Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Je l vam se desilo nekada part 2

Svakodnevno čitam na sajtu o prevarantima i čini mi se da ih je sve više. Ono što sam danas doživela je vrhunac bezobrazluka svih prevara. Zakazala sam nadogradnju trepavica u jednom salonu, nisam posecivala isti ranije ali ima solidan broj pratilaca na instagramu i delovalo mi je sve normalno. Najnoviji vid prevare==== dok zmurite (ulepljeni onim trakama ispod ociju), osoba koja radi nadogradnju ustane da (kao) telefonira. Dok ona (kao) prica sa nekim, iz vase torbe uzme novac koji ste poneli sa sobom, naravno ne sve, ostavi vam da imate da platite nadogradnju 🙃🙃 i ostavila mi je krupno 5000 jer bi bilo suvise providno da je i to uzela, ali je zato sve po 1000 2000 500 pokupila🙃 Eto, novi level bezobrazluka, odmah mi je bilo sumnjivo da usred posla ustaje da zove nekoga telefonom( ne taj neko nju). Kad sam izasla sam shvatila sta se desilo, ali sam bila svesna da ne mogu nista da uradim, i da se vratim i optuzim je reci ce da nije ona i da nemam dokaza itd itd... i osim toga mi se smucilo da uopste komuniciram s takvom osobom. Sledeci put cu otici opet da radim kod nje ali ce nesto drugo da je saceka u torbi, vec imam par ideja. Nema veze sa sajtom ni sa članicama sajta ali ljudi su generalno postali veoma loši🤮
2023 08 17
Strašno! Kako niste primetili da novca nema, kada ste otvorili novčanik da joj platite?
2023 08 17
U soku sam, nemam sta da kazem.
2023 08 17
Nažalost nisam primetila jer sam novac držala van novcanika jer je manja torba u pitanju, a novcanica je bilo raznih i po 20din i 50 i 1000 i 2000 i 5000 jer sam odmah posle isplanirala da odem do trznog centra. Otvorila sam torbu da platim i nije mi bilo sumnjivo na prvu nista jer je bilo dosta novcanica i od po 20 i 50dinara prosto nisam odmah skontala da nedostaju vrednije novcanice. Kad sam izasla odmah mi je sve bilo jasno nakon 2min.
2023 08 17
Nemam bas nikakvo sazaljenje ni opravdanje, da je neko ko nema za hleb pa i da nekako razumete i opravdate. Ova osoba je silikonjara u markiranoj garderobi. * ne prozivam ni silikone ni garderobu, prozivam to sto ima za silikone i garderobu a krade*
2023 08 17
> Krpica66666: > Nemam bas nikakvo sazaljenje ni opravdanje, da je neko ko nema za hleb pa i da nekako razumete i opravdate. Ova osoba je silikonjara u markiranoj garderobi. > * ne prozivam ni silikone ni garderobu, prozivam to sto ima za silikone i garderobu a krade* Te su najgore. Vise puta sam cula da bas takve kradu i varaju.
2023 08 17
> ubavkam: > U soku sam, nemam sta da kazem. Isto...
2023 08 17
Bar da je imala kamera u salonu pa da iskorostiš to i postaviš javno da izblamiraš majmunke. Kakav blam, neprijatno mi što sam žena.
2023 08 18
😨😨😨
2023 08 18
Da li je njen salon ili samo radi tu? Prijavite policiji i trazite da se pregledaju kamere ako ih daj Boze ima
2023 08 18
Kako mozete samo da cutite na takvo nesto 😲 ja mislim da bih joj polupala ceo salon ako mi ne vrati novac. Ovo nema dalje stvarno 🤬
2023 08 18
> Chillnakit: > Kako mozete samo da cutite na takvo nesto 😲 ja mislim da bih joj polupala ceo salon ako mi ne vrati novac. Ovo nema dalje stvarno 🤬 Ali sta moze da uradi ako nema dokaza? Da joj polupa salon pa da je ova tuzi? Jos to joj treba. Ili da iznese javno sa podacima bez dokaza pa da je tuzi za klevetu? Imam utisak da su ti prevaranti uvek zasticeni, sa njima samo prljavo treba, samo sto mnogi od nas ne mogu da se spuste na taj prostacki nivo
2023 08 18
> ubavkam: > > Chillnakit: > > Kako mozete samo da cutite na takvo nesto 😲 ja mislim da bih joj polupala ceo salon ako mi ne vrati novac. Ovo nema dalje stvarno 🤬 > Ali sta moze da uradi ako nema dokaza? Da joj polupa salon pa da je ova tuzi? Jos to joj treba. Ili da iznese javno sa podacima bez dokaza pa da je tuzi za klevetu? > Imam utisak da su ti prevaranti uvek zasticeni, sa njima samo prljavo treba, samo sto mnogi od nas ne mogu da se spuste na taj prostacki nivo Bas tako, nemam dokaz a sigurna sam 100% da se to desilo. Da sam se vratila rekla bi da nisam normalna, da dokazem, ne znam ni ja ali stvarno nisam taj tip da joj počupam kosu ili se svadjam sa njom a znam sta se desilo. Jedino sto sada mogu je da upozorim ostale, idite samo sa kolicinom novca dovoljnom za placanje tamo gde morate da zmurite🤣
2023 08 18
A imam jos jednu ideju za sledeci put. Otici cu i kad bude otvorila torbu sacekace je nesto kako bi znala da je provaljena. Smislicu tacno sta ali znace da znam. Bas da joj vidim lice nakon toga. Sa svima sam ljubazna i kulturna, opravdavam postupke raznih budala i osecam sazaljenje ali svako ima granice stvarno.
2023 08 18
Odsad u salone samo sa pratnjom! Drugaricu, momka, mamu ili privatnog detektiva pod ruku i stvar rešena!!! Ostaće bez ulova! 😊
2023 08 18