Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Harry Potter kinder joy

Devojke, da li mozda znate gde u Beogradu jos uvek mogu da se kupe Harry Potter kinder joy jaja, ako mogu igde😂 Ako ste videle negde da je zaostalo, znaci svaka informacija🥹
2023 09 28
Ćao 👋 ☺️ ne znam da li ti fale neke igračkice, ili tek počinješ da skupljaš. Kako god, na fejsu postoje dve grupe, Kinder Srbija i Kinder surprise toys, igračke iz Kinder jaja. Prodaja, razmena, pa čak se nađe neko i da pokloni ☺️ e sad, u prvoj navedenoj, juče naletim na baš ovakvo pitanje od strane jedne članice. U komentarima sledeće: Stari Merkator NBG, neka piljara kod Karađorđevog trga u Zemunu, Bajloni pijaca, Zmaj NIS pumpa, Aman Mirijevo kod NIS pumpe na trasi Busa 79, Tempo NBG, mini pijaca Žarkovo, pijaca Zemun (nisu rekli koja). Moj drug je konkretno meni danas proverio Bajloni,i još neku pijacu na Paliluli, nema. A ja sam proverila pijace na Banjici i buvljak NBG, nema. Ovo ostalo ne znam.
2023 09 28
Hvala ti puno❤️ imam mozda 6-7, a bila sam glupa na pocetku i delila svima duplikate🥲 Ja sam gledala na Kalenic pijaci, jer sam isto cula to za pijace i tamo nema😔
2023 09 28
Ja nisam izvlačila duplikate, i nisam ni tako kasno počela da skupljam, a veeeeliki sam HP fan i kad sam shvatila da ih sve hoću/želim/moram da imam, a da je jaja sve manje, pogotovo kad ih promućkaš, ne mućkaju se, odustala sam od kupovine... Onda sam prvo ovde videla oglas za igračkice, pa u ove dve grupe. Da naglasim da su me samo interesovale figurice, figurice za olovku i bookmarkeri. Dugo sam tražila Sovicu, i našla sam je, tj izlicitirala, a uz nju ću dobiti i Hermionu, koja mi ne treba, ali to će mi stići tek za par dana, ako ti Hermiona treba, od srca ću ti je pokloniti! I naravno, ako nađem negde jaja, javljam ♥️
2023 09 28
Nju imam😂 Ali hvala ti puno svakako, isto tako slicno sam i ja, vec je bilo sve manje jaja i culo se da nisu figurice🥹 Javljam ti i ja ako nadjem jaja🥰🥰🥰
2023 09 28
Imas na kp da kupis figurice, kucaj Kinder joy u search
2023 09 28
Javljam ako vidim negde
2023 09 29
Hvala puno!🥰
2023 09 29