Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nestali utisci

Koliko juče sam imala 600 pozitivnih utisaka, danas vidim 597....ne znam šta se desilo, imam ponovljene utiske usled ponovljenih saradnji i bilo bi ok da je samo jedan nestao, ali 3? Jel imao još neko sličan slučaj, nisam bila aktivna duže vreme
2023 09 16
Joj, dobro je da ovo pročitah. Od juče sam u ludilu, vidim da mi fale utisci i pokušavam da pronađem od koga..isto 3 kom fali, nisu bile ponovljene saradnje..ta tri su tu,ali nešto ranije fali..admini su izgleda pogrešne ljude "čistili".Inače, meni se ove dešava redovno, stalno mi briše i oglase koji su normalno postavljeni, moje slike, vidi se ameterske.ajd što priše oglase, nego i utiske mi briše, sve regularne.više sam izgubila živce da se borim, jer odmah lupi negatvnu..bitno je da prevara cveta i oni to podržavaju očigledno
2023 09 16
I meni je nestao jedan, pretpostavljam da su to ugašeni tj. obrisani profili i da će ih biti više… Moj profil je iz 2011. tako da verujem da pola tih ljudi nije više aktivno. Primetila sam po broju pratilaca da brišu profile. Tu ima najviše neaktivnih jer smo svi ranije pratili jedni druge, sad je to retko.
2023 09 16
I meni je nestao jedan utisak izgleda. 😁
2023 09 16
Mada moguće da su brisali duple. Sećam se da je sajt jednom bagovao, baš kada mi jedna članica ostavljala utisak i pojavila su mi se dva identična u različitim kategorijama. Možda je to taj jedan... Toga se sećam, nije tako davno bilo. A za pratioce sam sasvim sigurna da su brisani neaktivni profili... Ima ih baš mnogo. Utisci mi odavno ne znače ništa, ali volim kada od nekog kupim nešto divno, da se vratim i pogledam da li ima nešto novo. Uglavnom su to neke jako ljubazne članice koje nose sličan stil i veličinu kao ja. Nadam se da to ne brišu.
2023 09 16
Nestade i meni danas jedan, još sam tražila KO JE TA KOJA JE OBRISALA utisak da odmah i ja svoj obrišem, oko za oko kao način života 🤣😂
2023 09 16
> pufnastapufnica: > još sam tražila KO JE TA KOJA JE OBRISALA utisak da odmah i ja svoj obrišem, oko za oko kao način života 🤣😂 Bukvalno 😂😂😂
2023 09 16
I meni je nestao jedan
2023 09 16
Meni je nestalo par utisaka, a dodat mi je negativan od strane admina, u kome stoji "Ostavljanje utisaka protivno pravilima sajta - lazni utisci" (?!) Malo je reći, da sam u šoku. Ovaj sajt je postao teška sprdnja...maltretira se pošten svet, a prevaranti podržavaju.
2023 09 16
> georginas: > Meni je nestalo par utisaka, a dodat mi je negativan od strane admina, u kome stoji "Ostavljanje utisaka protivno pravilima sajta - lazni utisci" (?!) > Malo je reći, da sam u šoku. > Ovaj sajt je postao teška sprdnja...maltretira se pošten svet, a prevaranti podržavaju. Woow!! :o
2023 09 16
Takodje, nesto utisak!
2023 09 17
Takodje I meni nestao jedan.
2023 09 17
A šta radite kad saradnja prođe ok, a jedna strana ne napiše utisak? Da li ih podsećate, ili iskulirate? Meni se ovo desilo dva puta, sve prošlo korektno, uredno sam ostavila utisak, ali druga strana ništa. Naravno da nisam cepidlaka, niti se ljutim, samo eto, kad počinješ, znači taj utisak kao preporuka. A opet, glupo mi da žickam.
2023 09 17
Stare clanice znaju kad se pre dosta vremena menjao potpuno izgled sajta. U pocetku je bilo dosta problema u snalazenju i tada su nam nestali utisci meni bar 20 sigurno.Sada se nista nije menjalo a utisci nestaju, i ja sam primetila jedan ili dva manje.
2023 09 17
Dakle svima nam je nestao po jedan. ,:) Čudno… A šta znači uopšte lažni utisak? Ja ne mogu uticati na to kako će meni neko ostaviti utisak i u kojoj kategoriji. Razumem da je to problematično ako neko ostavi utisak prevarantu, pa taj sakupi pozitivne i krene da vršlja po sajtu. Mislim da oni to rade preko poklona, nije sad baš da idu okolo i pitaju za utiske, niti ih mogu dobiti na taj način.
2023 09 17
1 2 3