Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pouzdana clanica za usluznu

Neka pouzdana clanica za usluznu kupovinu i uz mogucnost reklamacije ako stvar dodje sa felerom? Za vise informacija javite se u inbox. Imam i sama mogucnost da uzmem, ali je stvar u tome sto bi prosao rok za vracanje/zamenu dok ja odem po to, a plasim se da ne dodje sa felerom jer sam taj predmet kod nas u F&F radnji nasla sa felerom pa ne znam koliko im se cesto desi ili je to bio izuzetak.
2023 08 15
> Esprit21: > Neka pouzdana clanica za usluznu kupovinu i uz mogucnost reklamacije ako stvar dodje sa felerom? Za vise informacija javite se u inbox. Imam i sama mogucnost da uzmem, ali je stvar u tome sto bi prosao rok za vracanje/zamenu dok ja odem po to, a plasim se da ne dodje sa felerom jer sam taj predmet kod nas u F&F radnji nasla sa felerom pa ne znam koliko im se cesto desi ili je to bio izuzetak. Za F&F bih samo rekla da mi skoro uvek stigne nešto sa felerom kad poručim online. Poslednje 3 torbe koje sam kupila (u različito vreme) 3/3 sa felerom. 2 online jednu u radnji i nisam odmah primetila.
2023 08 15