Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Jel vam se desilo nekada?

Uplatila sam clanici za haljinu 800 dinara preko racuna unapred. Ona mi je danas poslala paket i navela otkup 800 dinara, i zbog otkupa mi je postarina 400 dinara, a trebalo je da bude 200. Znaci da preuzmem haljinu koju sam vec platila 800 dinara, treba da platim jos 1200 dinara 😂 Nadam se da me je neko razumeo 😅
2023 08 17
Ja sam Vas razumela 😅 Mislim da bi najbolje bilo da objasnite clanici i da Vam uplati 1000 dinara pre nego sto podignete paket. Njena je greska, tako da tih dodatnih 200 treba ona da plati. Iskreno, drugacije ga ne bih ni podizala. (Nikakvo poverenje vise nemam da ce neko ispasti korektan jer mi se desavaju i situacije sa clanicama sa dosta pozitivnih, poslednja gde clanica evo vec 18 dana nije podigla paket a ja izasla u susret da posaljem pouzecem, pa Vam iz tog razloga kazem da trazite da Vam uplati pre podizanja jer je upitno da li ce to uciniti posle)
2023 08 17
Razumem sta se desilo… Osim ako clanica nije neki tezak prevarant (to mozete najbolje videti po njenom profilu, utiscima), pretpostavljam da se zbunila prilikom predaje paketa… To je moje skromno misljenje…
2023 08 17
Ne pada mi na pamet da podignem paket i platim jos 1200 dinara. Ovako cu 800 dinara da prezalim, ako ne resimo. Nikad mi se ovo pre nije desavalo, ali u poslednjih mesec dana nekoliko losih saradnji :(
2023 08 17
Ima 8 utisaka, zato nisam sigurna ni koliko ce razumeti sve ovo. Cekam odgovor pa javljam
2023 08 17
Ja takodje verujem da je zabuna u pitanju, ali vodjena svojim losim iskustvima, tesko mi je da poverujem da ce biti reseno korektno. Srecno 😅
2023 08 17
Svakako nemojte podizati paket… Ali ja nesto mislim, tj. nadam se da cete resiti situaciju… > ubavkam: > Ne pada mi na pamet da podignem paket i platim jos 1200 dinara. Ovako cu 800 dinara da prezalim, ako ne resimo. > Nikad mi se ovo pre nije desavalo, ali u poslednjih mesec dana nekoliko losih saradnji :(
2023 08 17
Javila se devojka, uplatice mi sutra 1000 din, ukapirala je ovo oko postarine. Tako da javljam sutra kako se zavrsilo. Kad se setim nekad sam ovde kupovala nakit od 20000 din, sad ne znam da li bih imala hrabrosti
2023 08 17
> ubavkam: > Uplatila sam clanici za haljinu 800 dinara preko racuna unapred. Ona mi je danas poslala paket i navela otkup 800 dinara, i zbog otkupa mi je postarina 400 dinara, a trebalo je da bude 200. > Znaci da preuzmem haljinu koju sam vec platila 800 dinara, treba da platim jos 1200 dinara 😂 > Nadam se da me je neko razumeo 😅 Desilo mi se. Jedna od mojih prvih saradnji na ovom sajtu. Ali, članica je pogrešila i odmah mi uplatila novac Post-netom, podigla sam novac i preuzela odmah i paket u pošti. Greške se dešavaju, valjda je ćerka slala umesto majke, a ona se nije baš razumela u ceo proces oko slanja.
2023 08 17
Slazem se da se greske desavaju, ali zbog nekog loseg iskustva skoro bas sam postala ovde nepoverljiva :(
2023 08 17
Super! > ubavkam: > Javila se devojka, uplatice mi sutra 1000 din, ukapirala je ovo oko postarine. > Tako da javljam sutra kako se zavrsilo. > Kad se setim nekad sam ovde kupovala nakit od 20000 din, sad ne znam da li bih imala hrabrosti
2023 08 18
Desilo mi se prosle nedelje.. Uplatila sam unapred cc4900 (ne znam zasto nisam jednostavno i postarinu, posto mije receno da je 200 din CC ako uplatim unapred), i stigne mi CC, ali nije imao otkup nego je navedeno da posiljka ima tu VREDNOST i ja platim zato 670din postarinu...
2023 08 18
> stlead: > Desilo mi se prosle nedelje.. > Uplatila sam unapred cc4900 (ne znam zasto nisam jednostavno i postarinu, posto mije receno da je 200 din CC ako uplatim unapred), > i stigne mi CC, ali nije imao otkup nego je navedeno da posiljka ima tu VREDNOST i ja platim zato 670din postarinu... Ja bih poludela. Evo cekam jos jednu posiljku, dogovor je bio da posalje kao cc paket, a poslala je PostExpressom. Sta je vise sa devojkama ovde? Ili su generalno svi rasejani?
2023 08 18
Da javim lepu vest, uplatila mi je devojka i razliku u postarini :)
2023 08 18
> ubavkam: > Da javim lepu vest, uplatila mi je devojka i razliku u postarini :) Super 😊 Da se nadovežem na ono što ste prethodno pisali, ja Vas u potpunom razumem. Isto sam postala skroz nepoverljiva, pogotovo vezano za kupovine ovde. A toliko sam kupovala, nisam toliko ni gledala utiske itd, sad ako ima 500 pozitivnih i jednu negativnu dobro razmislim pre nego što kupim.
2023 08 18