Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Fb kao najgora i najsmesnija mreza

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/815e86f1c4376744f69c2f8e213d73fc.jpg)
2023 09 22
😂😂😂😂
2023 09 22
Meni se to desilo ovde, devojka je htela da kupi haljinu ali je dečko "udario veto", pa nije mogla. U oba slučaja, više je tužno nego smešno.
2023 09 22
Pa da znas da jeste
2023 09 22
Koliko god vam zvucalo glupo, ovo je jedan od realnijih izgovora jer se stvarno desava da se momku ne svidi, npr. devojka hoce teksas, a on ne voli teksas jakne, ili zena hoce sareno, muz da komentar "previse je sareno, sta ce ti to"
2023 09 22
Ja se oblacim za sebe a ne za muza, tako da me bas i ne zanima sta se njemu svidja. Nikada mi nece biti jasno to prihvatanje komandovanja u vezi oblacenja od strane partnera
2023 09 23
Meni se ipak čini da dečko treba da isfinansira torbicu, a ne da je do njegovog ukusa za ženske torbice 😆
2023 09 23
Kako god, meni ovo pretužno. Ako njemu treba da se dopada, tuga, ako on plaća i zato bira opet tuga.
2023 09 23
Posle se pitamo kako neke zene ne odu nakon nasilja. Nadju tipove koji im promene stil oblacenja, nacin ishrane, potcine ih stopostotno, isperu im mozak i one ostaju tu gde su misleci da ne mogu bolje. Ovo su prvi koraci do svega toga, nemanje nezavisnosti licnog izbora. Pretuzno je videti nepostovanje necije licnosti. Kakva je ta torba, bas me zanima.
2023 09 23
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a6bac2dcc06aa3182bf6da828f27329d.jpg) Ovo je torba, ovde nema sta da mu se ne dopada, klasicna crna torba, plus 1500 dinara😅
2023 09 23
Ocekivala sam neki kic, nesto leopard, zebrasto... A ne klasicnu lepu uz sve nosivu torbu.
2023 09 23
ah nije to nista, pricala mi kozmeticarka da njoj u salon dolaze zene sa muzevima i muzevi biraju oblik i boju trajne sminke.. obrve usne, sve , ja sam se zgranula, reko pa zar nije logicno da sama zena ili kozmeticarka kaze sta joj najbolje pristaje uz lice nego muz da bira boju karmina gospode boze jedna se slikala pa slala muzu na odobrenje, da on proceni jesu joj dobre obrve
2023 09 24
ah nije to nista, pricala mi kozmeticarka da njoj u salon dolaze zene sa muzevima i muzevi biraju oblik i boju trajne sminke.. obrve usne, sve , ja sam se zgranula, reko pa zar nije logicno da sama zena ili kozmeticarka kaze sta joj najbolje pristaje uz lice nego muz da bira boju karmina gospode boze jedna se slikala pa slala muzu na odobrenje, da on proceni jesu joj dobre obrve
2023 09 24
> MimiBoraDrljaca: > ah nije to nista, pricala mi kozmeticarka da njoj u salon dolaze zene sa muzevima i muzevi biraju oblik i boju trajne sminke.. obrve usne, sve , ja sam se zgranula, reko pa zar nije logicno da sama zena ili kozmeticarka kaze sta joj najbolje pristaje uz lice nego muz da bira boju karmina gospode boze > jedna se slikala pa slala muzu na odobrenje, da on proceni jesu joj dobre obrve Tuga.
2023 09 24
Meni vise deluje da joj momak kupuje stvari i da zato ceka odobrenje, zbog novca a ne da joj bira sta ce oblaciti 🤷🏽‍♀️
2023 09 24
1 2