i ne javi nego samo pošalje paket ako već ima podatke. Članice sa velikim brojem utisaka često to rade, sad kad razmislim, sa njima se komunikacija svede na ukupno dve reči.
2023 08 10
Ako smo se o svim detaljima slanja dogovorile pre uplate, kada mi članica javi da je uplaćeno najčešće joj odgovorim onog momenta kada predmet pošaljem i obavestim da može da ga očekuje. Mislim da ne bi imala ništa od mog "dobro." ili "u redu". 😄
2023 08 10
Sta je bilo, jel se javila clanica?
2023 08 11
Još jedna članica,naravno obrisala slike. Htela sam da joj uplatim novac za torbicu. Iste slike postavila kao još jedna članica. Kada sam shvatila da mi ne bi ni poslala torbicu a nocac bi dobila,ona obrisala slike i ispraznila garderober...
2023 08 11
Mozete ostaviti link ovde i prijavite adminima… > Njegova__: > Još jedna članica,naravno obrisala slike. Htela sam da joj uplatim novac za torbicu. Iste slike postavila kao još jedna članica. Kada sam shvatila da mi ne bi ni poslala torbicu a nocac bi dobila,ona obrisala slike i ispraznila garderober...
2023 08 12